Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valakinek sikerült így teherbe esni? fórum

Valakinek sikerült így teherbe esni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
54. kisj
2021. szept. 8. 20:13
Kíváncsi lennék, hogy mit szólnál hozzá, ha valaki akaratod ellenére, a tudtod nélkül rádkényszerítene valamit?
53. tien (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 20:11
Nem akartalak megbántani.
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Tien)
2021. szept. 8. 20:01

Kedves Tien,


Szerinted én erről álmodtam? Mi választásom maradt? Törődjek bele, hogy ezt dobta a gép, nem lesz már gyerekem? Nézzem tétlenül? A halálos ágyamon majd mondjam magamnak, igen, naiv voltam, átvertek. Az előtte lévő 37 évben meg nem úgy jött össze semmi. Van, akinek ez a sorsa....így????

Amúgy szerintem is igaza van annak, aki azt mondta, így semmi esély sincs a korom és a módszer miatt...

51. tien
2021. szept. 8. 19:51

Nem Neked címeztem😉


A koroddal semmi baj ,sőt sokan vállalnak ilyen korban gyereket.


De azt hozzátenném,ha nem haragszol ,hogy maga a kivitelezés nekem méltatlan egy gyermek fogantatására.

2021. szept. 8. 19:48
Ostoba, aki mondja...
2021. szept. 8. 19:47

Az a jó, hogy osztani mindenki tud, de a kérdésre válaszolni kb. 2 ember tudott.

Volt egy igen és egy kb.99% esély, hogy nem a korom és a módszer miatt.

Ilyeneket várnék vagy személyes tapasztalatot, vagy ismeretségi körből tapasztalatot.

Köszi

2021. szept. 8. 19:45

Hát rosszul számoltad, mert, ha egyből menne, ami kizárt, akkor is +1 év, szóval 54.

Asszem sok gyerek fogja a jövőben le "vénbanyázni" az anyját :D Tapasztalat: a gyerek nem azt nézni, hogy milyen idős az Ő anyja....

47. globus (válaszként erre: 46. - Bless the child)
2021. szept. 8. 19:20
Haha :D
46. Bless the child (válaszként erre: 45. - Bless the child)
2021. szept. 8. 19:16
Vagyis ne te😂😂😂😂😂
45. Bless the child (válaszként erre: 44. - Globus)
2021. szept. 8. 19:16
Az óvszernek spermicid hatása van. Egyszerűbb, ha leszo.od.
44. globus (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2021. szept. 8. 19:15
Óvszerből... ?
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Bichi)
2021. szept. 8. 19:01

Az nem szemét, aki becsap, és erre alapozok egy párválasztási döntést, és amikor meg már késő nekem, akkor meg visszakozik....

Őt védjük, persze...

42. dfc04c70e4 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 18:57

Ja! Tehát a párodnak már van 2 gyereke mástól, te pedig - az akarata ellenére gyereket akarsz tőle.

Nekem nem azzal kapcsolatban van ellenérzésem, hogy te 40 évesen akarsz szülni. Ahogy mondod, sokan szülnek 40 felett. Az viszont, hogy át akarod verni a párodat, gusztustalan dolog. És lám-lám! Kibújt a szög a zsákból. "Ja a spermabankos esetben nem is akarnám átverni. Akkor egyértelmű, hogy egyedülálló anyuka lennék....ami sem a gyereknek, sem nekem nem lenne a legjobb..." - hát, ez a legalja. Nem akarsz egyedülálló anya lenni, inkább kicsesznél a pároddal, és fondorlatos módon akarnád apává tenni. De a kivitelezés nem fog sikerülni. És tudod mit? Normál esetben szurkolnék neked, de ebben az esetben nem teszem. Ilyen anyának nem való gyerek. És akkor még finom voltam.

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Bozsu55)
2021. szept. 8. 18:56
Kerítés???
2021. szept. 8. 18:47
Jézusom,már megint avval a kerítéssel van baj.
39. Bichi (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 18:41

Lehetséges, de ezesetben egy oltári szemét vagy...

Tudom, nem ezt kérdezted...

38. NomNom (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 18:39
Nem tudom de nem szeretnék az ebből születő gyermek lenni.
2021. szept. 8. 17:39
A párod nem fogja megkérdezni, ha neki állsz ott akciózni a fecsivel, hogy mégis mit akarsz? Vagy az se lesz gyanús, hogy nem lenyeled, hanem pohárba köpöd? Azért ennyire nem hülyék a faszik
36. _Berry_ (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 17:36
De ezt hogy akarod kivitelezni? Megtörténik az 1-es opció és kirohansz egy fecskendővel, vagy előtte előkapod és felszívod?
2021. szept. 8. 17:07

Ujjról nem tudok, viszont olvastam két leszbikus csajról, akik házilag csináltak mesterséges megtermékenyítést húspácoló fecskendővel. Nekik bejött.

Viszont, ha a párod ennyire nem akar gyereket, akkor biztos fel tesz egy-két kérdés, ha, annak ellenére, hogy nem élvezett beléd, mégis teherbe estél, és esélyes, hogy nem lesz túl boldog. Ha gyereket ígért neked, aztán kihátrált a dologból, az valóban nem szép, de az sem, ha valaki a férfi akarata ellenére, szándékosan apává teszi őt. Egy ilyen esetbe könnyen találhatod magad egyedül a gyerekkel, kvázi ugyanott, ahol a spermabankos opció esetén lennél. Az meg, hogy a gyerek mit fog szólni hozzá 10+ múlva szintén egy más történet.

34. Auróra2010 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 16:21
A Barátok kőztben valami hasonló módon esett teherbe ZSÓFI- Kiss Ramona - TÓBiástól / JÓzan László
2021. szept. 8. 15:51

Felteszem ismét a kérdést, amire választ (főleg tapasztalatból) várnék:


Lehetséges teherbe esni 40 évesen úgy, ha ujjal vagy fecskendővel juttatom be a spermát a hasamról?

2021. szept. 8. 15:51
Tehát szerinted, ha "véletlen besikerülne" a gyerek, akkor a párod kitörő örömmel fogadná, és elszállna ez hogy addig nem akarta. Csak magától nem akar mert..... csak. Hmmmm hát kívánom neked hogy ez így összejöjjön, és boldog család legyetek.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Simple)
2021. szept. 8. 15:50

Nem lesz pokol...ezt tudom.


De eltérünk ismét a tárgytól...

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - 66e2bc2de5)
2021. szept. 8. 15:49

Ő egy két gyerekes apuka.


Sokan szülnek 40 felett...nem akkora tragédia.


Ja a spermabankos esetben nem is akarnám átverni. Akkor egyértelmű, hogy egyedülálló anyuka lennék....ami sem a gyereknek, sem nekem nem lenne a legjobb...

29. simple (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 15:48
Tisztában vagy azzal, ha ez sikerül, egyszerre 3 ember életét teszed pokollá?
28. 66e2bc2de5 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 15:44

Arra azért gondolj ki valami tervet, hogy mi van akkor, ha a spermabankos esetben apasági tesztet kér és kiderül az igazság.


Szerintem egyszerűbb lenne elhagynod őt és egy gyerekes apukát keresned és elfogadnod őt. Saját gyerekhez már kicsit késő.


"Nem Őt választottam volna az elején, ha...."


válaszom erre "..., de mivel őt választottad, ezért..."

2021. szept. 8. 15:44
Még sehogy nem próbáltam meg teherbe esni, de neked sok sikert kívánok, férfival vagy anélkül! 🙃
2021. szept. 8. 15:29
23-as, ott az a gond, hogy szerintem sok sperma sérül, ahogy feltörli
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Noemo91)
2021. szept. 8. 15:28
Jaj azt olvastam én is
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook