Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vállalnátok e zenés videóklippben szereplést, ha már van egy 11 éves gyermeketek? fórum

Vállalnátok e zenés videóklippben szereplést, ha már van egy 11 éves gyermeketek? (beszélgetős fórum)


2009. júl. 12. 16:26

:))

Hajrá!

19. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 18. - C42aaaac41)
2009. júl. 12. 16:21
ARANYOSAK VAGYTOK!!!!MOSTMÁR ASSZEM BIZTOSAN ELVÁLLALOM!OLYAN JÓ ILYEN BIZTATÁSOKAT KAPNI!JÓ,HOGY ITT BÁRMIBEN LEHET SZINTE MINDENKIRE SZÁMITANI!NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A BIZTATÁST!
2009. júl. 12. 16:02

tök fiatal vagy és csinos,már miért ne szerepelhetnél egy videoklippben?!:DD

a fiad csak büszke lehet arra,hogy ilyen anyukája van!

2009. júl. 12. 15:36

Mostmár eléggé ismert zenekar,itt a helyi tévénél dolgoztam,akkor ismertem meg őket.Emlékeztek rám és most felkértek,de mondtam,hogy még gondolkodom!Valamikor egyenesen fejt vesztve rohantam volna egy ilyen felkérésre,most viszont azért át kell gondolni!

Hát,igen,ha a fiamon mulik,az is tuszkol már,hogy menjek már,meg mindenkinek elakarja mesélni...de majd visszafogom,mondtam neki,hogy összekössük a bajuszt akkor!Csak legalább egyenlőre hallgatna,aztán majd meglátjuk hogy hogyan alakul!ARANYOSAK VAGYTOK,HOGY IRTOK!

2009. júl. 12. 14:32

szerintem nem jelenthet problémát!


Milyen zenekar klipjéről van szó?

15. 9ac093e955 (válaszként erre: 14. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 12. 14:24

Szívesen segítettem:-)))

Ne izgulj, nálunk sem volt semmi probléma belőle, sőt a fiam büszke volt rám!

Még el kell mondjam, nem cikizték Érte!!

Ne izgulj,de beszéld meg a Fiaddal:-)

2009. júl. 12. 14:08
Köszönöm,hogy biztattok!Azt hiszem rátok hallgatok!!!Végül is,semmi rossz,vagy szégyenlni való nem lenne benne,ugyhogy szégyenkezni nem fog sem ő sem én!Remélem,talán még jobban is jön ki az egész,mint gondolnám és most csak hiába idegeskedem!El fogom vállalni!Ha nem vállalnám,egész életemben gyötrődnék,hogy vajon veszitettem e valamit azzal,hogy elutasitottam!KÖSZI CSAJOK!JÓ,HOGY ITTVAGYTOK ÉS SEGITETEK NEKEM!!!!!
13. 9ac093e955 (válaszként erre: 12. - Crystall)
2009. júl. 12. 13:50

Szia!

Teljesen egyetértek Veled:-)

12. Crystall (válaszként erre: 9. - 9fa28b0ed4)
2009. júl. 12. 13:37
Ha szeretnéd vállald el, nekem is van egy 10 éves fiam, de nem hiszem, hogy ez problémát jelentene, én is változtatok pl a külsömön mert az már picit ciki volt nekem is, hogy megyek a gyerekért és az idösebb fiuk utánam fütyülnek de egyébként meg örülök annak, h fiatal vagyok és már nagy fiam van. Van pár ismerösünk akik a tv-ben szerepelnek, de a fiamnak ez természetes pl soha nem vitte el a közös fotókat a suliba, nem beszél róla. Én anno azért nem vállaltam el egy ilyen szereplést mert 4 hónapos volt a babám és épp költöztünk szval örültem ha este mehettem aludni annyira fáradt voltam. De szerintem te ne hagyd ki, egyébként is minden csoda három napig tart:-)
2009. júl. 12. 09:48
Lehet,hogy igazad van!Majd megpróbálom elmagyarázni neki.Az egyik feléről szeretném a dolgot,a másikról meg kételkedem,hogy vállaljam e!Csakis miatta gondolkodom még,mert neki nem szeretnék fájdalmat ebből!Valamikor dolgoztam a médiában,de akkor még ovis volt!Nem különösebben fogta fel,hogy mi is az!Akkor én ittam a levét a piszkálódásoknak,viszont én akkor tudtam mire vállalkozom,tudtam mivel jár és nem különösebbn érdekeltek a dumák!!Most már rá is néznem kell!Valószinű,hogy megbeszélem vele,hogy számitson rá,mivel jár ez..az ekkora gyerekek között!KÖSZI HOGY IRTÁL ÉS SEGITETTÉL!
2009. júl. 12. 08:38

Magyarázdd el a fiadnak, hogy nem kell elmondani a suliban. Véleményem szerint, ha a többi gyerek észreveszi, akkor inkább, azt fogják mondani, hogy húúúú miért nem mondtad el?

Aki pedig csúfolódik, ne foglalkozzon Vele, annál jobban fáj majd Neki!

2009. júl. 12. 08:32

A fiam azt hiszi,hogy most...húúú milyen jó lesz...meg,hogy majd mindenkinek eldicsekszi a suliban,hogy az ő anyukája benne van egy klipben(pedig még el sem vállaltam)...

csak aztán nemtudja,hogy mivel járna

Mert a gyerekek közt van egy fajta csúfolódás,akár irigységből is!Ettől félek!Már átéltünk ilyent!

2009. júl. 12. 08:28

Nem hiszem, hogy kellemetlensége lenne belőle, hiszen írtad zenei klipp:-)))

A gyerköc mit szól hozzá?

7. 9fa28b0ed4 (válaszként erre: 6. - 9ac093e955)
2009. júl. 12. 08:26
Többen,de itt felismerhetőek lennénk!Nincs semmi rossz benne egyáltalán,csak a fiamnak nem szeretnék kellemetlenséget!
2009. júl. 12. 08:24

Általában a klippeket, úgy összevágják, hogy nem biztos, hogy felismernek.

Persze attól is függ,hogy többen lesztek,vagy csak Te?

2009. júl. 12. 08:21
Mondjuk az,hogy aztán a gyereknek ne mondogassák a suliban,hogy áááá...láttuk anyádat a tv-ben
2009. júl. 12. 08:20
Zene klipp..semmi köze a szexhez meg az ilyesmihez!Egyszerü videoklip amiket nap mint nap nézünk a zenecsatornákon!
2009. júl. 12. 08:18
Mi köze a kettőnek egymáshoz??
2009. júl. 12. 08:18
Attól függ, hogy milyen a klipp?????
2009. júl. 12. 08:16
Vállalnátok e zenés videóklippben szereplést,ha már van egy 11 éves gyermeketek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook