Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van autód? Mi az amit utálsz, mi az ami idegesit ha közlekedsz? fórum

Van autód? Mi az amit utálsz, mi az ami idegesit ha közlekedsz? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
15. 9df60c3431 (válaszként erre: 6. - Petka)
2008. nov. 1. 20:39
Hát én kivétel vagyok azt hiszem. Néha túlságosan is dinamikusan vezetek. Kapaszkodni erősen ajánlott! :) Imádom ezt az autót, néha lomha ugyan, de ha beindul igazi társak vagyunk az úton :) Megy mint a rakéta. Csoda, hogy még csak egyszer meszeltek le gyorshajtásért. Utálom a lomhaságot, a sárgán még át kell menni!
14. 0260f21e84 (válaszként erre: 9. - 9df60c3431)
2008. nov. 1. 20:37
biztos nem tudja, hogy te megallsz-e neki vagy nem. Vagy nagy gazzal, vagy messzirol integetve-en igy csinalom. Magyarorszagon. Mer kulfoldon siman lelepnek a zebrara.
2008. nov. 1. 20:37

Igen, van. Mindenhová autóval járok.

Utálom a béna, tökölős embereket, a vasárnapi vezetőket...

És azt is nagyon utálom, hogy az autósok nagy többsége nem veszi figyelembe, hogy a zebrán a gyalogosoknak van elsőbbségük...

2008. nov. 1. 20:36

Ha valaki a belső sávban 30-cal döcög,minden ok nélkül.

A bunkó fejhallgatós biciklisek.

A nótorius fékezők.

Aki ok nélkül már a csomagtatómban van.

aki nem tartja be az alapvető KRESZ szabályokat,pl. képes a sakon parkolni, úgy hogy még véletlenül se tudj kikanyarodni. De ha én nő létemre ilyet tennék, lehet szétvernék az autómat.(Ugye az 5 m kötelező!, de lehet,hogy csak nekünk nőknek?

25 éve vezetek tényleg van tapasztalatom, de sajnos csak rossz.

2008. nov. 1. 20:35
ha viszont határozott vagy egy gyalogátkelőnél, akkor könnyen elüthetnek, legalábbis ez történt a napokban velem, én határozottan próbáltam átmenni egy gyalogátkelőhelyen mint gyalogos, és majdnem elütöttek! Ezért fő az óvatosság!
2008. nov. 1. 20:35
azok a suzukisok, akik nagy hévvel megelőzik a Honda terepjárót és beállnak elém 80-nal. Na ezt nem szoktam szeretni...
9. 9df60c3431 (válaszként erre: 3. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2008. nov. 1. 20:34
nem csak. Van aki ott bóklászik a járda szélén mert nem tudja átmenjen-e vagy sem. És persze, hogy akkor akar átmenni amikor odaérek....
8. 0260f21e84 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2008. nov. 1. 20:34

Ugyan, ne vard el es akkor nem fog idegesiteni. Vagy mosolyogj kozben :))


A nyugdijasoktol en felek, foleg biciklin es kosarral vagy a batrabbak gazpalackkal. Na, az gaz. Nagyon ovatos vagyok veluk, mer amikor meg ok tanultak bicajozni, nem volt ennyi òtò.

2008. nov. 1. 20:34
Nincs autóm és jogsim sincs. Az idegesít hogy másoknak meg van.Én egy ilyen menő csaj vagyok.
2008. nov. 1. 20:33
Azt utálom amikor nem tudnak elindulni a lámpánál, mert még némelyik akkor teszi sebességbe az autót. A magyarok nem tudnak dinamikusan vezetni. A másik amikor nem, vagy későn indexel valaki.
5. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2008. nov. 1. 20:32
te biztos nem autózol...kicsit határozatlan vagy?!:D
2008. nov. 1. 20:31
engem a lakott területen kívüli tötyörészők idegesítenek!
3. VESZÉLY FILOZÓFUSA (válaszként erre: 2. - 9df60c3431)
2008. nov. 1. 20:30
határozatlan gyalogosok, a határozott autósok miatt határozatlanok!
2008. nov. 1. 20:26
Kb engem is ezek idegesitenek. A sok határozatlan gyalogos, a figyelmetlen autósok, ja meg amikor sietek és elöttem tötymörögnek 30-cal végig a városon..
2008. nov. 1. 20:24
Nekem egy suzuki 1.3 glxem van,sok extrával,nagyon szeretem,jó kis autó,már két éve az enyém,de...utálom,ha pl,valakit elém engedek vagy elsöbséget adok neki ott ahol nekem lenne elsöbbségem és monjuk azt nem tudja megtenni,hogy pl felemeli a kezét vagy csak biccent egyet a fejével..nem kell hálálkodni,de ez számomra annyit jelent,hogy legalább észre vett és értékelte azt,hogy én észre vettem őt és próbáltam segiteni,mondjuk a busznak vagy a postáskocsinak vagy akár a taxinak a taxi álomásról kijövet...amit még nagyon utálok azok a keresztbe kasul az úton átrohangáló nyugdijasok,vagy a járó kelők...megvárja amig oda érek,addig gondolkodik és amikor már ott vagyok,akkor biztosan elindul...de a zebra ott van két méterre tőle...inkább átfut,minthogy a zebráig elmenne,az ugyan annyi erőfeszités...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook