Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Válás után a közös barátok fórum

Válás után a közös barátok (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. Dominó123 (válaszként erre: 3. - Panna.33)
2016. ápr. 16. 10:53
Ezzel sem vitatkozom lehet kívülről még jobban látod hogy benne vagyok..de mit tegyek? Mosolyogjak és ne szóljak semmit?
9. Dominó123 (válaszként erre: 6. - Cicalány...)
2016. ápr. 16. 10:52
Tényleg nincs :( évekig kerestem magamban a hibát hogy miért nem jövök ki velük....de hogy jöjjek ki olyanokkal akik velem akarnak előhívhatni olyan képeket amin a párom és az exe együtt van?
8. Dominó123 (válaszként erre: 2. - Silen)
2016. ápr. 16. 10:51
Sajnos az elgondolkodás után ebből a kapcsolatból nem sok jó dolog lehet
7. polivinilklorid (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2016. ápr. 16. 09:41
Miért te tanusz a gyerekekkel? A pasid sem teszi le a fenekét?
6. Cicalány... (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2016. ápr. 16. 09:32
Tényleg nincs a 6 felnőtt közül egy sem,akivel szót érthetnél vagy akadhatnak közös téma? Ez azért elgondolkodtató...
2016. ápr. 16. 08:59
Nôk (férfiak) jönnek-mennek, a barátok viszont általában maradnak.
4. túrógombócka (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2016. ápr. 16. 08:44
szervezz te is programokat a barátnőiddel, hívd meg őket.
2016. ápr. 16. 08:36

Szerintem ez nem normális így.

Feleslegesen és buta módon durciztok egymásra, viszont te is benne vagy a játszmában.

2. Silen (válaszként erre: 1. - Dominó123)
2016. ápr. 16. 08:31

Szia!


Nekem nagyon rosszul esne a párom viselkedése, ha a helyedben lennék. Biztosan nem bírnám elviselni ezt a baráti társaságot. Nézd, a párodnak tekintettel kellene lennie a te érzéseidre is. Az addig nem lenne baj, hogy jóban van a barátaival, de a viselkedésük (ex ajnározása, kb. alátok tesznek a pletykálkodással) már nagyon nem. De ehhez - szerintem - megint a párodnak kellene kiállnia melletted.Ha ő nem tudja rendezni a dolgokat a volt nő és a közös barátok között, akkor kinek kellene? Neked?... :(

Én elgondolkodnék a párod hozzá(d)állásán.

2016. ápr. 16. 07:47

Sziasztok


3 éve élek a párommal, én költöztem hozzá, tehát adott volt, hogy vidéken az ő barátaival találkoztunk többet.

Természetesen megpróbáltam kultúráltan állni a dolgokhoz, mindig mentem, ha jöttek kedves voltam. Nálunk is van a párom részéről két gyerek és mindkét házaspárnál van még kettő -kettő, így 6 felnőtt és 6 gyerek szokott összejönni.


A legelején nem nagyon akartak hozzám szólni, a gyerekek viszont annál inkább szerettek velem játszani - ekkor ezért szóltak meg, mert én csak a gyerekekkel vagyok, miközben nem beszélek velük.

Később kevesebbet voltam a gyerekekkel próbáltam velük beszélgetni -általánosságban 90% volt arról, hogy a párom exe milyen jó, mennyire jó barát volt...stb. (teszem hozzá ők tudtak a dolgairól ami a váláshoz vezetett -de a páromnak nem szóltak, csak utána)


3 évig szó nélkül hallgattam, hogy mindig az ex milyen jó...(eddig nem is volt a képben...ő a költözéssel együtt leszarta a barátait) most valami miatt előkerült. Legújabb szórakozása hogy összejár velük. Miközben én a gyerekeivel tanulok péntek esténként, hogy elvihesse, mert nála egy betűt nem tanulnak, addig ő a szomszédba csacsog. Meg pletykálkodik...meg azt terjeszti, hogy mikor veszekszünk a párommal, mert kiszedi a gyerekekből....


a páromnak elmondtam, hogy jelen helyzetben nem vagyok kiváncsi a barátaira, ha jönnek köszönök, kérdeznek, válaszolok, de nem akarok velük barátkozni.

Ő viszont, mint vmi rossz gyerek, mikor nem vagyok itthon direkt áthivja őket és jól elvan velük (persze amit mond, azt továbbítják az exnek és fordítva).


Szerintetek ez meddig normális???

állandó vita van belőle, és a párom nem ad igazat nekem...mert én ne veszekedjek azért, hogy barátai vele is jóba vannak...tényleg én vagyok itt a hülye???


köszi

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook