Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


39. almi20
2009. ápr. 3. 22:17

Nekem is hasonló jellegű problémáim vannak.

A párom az ágyban mellettem hol chipset, hol csokit vagy éppen valami illatozó zsíros kaját eszik. Még szerencse, hogy nem szereti, ha beleeszek :)

38. BollerKrisz (válaszként erre: 32. - Almi20)
2009. ápr. 3. 22:14
Tetszene az ötlet az azonos napi méreckedéssel. A kajcsizással nálunk is az a baj, hogy muszály a családnak finomat fözni, meg az, hogy az urammal megszoktuk, hogy este az ágyban eszünk sajtot, virslit meg téliszalámit pont elalvás elött, az meg tutira lerakódik, de már régóta ez az egyik éjszakai program és úgy megszoktam, hogy nehéz lesz lemondani róla
37. almi20
2009. ápr. 3. 22:06

Oké, akkor mit szóltok április 17. péntek reggelhez?

Akkor számoljunk be egymásnak az eredményekről!

Persze addig is tartjuk egymásban a lelket :)

36. angyal44 (válaszként erre: 32. - Almi20)
2009. ápr. 3. 21:51
Benne vagyok, kell valami ami kimozdít végre a holtpontból. Én csak esténként tudok jönni, mert hétközben dolgozok+tanulok, azért benne lehetek a csapatban ugye?
35. angyal44 (válaszként erre: 22. - Nagyi57)
2009. ápr. 3. 21:49
Elkezdtem a böngészést, de most már fáradt vagyok, viszont így az elején is sok hasznos dologra bukkantam okvetlenül folytatni fogom az olvasást.
2009. ápr. 3. 21:29
Édesek vagytok:)!Végre egy fórum ahol nem egymást írígyelni hanem egmást segíteni próbáljátok:)
33. almi20 (válaszként erre: 30. - Ágica20)
2009. ápr. 3. 20:48

És vacsira mit szoktál enni? Tojás vagy hús? Más?

Tízóraira és uzsonnára mit eszel?

32. almi20
2009. ápr. 3. 20:47

Nagyon örülök, hogy ennyien lettünk!

Ki kellene találni valami közöset a diétánkban, pl méretkezés? Kitűzünk egy napot, amikor mindenki méretkezik és megosztjuk egymással az eredményeket!

Hmmm?

Van kedvetek?

31. Kiira
2009. ápr. 3. 20:43

Sziasztok!


Én 4 éve dobtam le 20 kilót, később még 6-ot. Nagyon sokáig tartottam, az első 20 vissza se jött. Most "csak" 8 kilót szeretnék fogyni...Csatlakozhatok hozzátok? :) Talán még segíteni is tudnék ha szükség van rá, mert már jártam ott ahonnan most Ti indultok!

30. Ágica20 (válaszként erre: 28. - Almi20)
2009. ápr. 3. 20:34
Az az igazság, hogy lusta vagyok minden nap arról írni, hogy miket ettem. Nálam egy a lényeg, hogy reggel szénhidrát, délután fehérje. Ebédre levesek tészta nélkül, hal, csirke, pulyka bárhogy csinálva köret nélkül illetve párolt zöldség körettel. Semmit nem vonok meg magamtól, nem vagyok kiéheztetve és ez nekem nagyon bejön.
2009. ápr. 3. 20:26
Sziasztok!Jöhetek én is?49 éves vagyok,30 kg kellene lemenjen.Nagyon az elején tartok,a WW-vel ismerkedem.Erröl elég sok anyag van itt a hoxa-n.Fórum is van róla.Eddig 3 kg jött össze,de húsvétig csak a tartás a célom.Írom a naplóm is(2 db van)mérlegeredményeim publikusak.Nekem szenvedés a fogyózás,meg kell vallanom.
28. almi20 (válaszként erre: 26. - Ágica20)
2009. ápr. 3. 19:59

Kár, hogy nem írsz naplót! Kíváncsi lennék, hogy miket eszel napközben...

Ha lesz egy kis időd, leírod nekünk pl a mai napodat?

27. helmo7
2009. ápr. 3. 19:48
Tudjátok az a nehéz, hogy nekem főzőm kell a fiúknak minden nap! A Párom kemény fizikai munkát végez, a fiam meg most serdűl, + vízilabdázik. Farkaséhesen jönnek haza esténként! Itt van a kutya elásva! Nem bííírom megállni, hogy ne egyek velük! Olyan jól főzök!:))) Mostanában (2hete) kimegyek a lépcsőházba cigizni míg vacsiznak. Eddig ez vállt be!:(
2009. ápr. 3. 18:52
Sziasztok. Én 3 hónapja fogyózom, eddig 16 kiló ment le. Még kb. ugyanennyit szeretnék fogyni. Ha lehet csatlakoznék én is, már csak a bíztatás és dicsekedés kedvéért :D Ja és én Norbi módszerét használom, heti 4-5 tornával. Bíztassuk egymást :)
2009. ápr. 3. 18:11
Vacsira a 0% joghurt,kefir is mehet,sovány túró,a Lidbe van 0% csirke mell sonka,nem drága,zöldpaprikával,paradicsommal.Ha fejbe el tudod dönteni mit akarsz,akkor sikerülni fog!!
24. almi20
2009. ápr. 3. 18:10
Én most elmentem sétálni 1 órát, utána tornázok, de majd jövök még! :)
23. almi20
2009. ápr. 3. 18:06

Én már elkezdtem, ez a 13. napom!

Ti mikor szeretnétek kezdeni!

Szerintem Vacsira egy könnyű salit simán megehetsz helmo!

Vagy egy pár virslit magában vagy egy kicsi mustárral!

Nekem az a véleményem, ne éhezzünk, mert akkor az anyagcsere is belassul!!!

22. nagyi57 (válaszként erre: 18. - Angyal44)
2009. ápr. 3. 18:06
Ha van kedved olvass bele a naplómba.Nagyon sok mindent megtalálsz benne.Én úgy kezdtem,hogy abba hagytam a lisztes termékeket-és teljesen száműztem a cukrot.Nem az édeset csak a cukrot.A kenyér nagyon hiányzott de találtam fogyis kenyeret,így most már sokkal könnyebb.A tésztáknál át áltam a durum lisztből készültre,és azt eszem mint a család többi tagja.Mielőtt a tésztát beleteszem a levesbe kiveszek magamnak,ha sok benne a zöldség akkor az enyémbe nam rakok,de ha igen az is durum.A krumplit kerülöm,és a rízs is kimarad az étrendből.
21. Cucus7 (válaszként erre: 19. - Helmo7)
2009. ápr. 3. 17:58

Ja,ja ne hétfőn kezdjük, jöjjön meg a nyugdijam, intézzem el a kocsi átirását, és aztán mindent bele. Életem első gépkocsiját veszem, most bele vagyok őrülve, 1976-ban szereztem a jogsit, és most a volt főnököm ad órákat, hogy gyakoroljak.

Bocs, hogy eltértem a témától, de most a hurkáim mellett ez foglalkoztat a legjobban.

20. Cucus7
2009. ápr. 3. 17:51

Sziasztok. Detto mindenkihez. Én már egy naplót is csináltam Élni vagy enni cimmel, persze amilyen kiartó vagyok - dádá - azt semirom minden nap. Nekem is kb. 20 kg-ot kellene leadnom. Sajnos most a hízás fázisban vayok, novemberben letettem a cigit, és ha nemennék is jönne egy kicsi, na de zabálok könyörgöm.

Nekem a Norbi bejött,- annó 4-éve? - mert egyhónap alatt 10 kg lejött. De akkor aztán azzal feküdtem és keltem, hogy 1,2,3-as kaja, és

tornáztam a kazettájára a duci tréningre.


No de akkor amikor éhes voltam, rágyujtottam, ittam egy kávét és kész.

Szóval ránk férne mert a lányomra is jött egy pár kiló, amitől megszabadulna.

19. helmo7
2009. ápr. 3. 17:49
Sziasztok! Hűűű ez az atkins-es fogyi már egyszer régen nálam is bejött! Ennyire nem csináltam durván, de sok lement akkor.A rossz hír , hogy szép lassan vissza is jött mind!Utána sikerült a jójó effektussal eljutnom 5-6 év alatt 145 kg-ig! Most tartok ott , hogy nagyon megijedtem magamtól! Januárban volt egy nőgyógyi műtétem, és nem is azon izgultam, hogy vajon felébredek e az altatásból, hanem, hogyan raknak át az ágyra a 20kg-os műtösfiúk! Mondtam is nekik készüljenek a rokantnyugdijra! Tuti megkapják! Na szóval marha ciki és kínos volt a dolog! Úristen! 4-en raktak át! Jáj! A másik, hogy itt a jó idő!!!! Süt a napocska , lekerülnek a nagykabátok, a hurkák meg lelepleződnek! Jön a hisztis korszak! Sorolhatnám még kb. 100 oldalon át ezeket a dolgokat, de gondolom ti is átéltetek már hasonlókat. Ezért is kezdeményeztem ezt a fórumot, hogy hátha lenne itt egy két emberke akivel közösen neki állhatnék fogyózni, esetleg valami nagyon ütős diétát tudna mondani!? Most ott tartok, hogy 2 hete nem vacsizom! Gondoltam ha hat óra után nem kajálok talán beindul. Hmmm....de nem! Na jó , de ezt csak bevezetésnek szántam! Írjatok légyszi! Csak ne hétfőtől kezdjük! :))))
18. angyal44 (válaszként erre: 9. - Almi20)
2009. ápr. 3. 17:37

Nekem igazán nincs még semmi, de ezek a divatos kúrák nem is jönnek be, egy kis ideig próbálkoztam Norbival, de én fizikai munkát végzek, egy hét után azt hittem összeesek az erőtlenségtől.


Valami hasonló az elképzelésem amit írtál, fokozatosan próbálok átállni. Kenyér helyett korpás kiflit iktattam be, de a legnagyobb problémám a mozgással van, mert egy ideje komoly gondjaim vannak az izületeimmel, így mire délután hazaérek a munkából, már annyira fájnak a lábaim, hogy nincs erőm (meg persze akaratom)megmozdulni. Pedig enélkül nem fog menni.

17. almi20 (válaszként erre: 16. - BollerKrisz)
2009. ápr. 3. 17:36

Ja értem már! :)

Én még ezeket sose próbáltam(Atkins, 90 napos)

Nem tudom, hogy bejönne-e.....

2009. ápr. 3. 17:10
Nem kell, de nekem ez vált be, azért írtam, hogy az atkins házi változata, mert figyelem a szénhidrátot, de sajna egyhangúan táplálkozom a fogyi alatt. Utána persze apránként mindenféle ételt bevezetek a normál étrendbe, de amíg fogyózom addig sült hús csak (nagyon uncsi brrr....) De legalább bevált, csak ha a család tortát eszik meg csokit, akkor támogatás hiányában elcsábulnék, sajna nagyon édesszájú vagyok
15. almi20
2009. ápr. 3. 17:02

Minden nap sült húst kell enni?

Bocs, ezt nem egészen értem....

2009. ápr. 3. 16:56
Az atkins brutál hazai változata. Sült oldalas sült hússal meg napi max 2 dl tej a kávéba és heti 1 alma vagy narancs. Tudom nem egészséges, de már sok lement (lásd lent) csak lelkivilág kell hozzá, hogy elkezdjem. Különben a 15 kg felesleg lemenne 2 hónap alatt úgy hogy nem jön vissza, csak tényleg az a fránya támogatás, mert hát az uram szerint "jó vagy így is nekem". De gondolom ezt már mindenki ismeri
13. almi20 (válaszként erre: 12. - BollerKrisz)
2009. ápr. 3. 16:52
Mi a Te módszered? :)
2009. ápr. 3. 16:50

Sziasztok!

Én is csatlakozhatnék? 97-ben 110 kg-ról indultam. 3 év alatt ment le 50 kg, amit meg is tartottam, de 2 éve szültem (30 kg-t híztam) és maradt 15 kg rajtam, amit le szeretnék adni, de a nagyon aktív túl sportos élet nem megy a babám mellett, mert 24 órában csak én vagyok vele,így csak a sok séta és a manó cipelése a testmozgás. Nekem van egy bevált módszerem, ami nem túl egészséges, de kéne mellém is a támogatás, mert a családomnak muszály főzni, ők meg a számomra hízlaló dolgokat és az édességet szeretik, persze rajtuk nem látszik.

11. nagyi57 (válaszként erre: 8. - Angyal44)
2009. ápr. 3. 16:48
Ha végeztem a piskóta sütéssel akkor jövök,és mesélek!!
10. almi20 (válaszként erre: 6. - Nagyi57)
2009. ápr. 3. 16:44

Hu nagyon ügyes vagy!

Nekem nagyon lassan mennek le a kilók, bármilyen módszert választok is:(

De a lassú fogyás legalább tartósabb!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook