Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Valakinek sikerült így teherbe esni? fórum

Valakinek sikerült így teherbe esni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
84. 00dfb24292 (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 09:05
Ez a férfi hosszú távra tervez veled? Lennél egyedülálló anya?
83. bogyoka89 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 08:54
Igaz, én sem a kérdésre válaszolok, de én azt tanácsolom, ne kényszeríts rá senkit így az apaságra. A gyereknek sem lenne jó, ha olyan apja lenne, aki nem akarta őt.
82. 5236d12e25 (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 9. 08:43

Hónapok óta ezen nyökögsz. Már rég lezárhattad volna a jelenlegi kapcsolatot,mert feleslegesen vagy benne. Ő nem akar gyereket.

Ha én gyereket akarok,de párom nem akkor nem rabolom a saját időmet tovább,ha már ő megtette.

2021. szept. 9. 08:27
Vagy dolgoztam fel, hogy nem lesz gyerekem, és szerencsétlennek fogom érezni magam életem végéig...
2021. szept. 9. 08:24
Akkor irány. A sperma van ...
79. Bless the child (válaszként erre: 72. - Andi6020)
2021. szept. 9. 06:22
Pedig vártalak😀
2021. szept. 9. 05:41

Értelmes, normális felnőtt 40 éves nő nem csinál ilyet..

Neked baj van fejben.

2021. szept. 9. 00:50

Lehetségesnek lehetséges. De nagyon kicsi az esély.


Én is olvastam ilyesmit, házi inszeminációnak hívják.Itt:

[link]


Ez ugye más, itt a pasi akart segíteni.


Viszont bocsáss meg, de Te már 40 éves vagy. Nem késő ez az anyaságra, HA összejön a baba. Kaali professzor mondta egyszer: egy huszonéves petesetjéből lett baba a betonon is megtapad. Nyilván túlzás, de jól kifejezi azt, hogy az, hogy ez a módszer működik, huszon- harminc évesen, az nem jelenti azt, hogy 40 évesen is működik.


Nyilván nem lehetetlen, de ha fontos a baba, nem erre apellálnék.


Amúgy én sem tudom, hogy akarod kivitelezni, szex után még a szádban van a cucc és kiszaladsz mosdóra? Vagy ha a hasadon van, onnan lefolyik a nagy része, mire kiérsz, hogy felszívnád...


Én is javasolnám a 1) spermabankot és a mestreséges megtermékenyítést, 2) vannak olyan fórumok, appok, (just a baby app, pride angel), ahol kifejezetten önként segítő spermadonort vagy akár szülőtársat lehet keresni.


Akár több módszert is próbálhatsz egyszerre.


És mindenképpen javasolnék egy kivizsgálást, van-e peteérésed, mennyi az AMH-d FSH-t, progeszteronod, stb, szervezetileg rendben vagy-e, pl petevezetékek átjárhatóak-e? 40 évesen VALÓSZÍNŰLEG még nem vagy elkésve, DE nincs már időd tökörészni.

2021. szept. 9. 00:00
Akkor meg, hol a probléma? Ha anyagilag jól állsz magadban is, meg át is vert, akkor mit akarsz még ettől a pasitól? Úgysem szeret eléggé téged, és valószínűleg a gyerekedet sem szeretné. Előbb-utóbb komoly esély van rá, hogy gyermekét egyedül nevelő anya válik belőled. Irány a spermabank. Csak megspórolnál magadnak egy adag keserűséget és problémát.
75. andi6020 (válaszként erre: 74. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 21:37

Mit mi igen?

"Lehetséges teherbe esni 40 évesen úgy, ha ujjal vagy fecskendővel juttatom be a spermát a hasamról?"

Ez volt a kérdés. Erre írtam, hogy igen.

Ha az a piciny élet élni akar, akkor élni is fog.

74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Andi6020)
2021. szept. 8. 21:32
mi igen? Van rá esély?
73. andi6020 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 21:08
igen
72. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 21:04
Ilyen fórum volt, én hülye meg füvet nyírtam :D
71. kisj (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 20:44

Hogy elhitette veled, az egy dolog.

Hogy mit tett valójában (vagyis, hogy állandóan védekezett nehogy teherbe ejtsen) az meg a rideg tény.

70. dfc04c70e4 (válaszként erre: 67. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 20:44

Az is a te dolgod. De ne csodálkozz, ha majd így is egyedülálló anyuka leszel. Pedig azt nem akarod. Azt írtad, az nem lenne jó se neked, se a gyereknek.

Nem ám!

De hát most is csak azon jár az eszed, hogy becsapod a párodat. Nem vagy egyenes ember.

2021. szept. 8. 20:37
Köszi!
2021. szept. 8. 20:36
Nálunk jó régen volt egy ilyen szóbeszéd, hogy az egyik csaj úgy lett terhes, hogy a spermát összegyűjtötte kis üvegbe és felnyomta magának. Ez már vagy 40 éve volt. Aztán lehet, hogy csak városi legenda
67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Dfc04c70e4)
2021. szept. 8. 20:35
Hát ez akár meg is történhet...akkor meg el nem vetetem, az 100%.
66. dfc04c70e4 (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 20:34
Semmivel sem lenne korrektebb, mint a mostani terved.
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Dfc04c70e4)
2021. szept. 8. 20:33

Nincs szerelmi háromszög.


Ja ködösíthetek én is...hoppá, hát azért lett a gyerek, mert nem sikerült időben kiszállni egy kicsi valahogy becsuroghatott, vagy az előváladékból...hát én arról nem tehetek...Ilyet én is tudok.

64. globus (válaszként erre: 62. - Bless the child)
2021. szept. 8. 20:30
Van vele kapcsolatban egy tippem.
63. dfc04c70e4 (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 20:29

Ez sem nekem szól, de azért reagálok rá.


Az 1. hozzászólásodban azt írtad, hogy "a másik fél elhitette velem mikor összejöttünk, hogy akár lehet közös gyerekünk is..."

Az "akár lehet is" nem ugyanaz, mintha 100%-os ígéretet tett volna neked arra, hogy lesz közös gyereketek. 3 év telt el, ezek szerint elvetette még a gondolatát is a közös gyereknek. Arról nem szól a fáma, hogy a pasi elvált-e attól a nőtől, akitől van már 2 gyereke. Vagy esetleg nős? Szerelmi háromszög van? Nem mintha magának a történetnek a szempontjából érdekes lenne. Akár nős, akár független - a módszered gusztustalan.


Nem véletlen, hogy nem olyan válaszokat kaptál, mint amit vártál. Nézz már magadba! Ne téged csaptak be, te akarod átverni azt az embert, aki világosan a tudtodra adta, hogy nem akar közös gyereket. Úgyhogy érts a szóból, és ne mesterkedj tovább a pasi átverésén. Nem fog sikerülni.

2021. szept. 8. 20:28
Te minden fórumban így viselkedsz. Miért is kiabálsz? A fő kérdésre is válaszolsz?
2021. szept. 8. 20:26
A filmekben egyszerűbben megoldják. Azt mondjàk a pasinak, h fogamzásgátlót szednek, pedig valójában nem és a fickó gond nélkül kufircol élesben. De én a helyedben egy ilyen férfitól nem akarnék gyereket. Inkább a spermabank.
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Muraja)
2021. szept. 8. 20:19
Én keresek többet...semmit el sem tudnék perelni...sosem egy pasi pénze érdekelt...
2021. szept. 8. 20:18
Nem mondanék le a gyerekről, de a módszer bizarr. 😬
2021. szept. 8. 20:18

Kiváncsi lennék, Te mit szólnál, ha elhitetnék Veled, hogy persze, lehet közös gyerek, és mikor rá kerül a sor, mikor Neked már késő máshoz menni, visszakoznak.


Ahh, bánom, hogy megnyitottam ezt a fórumot.

Nem azt vártam, amit kaptam.

57. NomNom (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 8. 20:17

Vannak dolgok az életben amiket ha nem jönnek össze, egy idő után el kell engedni.

Szerintem nálad ennek most jött el az ideje. Ez az egész amit művelsz, már csak a gondolata is beteges és ilyen állapotban mindenkinek jobb ha te nem szülsz gyereket.


Egyébként nem tudom mit vársz hányan fognak jelentezni, hogy megosszák a tapasztalataikat arról, hogyan kell sutyiban teherbe esni ha a párod nem akarja.

56. Muraja
2021. szept. 8. 20:17
Bunko vagy te -szuljetek hasznaljatok ki a pasikat a maximumra De ! mitt tudrok magatoknak valalni ki e sok közöt felepitet sajat maga mindent nem a pasi segitsegevel vagy a vagyona vallas utani elperelesevel ? no azt mutast meg ha tudod - csak azon nyivakoltok mennyit tudtok a pasi zsebeböl kiperelni hogy lehet minnel jobban megalazni öket !
55. tien
2021. szept. 8. 20:15
Kicsit visszább az agarakkal!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook