Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vállalnád az alibi-feleség szerepet egy orvos mellett? fórum

Vállalnád az alibi-feleség szerepet egy orvos mellett? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
559. Charlize (válaszként erre: 545. - Timycat)
2023. aug. 18. 21:19
Bocsánat, tényleg félreolvastam.
558. timycat (válaszként erre: 551. - Főnix3)
2023. aug. 18. 21:10

Akkor elárulom ez kamu fórum, én azon akadok fenn, hogy ehhez, mármint magához a jelenséghez ha valaki így találja hogy hazugságra épít egy családot akkor tapsolnak, hogy milyen igazad van így kell csinálni... egy másik fórumon ahol valaki tényleg bajba keveredik, elsírja búját-bánatát, de gyenge/fél/akármi ok miatt nem lép, él tovább a hazugságban az pedig megvetendő idióta és még a gyerekével is mit művel...


Ennél már világosabban nem tudom leírni a problémát. Nem a FI-val elsősorban bajom, annak megvan a maga baja és koránt sem az amit itt leművel, hanem a reakciókon képedek el.

557. globus (válaszként erre: 551. - Főnix3)
2023. aug. 18. 21:06
Azért nem elhanyagolandó a fórum címe. Ki adta meg igy?
556. Főnix3 (válaszként erre: 554. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 18. 20:45

Tiszteletben tartom!

Kiszálltam! Erre már inkább nem is reagálok!

555. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 553. - Főnix3)
2023. aug. 18. 20:45
áááá, nem érted.
554. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 551. - Főnix3)
2023. aug. 18. 20:44

"ítélkeztek egy olyan helyzetről,amire, csak ennyi rálátásotok van, nem benne éltek! Nincs értelme meggyőzni arról, ami szerintetek erkölcstelen, hazudik a világnak..."


Nem ítélkezne senki,ha nem írja ki ezt a polgárpukkasztó fórumot, én nem az biztos, ha nem tolná, hogy ő ettől felsőbbrendű lény lesz. Fogd fel, nem a hülye házassága a lényeg, hanem mit tól itt a nagyérdemű arcába.


"Lehet van a két félnek elég intelligenciája, amivel szeretetben, barátságban egyben tartják a családot."


Pont ennek a fórumnak a lététől gondolom, hogy legalább az egyiknek fikarcnyi intelligenciája sincs.


Pont lecarom kivel kefél bárki is, te se nézz hülyének senkit, hogy itt csupa a szemébe homokot szórt egyén áll vakon a világban!

Te meg tartsd tiszteletben, hogy másnak lehet más a véleménye, ha nem írja ki, nem szedi senki cafatokra.

Amint bármit leír valaki magáról, vállalja, hogy kritika fogja érni, mert nem vagyunk egyformák, hála annak a jó istennek!

553. Főnix3 (válaszként erre: 550. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 18. 20:42

Ha hidegen hagyna nem pörögnél ezerrel ezen!

Ajánlom, nyugodj le,mert árt a szépségnek!

552. Főnix3 (válaszként erre: 547. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 18. 20:36

Enissa! Ne gondolj belém minden olyan dolgot, ami a te fejedben születik! Már mondtam neked!

Te soha a büdös életben nem fogsz engem megérteni, elfogadni,mert nem is akarsz!

Megismerni a hozzászólásaimból, csak felületi ismeretet kapsz rólam!

Ne magyarázkodj nekem,ne akarj meggyőzni sem, hogy gondolkodjak úgy, mint te!

Én vagyok szűk látókörű,biztos vagy te ebben?!

551. Főnix3
2023. aug. 18. 20:31

Nem ,nem erről van szó,hanem hogy még nem fogtátok fel, hogy eldöntött dolog.Toljátok a szart rá, dobálóztok, ítélkeztek egy olyan helyzetről,amire, csak ennyi rálátásotok van, nem benne éltek! Nincs értelme meggyőzni arról, ami szerintetek erkölcstelen, hazudik a világnak...

Milyen világnak könyörgöm! :DDDD Kötnek egy házasságot, üzleti alapon. Na és? A k.rva világnak fájni fog? Neked, aki most olvasod a soraim, fájni fog? Nekem nem! Mindenki úgy él, ahogy neki a legjobb.

A házasságok jelentős százalékában hazudnak egymásnak,becsapják ,csalják egymást! Itt ez tiszta lesz. Ha nem úgy alakul, akkor elválnak. Nem ők lesznek az elsők...

A gyerek látni fogja, hogy kivel kuficolnak a szülei?

Lehet van a két félnek elég intelligenciája, amivel szeretetben, barátságban egyben tartják a családot. Kimondta, hogy nem bújhatnak össze tévézni a gyerekkel hármasban, négyesben? Biztos vagyok benne, hogy a gyereket szeretni fogják, neki meg ez lesz a lényeg!

Nyitott házasság! Hányan élnek így?

Mit gondoltok, mennyi házas férfi álmodozik egy másik férfiről, vagy él kettős életet házasságban? Hány férfinek van férfi szeretője, hány nőnek van nő szeretője!?

Jobb ha nem is kaptok erre rálátást!


Tartsátok tiszteletben a döntését, mert az ő élete, neki kell végig járnia, nem nektek!

550. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 548. - Hold3)
2023. aug. 18. 20:19

Engem hidd el hidegen hagy ki lesz dr-né, és ki nem.

Ez a buta hozzáállás akaszt ki, hogy ő ettől mások szemében királynő lesz, és ezért még szül 2 gyereket, az elején kettőről beszélt, mert azok előtt is hasra esik a világ.

Mennyire csökött agyúnak kell ehhez lenni, hogy ettől várja a tekintélyt...nem véletlenül sem magáért, meg mindenkit ostobának tart, hogy majd felnéznek rá.

Milyen közegben él az ilyen ember, hogy ilyan marhaságokat vizionál?

549. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 546. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 18. 20:15

Ne nevettessél már, na ilyenkor nem hiszem, hogy valós a fórum, a te kezdő fogorvosod a fasorban sincs egy agy-idegsebésztől, kórházban praktizáló kardiológustól,transzplantációs sebésztől.

Milyen életmentő hülyeségekről zagyválsz itt. Fontos a fogak egészsége, de egy fogat húzni, tömni régen egy borbély megcsinált.

Majd, ha valamelyik klinikán daganatokat fog műteni, és arcot, nyakat helyreállítani, na majd akkor gyere ezzel az életet ment dumával!!!

548. Hold3 (válaszként erre: 547. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 18. 20:10
Szerintem az élet kiszámíthatatlan.Csinálhatsz mindent jól, de a sors beleszól és a visszájára fordul.Hogy ebből a Dr-né házasságból mi jön ki, eldönti az idő.
547. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 535. - Főnix3)
2023. aug. 18. 20:03

Ha neked ez a normális, hogy hazudik az egész világnak, hogy hazudni fog a gyerekeinek, egy hülye doktorné címért, mert szerinte a dr. az valami elérhetetlen csodának számít, előnyt tud kovácsolni belőle.

Külföldön élsz, ettől széles látókörűbbnek gondoltalak. Nem a XVIII. században élünk, hogy ennyi elég legyen egy nőnek, hogy nagyságos doktorné legyen.

És nem az a baj, hogy b.zi lesz a férje, hanem, hogy ő gondolja, hogy ezzel tekintélyt vív ki magának egy közösségben, ő néz hülyének mindenkit, hogy ezt csak ő tudja, a városban senki nem jön rá.

Milyen naivitás kell ahhoz, hogy azt gondolja a gyerekeinek a dr.-tól az apja neve előtt lesz jobb az élete, mert óriási karriért fognak befutni , mert egy orvosnak nem születhet debil gyereke ? Hogy a viharba ne?

Ez a szűklátókörűség.

546. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 544. - Charlize)
2023. aug. 18. 19:55
Bocsi, tudom a jogász is dr, de én az orvos dr-t többre tartom, többet is kell tanulni és életeket ment.
545. timycat (válaszként erre: 543. - Charlize)
2023. aug. 18. 19:35

Te nem jól olvastad amit írtam. Szóval előbb magadat vizsgáld meg ész tekintetében.


Ott van egy kérdőjel... Ami nem véletlenül van ott. Féltettem egy kérdést és írtam rá a választ, hogy nyilván nem, nem hazugságra alapoztátok a gyerek életét.

544. Charlize (válaszként erre: 542. - Timycat)
2023. aug. 18. 19:34
Tudom, meló mellett abszolutóriumot szereztem a jogi egyetemen, úgy, hogy be sem jártam. Csak az államvizsgát nem csináltam meg több okból. Én nem ájulok el egy dr-től, nekem az csak egy piszok a név előtt. Ennyiért én nem vállalnám be ezt a helyzetet, nálam más a prioritás.
543. Charlize (válaszként erre: 539. - Timycat)
2023. aug. 18. 19:30

Mi van??? Olvasd el mégegyszer!

Volt férjem, házasok voltunk, elváltunk. Amúgy dr. volt ő is, csak nem orvos. Nem vettem fel a nevét, eszem ágában sem volt!


Nem hazugság, mi a 💩-t irogatsz itt össze-vissza ész nélkül?

A gyerek előtt most sincs titok, erről gyerek-dilidokival is konzultáltam. Semmi baja a gyereknek, a szakember is ezt mondta, mindenkinek megvan a keresztje, neki ez, szépen fogja tudni kezelni a helyzetet.

542. timycat (válaszként erre: 541. - Charlize)
2023. aug. 18. 19:29

Ez max. szerinte győzelem, az én szememben csak szegénységi bizonyítvány.


Egy dr tudod mi? Csak az agyhalott nem tud szerezni ha tényleg ennyire számít a valakinek... és ezt nem csak úgy írom

541. Charlize (válaszként erre: 538. - Timycat)
2023. aug. 18. 19:26

Ezek alapján:


486.

“ Doktorné leszek, más meg nem érdekel.

A kutya ugat, a karaván halad. Pletykáljanak, ha akarnak. Bizonyítsák be!”


530.

“ Én gyerekemnek olyan lehetőségei lesznek, amilyenek nekem sosem.”

540. timycat (válaszként erre: 535. - Főnix3)
2023. aug. 18. 19:25
Hát ha a hazugságot kell dicsőíteni és az igazság számít mocsoknak...
539. timycat (válaszként erre: 537. - Charlize)
2023. aug. 18. 19:23

Hazugságra alapoztátok a gyerek életét? Amit leírtál abból nekem nem ez jön le. Sőt gondolom nem is azért mentél hozzá a férjedhez, mert kellett egy dr a neved elé.


Az én családom nagyon nem "normális", már írtam többször nálunk vannak melegek. De annyira mégis normális a családunk hogy ez nem titok vagy bűn. Tolerancia, mások és saját magunk elfogadása ugye.

538. timycat (válaszként erre: 534. - Charlize)
2023. aug. 18. 19:20

Győzelem? Melyik hsz-át értékeled győzelemként? 😂


Egy nő győzelme lenne hogy elveszi valaki alibiből? Neee... Ennél még az is több ha valaki szánalomból venné el

537. Charlize (válaszként erre: 532. - Timycat)
2023. aug. 18. 19:18

Nekem spermadonortól van gyerekem, mert a volt férjem gyakorlatilag meddő volt. Lelépett, nem is vállalja a gyereket erkölcsi értelemben, pedig közös döntés volt.


Nálunk sem a “normális család” felállás van. Szóval, én kicsit rugalmasabb vagyok ezen a téren…


Amúgy én “normális család”-ban nőttem fel, ami nagyon nem volt normális. Nem vagyok dilidoki és nem olvastam tanulmányokat sem erről, de a “normális család”-ok 10% talán ha normális, tapasztalataim szerint. De azért funkcionál ennél jóval több!

536. timycat (válaszként erre: 531. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 18. 19:18

Ez a tipikus a szegénység bacca a nyomorúságot és szaporodik, ahol mindig a gyerek szívja a legnagyobbat.


Az én cérnám itt szakadt el, hogy az egy dolog hogy ráharapnak a témára mert uuu hollywoodi sztori, a csóri nyomi lány összeáll a ratyko herceggel és ketten a világ ellen, naplemente, happy end... de odáig már egyik sem jut hogy ha valakivel erőst kicsesznek az nem saját maguk.


Mindezt a Hoxa portálon, ami hemzseg a szuperanyáktól és erénycsőszöktől 🤦‍♀️ ja igaz a józan paraszti ész és empátia az itt erősen hiánycikk

535. Főnix3
2023. aug. 18. 19:16

Minden tiszteletem a Fórumindítójának! ❤️


Ennyi mocskolódást rég olvastam!

Lassan jöhet az is, hogy milyen hazug nagyszülők lesznek! Ki ne maradjon! Még a végén valaki nem tud aludni, hogy meg ne mondja! 🤮

2023. aug. 18. 19:11

Eldurvultak a hozzászólások mindkét oldalról.


Tolerancia!


Ha FI ezt akarja, tegye, csak gondolja át minden aspektusból. Kicsit most elvakította a győzelem, nagy lett a mellény.


Mi meg ne bíráljuk, vádaskodjunk, ribizlizzünk, hanem csak segítsünk neki jól dönteni, felnyitni a szemét olyan oldalról is, amit ő most nem lát még. Fel kell készülnie kínos helyzetek kezelésére is, akár élesben.


De dönteni neki kell, nem nekünk, ezt ne felejtsük el!

533. timycat (válaszként erre: 530. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 18. 19:09
Ez könnyen lehet, csak szerintem épp rosszabbak, hazugságban fog élni, ahol megfelelési kényszert fog tanulni, azt a példát hogy az számít más mit mond l, gondol rólunk és hogy önmagunk felvállalása bűn. A gyerek rá fog jönni, hogy ő csak azért jött a világra mert mindkét szülője idióta, alkalmatlan arra hogy a saját életét, vágyait megélje.
532. timycat (válaszként erre: 519. - Charlize)
2023. aug. 18. 19:05

Én továbbra is a gyereken vagyok fennakadva.... az hohy egymást hogy baccák szét az magánügy, de hogy itt alig van ember aki a gyerek érdekeit nézné...

Szerinted milyen lesz egy gyereknek szembesülni azzal, hogy az anyját férfiakkal "csalja" az apja... Gondolom a gyereket sem avatják be a dologokba, ugyanúgy kamuznak majd neki, csak hát egy gyerek nem h.lye. Megfelelési kényszert, gátlásokat tanítanak neki, hogy az a normális ha hazudunk egymásnak, a családnak, másoknak és nem vállaljuk fel magunkat. Komolyan? Ez annyira jó? Erre kíváncsi a nép? Ekkora terhet rakni egy gyerekre azért, mert a szülei ennyire elcseszettek mint ahogy ez itt le lett "rajzolva"?


FI csak magával van elfoglalva, neki kell a dr, meg az amit ezzel a kamuval és egy-két-akárhány gyerek útján el akar érni, az hogy ez milyen hatással lehet majd egy gyerekre, eszébe sem jut.

531. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 530. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 18. 18:32

Honnét tudod? Ha csufi lesz, mint állítólag te vagy, akkor ő nem fog emiatt szenvedni?

A plasztikára hiába van pénz, az is egy veszélyes fájdalmas beavatkozás, több beavatkozás.

És, hidd el sosem említeném a csúnyaság létét, ha nem ezért lennél gátlásos, legalábbis azt írod, a kutya nem áll veled szóba, mert annyira csúnya vagy.

Sosem térnék erre ki, hiszen , ha lehetne választani, mindenki egészségesnek, okosnak és szépnek születne.

A másik, a lehetőség, tudod te hány elcseszett orvos csemete élet van?

Nem beszélve arról, hogy hány gyerek születik betegen, ne adja az Isten, de senki nem tudhatja ám ezt előre, nincs még gyereked nem láthatod hány beteg babát kezelnek, és nem a torokgyulladásra gondolok.

Addig oké, hogy doktorné akarsz lenni, mert az neked a hepped, attól fogod valakinek érezni magad, de előre, már, hogy így a gyerekednek is szipi-szupi lesz az élete badarság.

Ha azt gondolod, azért mert az apja neve előtt ott a dr. boldog lesz, akkor nagy baj van a fejedben.

530. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 529. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 18. 18:18
Én gyerekemnek olyan lehetőségei lesznek, amilyenek nekem sosem.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook