Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Változókori barnázás fórum

Változókori barnázás (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Libikóka)
jan. 10. 17:59
nagyon kedves vagy, köszi! *ölelés*
7. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 17:44

Ó ,,én is nagyon.

De teljesen leamortizál ha hónapokig képzelegsz,,indulás:))

nem lesz baj:))

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
jan. 10. 17:42

igaz, köszi

ja van időpontom dokihoz, csak nagyon parás vagyok

5. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 17:07

Utána olvastál?


Ugye tudod,,ha beírod hogy korpás a hajad akkor is oda likadsz ki hogy rákos vagy.

Menj el orvoshoz,,és ha nehéz is lesz a klimax, legalább megnyugszol.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Jozsi.38)
jan. 10. 16:25
bárcsak kimaradna, de ez a 12. napi barnázás és pecsételés sajnos ráktól is lehet
jan. 10. 15:39

üdv a klubban!

Keress fel egy nőgyógyászt, hogy megnyugodj. Innentől kezdve lesz olyan is, hogy kimarad néhány hónap, vagy maximum pecsételő vérzés lesz. 3-4 havonta lesz esetleg "normális" menzesz, ezzel jár

jan. 8. 17:23
Szia! Átestem már ezen a dolgon én is,másfél hónap barnázás után elmentem a nőgyógyászhoz aki Norcolut tablettát írt fel.Azt mondta,hogy a csökkent hormonok miatt nem tud rendesen leválni a méhnyálkahártya és ez okozza a hosszadalmas barnázást.A tabletta kúra után egy jó ideig rendben mentek a dolgok,de a menopauza előbb-utóbb átveszi az uralmat.Ha úgy érzed,inkább keresd fel a nőgyógyászodat,hogy pontos diagnózist állítson fel.
jan. 8. 15:13
Változókor előtt vagyok, menzesz után pár nappal elkezdtem barnázni, ez 10 napja tart. Ovulációs tesztem szerint nincs ovu, a menopauza tesztem pozitív. Márciusban volt negatív a cito és uh. Véreztetek hetekig periben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook