Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyiért vállalnád el ezt a munkát? fórum

Mennyiért vállalnád el ezt a munkát? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. szept. 8. 17:36

Engem is egyedül nevelt apukám, volt mindig bejárónőnk és külön tanitom is volt. ♥️

Nem tudom, én sokat kérnék 😁 ez több munkakört lefedő munka

31. Napsugár8 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 8. 17:19
Gondolod, hogy majd apuka fogja a gyerkőc reggelijét elkészíteni, becsomagolni az uzsonnáját, és még ő maga is elkészül, meg elpakolja a mosatlanat maguk után,... miközben te "akkor kelek amikor akarok" címszó alatt az igazak álmát alszod?
30. csemár (válaszként erre: 17. - Babyapocakban)
2022. szept. 8. 05:09

Lehet, hogy ez a heelyzet, nem tudjuk.

Nekem mégis inkább az a véleményem, hogy itt egy apa keresi a megoldást a gyermeke biztonságához. (Ahogy a 28. hozzászólásban már leíródott.)

29. katt2 (válaszként erre: 28. - Pteri)
2022. szept. 6. 22:04

" De volt barátnőm, aki külföldön ilyet csinált és odavan a gyerekekért,a kicsi úgy ragaszkodott hozzá, mint az anyukájához és szerették egymást."


Igen. És itt van az óriási felelősség.


( Saint Exupery: Kis herceg. Van benne néhány ide illő gondolat megfogalmazva.)

28. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 21:41
Ilyen régen is volt. Sok leány végzett ilyen munkát. Dadusok, cselédek, ki hogy hívta. Amíg nincs családja valakinek, és nem akar gyárban robotolni és szereti a kicsiket, addig rendben is van. Annyi pénzt kérnék érte, hogy ha most pl.van egy munkád és abból fizeted a lakást, rezsit , ételt és útiköltséget, akkor marad x összeg, az x összegnél kicsit többet kérnék, hogy megérje munkát váltani. Én mondjuk semmi pénzért nem vigyáznék más gyerekére. De volt barátnőm, aki külföldön ilyet csinált és odavan a gyerekekért,a kicsi úgy ragaszkodott hozzá, mint az anyukájához és szerették egymást.
27. katt2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 18:57
Tulajdonképpen leírtad a lényeget! Családtagként kezelnének! Ennyi a lényeg. Azért apuci mindent meg fog tenni, hogy a fiának mindent megadjon. Semelyik apa nem kockáztat meg tisztességtelen eljárást, hiszen a fia sínylené meg. Az nem úgy megy, hogy havonta váltogatjuk a házvezetőnőt. Neki egy a lényeg, a gyermeket tudja biztonságban, hiszen napközben dolgoznia kell.
26. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 18:44

Nem csak fizetés jár a munkádért, hanem jelentse be a munkaviszonyodat és fizesse a nyugdíj járulékodat és eü. biztosításodat.

Ez munkaviszony, tehát munkaszerződés és egyebek is járnak, pl. betegség esetén táppénz.

25. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 16:02
Én úgy látom a felsorolt munkákból hogy szabadidőd nem igazán lenne. Szerintem kaptál fizetés ajánlatot is csak kíváncsi vagy hogy nem vagy -e alul fizetve.
2022. szept. 6. 15:27

Kalkuláld bele a szüneteket,,a betegségeket,,nyilván te lennél otthon vele.Nehéz kérdés.


Nagy felelősség a részedről,,a kérdésedre nem is tippelnék.

23. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 15:26
Ez így kb házasságnak hangzik.
22. globus (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 15:21
Otthon szoktál házimunkázni? Ha van benne rutinod, lényeges időmegtakarítást jelenthet.
2022. szept. 6. 15:19
Konkrétan nem 8 órás, akkor kelek, amikor akarok, csak legyen meleg étel és legyen kész a házimunka, az már az én dolgom, mennyi idő alatt csinálom meg.
20. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 15:08
Nem 8 órás munka 🙂
2022. szept. 6. 15:05

Ott lakás mtàrsaim lànya mennek igy ki de külföldre..addig tudsz amig nincs családod..

Én pl.nem vállalnák màr ilyet el mert van két gyerekem-vagyis hàrom :)


De amig az ember fiatal és ha jól megfizetnek plusz van szabadidőd is mert gondolom nem akarod a baràtaid hanyagolni meg a bulikat kikapcsolodàst ..

18. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 14:40
Én semennyiért. De az én vagyok. Rám ne hallgass! 🫣
2022. szept. 6. 13:52

Aha, hát így már érthető. Már eddig is azt gondoltam a fórumot olvasva, egy feleségpótlék kell a családba, de látom, hogy inkább egy nő. Ne szolgáltasd ki magad nagyon, legyen B terv és legyen hova menned, ha kell...


Nem tudom mennyiért vállalnám, függne attól, mennyire vagyok kiszolgáltatva a döntésnek.

2022. szept. 6. 13:49
Apa van, meg a kisfiú.
15. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 13:49

Attól függ, hogy mennyire szimpatikus az apuka :DDD

De komolyan véve tényleg nem mindegy, hogy mennyit kapsz a lakhatás és étel mellé, mert lehet, hogy csak "aprópénzt".

Azt meg már korábbi fórumokban tisztáztuk, hogy ez és a cseléd között csak az a különbség, hogy bánnak veled.

Szerintem simán lehet teljesen jó, ahol jól is érzed magad, érzed hogy szeretnek, becsülnek, de megesik hogy inkább minden szinten kihasználnak.

Szóval sok itt a "nem tudjuk" tényező...

14. Amaunet (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 13:45
Aki erre a munkára alkalmazna milyen feltételeket írt elő? Milyen végzettséget kér?
13. csemár (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 13:43
Hány tagú a család?
12. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2022. szept. 6. 13:42

Nem vagyunk egyformák, én amúgy is pasi vagyok.


Az elején azt hittem, hogy egy másik országról van szó, de írtam is, hogy FI vegye a szavaimat tárgytalannak.

11. aszparagusz (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2022. szept. 6. 13:41

Pont ez a kérdés!

Hogy mennyiért vállalja el a munkát.

10. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - 5d8fd6c5cb)
2022. szept. 6. 13:37

FI csak annyit ír, hogy kap lakást és ételt.

Sem ajánlatról, hogy mennyit fizetnének, sem költőpénzről nem írt FI.

A lakásért, kajáért cserébe totál háztartási alkalmazottként robotolhat, + még a gyerkőcöt is korrepetálja.

Biztosan nem vállalnám fel, ez egy éjjel-nappal robot-meló.

2022. szept. 6. 13:35
Dunaújvárosban van a munka. A gyereket viszi-hozza az apja az iskolába, tehát a nappalaim szinte szabadok, a lényeg, hogy legyen meleg étel, max délután 4-re. A házimunkára az időt úgy osztom be, ahogy akarom, csak legyek alapos.
8. aszparagusz (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 13:28

Nagyváros, falu?

24 órás szolgálatot, állandó készenlétet várnak el, vagy van szabad időd is?

Mert nagyon nem mindegy.

7. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 13:26
sorry, akkor butaságot írtam, vedd a szavaimat tárgytalannak.
6. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 13:26
Nettó 450.000-ért.
2022. szept. 6. 13:12
Magyar családnál, Magyarországon volna a munka, nem külföldön, bocs ezt elfelejtettem.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 13:12
Elkerülte a figyelmemet? Írtad valahol, hogy ez hol is lenne?
3. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 6. 13:09

otthon mennyit keresnél?

abból meg is kellene ott élned.


Itt meg van mindened, kapnál költőpénzt is.

Profi szinten, az életből tanulnál meg egy nyelvet, egy más kultúrát, ezt se felejtsd el.

Biztosan lesz nekik egy ajánlatuk, hogy mennyit tudnak érte adni.

Kalandvágyból én biztosan kipróbálnám.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook