Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2009. jún. 10. 16:13

Sziasztok.

Csak egy percem van, már a suliban ülök, épp késnek páran, így van egy szusszanásnyi időm, hogy jelentkezzek. Egy rohanás az életem, fogyókúra persze alszik :(


Helmo gratulálok a minuszokhoz.

ha lesz egy percem majd jelentkezek.

278. helmo7
2009. jún. 10. 15:01

Sziasztok!


Csak ráálltam a mérlegre!! -2kg!

Pedig nem is érzem! ...de nagyon örülök neki!

Ma sütöttem zabpehelyből sajtos tallért! Nagyon ficsi!Délután már csak gyümi lesz!

Nem nagyon jelentkeztek! Mi van veletek! Jó.. a Nagyi a kertben..Angyal is...Krisz melózik...!

További szépnapot nektek! Azért írjatok!!

277. nagyi57
2009. jún. 10. 05:50
Szép napot,jó reggelt nektek.Nem zártak ki,de rengeteg a dolog,no és a gyümölcs is.Vagy mi szedjük le,vagy a madarak,így van mit tenni.Ma is lesz,csak ma már üvegbe rakom,mert az este leszedtük őket.
276. helmo7
2009. jún. 9. 21:52

Sziasztok!


Képzeljétek rábeszélt az egyik barátnőm, hogy vegyek aerobic labdát! Látta, hogy mennyit szenvedek a hasazással(nem megy), mondta mennyivel egyszerűbb azzal csinálni! Igaza volt! Sokkal jobban megy!!:)) Minden másra jó! Örülök , hogy megvettem!!


Angyal! Mi van veled? Kizártak a kertbe? A Nagyival együtt? :)))


Szép estét nektek!

275. helmo7 (válaszként erre: 274. - BollerKrisz)
2009. jún. 9. 21:45

Szia Krisz!

Köszi, hogy érdeklődsz!

Már kutya baja a Fiamnak(12 éves)! Nem a zabot vittük túlzásba, hanem egy vírust szedett össze, vagy a suliban, vagy az usziban. Kétnap alatt lezajlott nála az egész. Azért megijedtem rendesen! Nem igazán voltunk még betegek!:)


Nálunk ma tőltött padlizsán(fiúknak rizzsel), +kínai leves volt az ebéd! Este 6 után még mindig nincs nálam kaja, de ez úgylátszik nem elég! A múltkor olyan jól beindult, csak úgy pörögtek a kilók. Most megállt egy kicsit, de nem adom fel!

2009. jún. 9. 18:38

Sziasztok!


Helmo hogy van a fiad? Mi rontotta el végülis a gyomrát? Nem lehet, hogy túlzásba vitte a zabot? Mennyi idős most?

Nálunk ismét pörkölt volt, ezt rendelték, de néha már uncsi. Valamiért ledekkoltam, nem fogyok. És ti????

Lehet kissé elhanyagoltuk és csak beszélünk róla? Nálam valószínű ez a helyzet, csak írok, írok..., de nem teszek semmit.

273. helmo7
2009. jún. 8. 09:39

Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!


Tegnap náluk is itéletidő volt! Reggel már 25 fok melegre ébredtünk, azt jól ki is találtuk, hogy megyünk grillezni! Délutánra meg az lett a vége , hogy a napernyő alatt bújtunk el az eső elől a grillsütővel!:)...de megsütöttem!!!!


Krisz! Nálunk ma nem lesz főzés, mert a Kisfiam valamivel elrontotta a hasikáját:( Nagyon rosszul volt este! Pedig bevásároltam, hogy fincsi Ázsiai kajcsit csinálok ma.(vokban)


Szerintetek lehet gyomor rontása a kicsimnek attól, hogy tejbezabit(3 ek.zabkorpa+3dl tej, kakaópór, megfőzve) evett reggel is meg délután is ? Persze evett a gill.csirkemellből délben salival is. Délután a zabi után ivott joghurtot.Nagyon fájt a gyomra, meg alul fölül...:(


Nem is ment ma suliba , viszem délután orvoshoz.

Most szólít a beteg! Megyek! ..de még jövök!

272. Malbe (válaszként erre: 268. - Helmo7)
2009. jún. 8. 09:08

Helló!

Én a Bio C.L.A. +T-t ajánlom, nagyon jó, én is ezt szedtem idáig:)

2009. jún. 8. 06:55

Sziasztok!

Jó reggelt!


Nálunk is rossz idő volt pár napig, alíg tudtunk kimozdulni, így melón kívül nem sokat mozogtam.


Egy jó hideg tejfölös gyümilevest már én is megennék.


Mit főztök? Van valakinek valami jó tippje, ami nem hízlal nagyon és hamar kész van? Ja és másnap is melegíthető? Az ilyen teljes kiörlésű dolgok itt nem igazán kaphatók, csak a békebeli sima liszt stb...

270. nagyi57
2009. jún. 8. 06:14
Sziasztok,jó reggelt mindenkinek.A tegnapi viharos nap után békés nyugodt hetet kívánok mindenkinek.Nálunk nagyon sok most a gyümölcs,így szerintem nálam egész héten gyümölcs hét lesz,ezt szeretem nagyon.
269. BollerKrisz (válaszként erre: 268. - Helmo7)
2009. jún. 7. 17:36

Sziasztok!


Most olvastam a Nők Lapja Cafe oldalon az éhes vagyok...a stressz rovatot, ott mindenféle természetes alapú bogyókat ír (homeopátiás) a különféle evési kényszerekre. Ti olvastátok már? Mi a véleményetek az ilyen (vagy bármely más) homeopátiás szerekről? Én kissé idegenkedem tőle, hisz újdonságnak számít szerintem, és a hosszútávú hatását még nem ismerem. Szerintetek?


A fogyimról annyit, hogy ledekkoltam 62.7-nél már 1 hete. Mi lesz így a családbővítéssel? 58.5-ig minimum le kéne mennem, de sürgősen. Kész káosz. Persze a mostani nagy hajtás miatt csupa hízlaló kaját főzök, mert azokat tudom 2 napra megcsinálni.

268. helmo7
2009. jún. 6. 13:40

Szépnapot Kiskertészek, Fogyisok!:)


Na ! Az van, hogy megállt a fogyim! ÉHES vagyok, de nagyon! Nincs valami tippetek, hogy milyen bogyót lehetne szedni, ami egy kicsit átsegítene ezen a nehéz szakaszon? Valami természetes alapanyagúra gondolok. Gondoltam van valami tapasztalatotok e téren!? Ha személyes nincs is ,de hátha hallottatok valamelyikről!


Angyal Te olyan okos leszel! Egyetlen egyszer mikor az Anyum járt valami ilyesmire, bele olvastam a könyveibe! Nem kellett volna! A kínai érthetőbb számomra! Szóval elismerésem!

267. angyal44 (válaszként erre: 262. - Helmo7)
2009. jún. 5. 16:37
Okj-s középfokú szoftverüzemeltetői a drága :) Néha azt sem tudom miről beszél az oktató :( A gyakorlat megy, de az elmélet, az sánta. Lassan el kell kezdenem tanulni, mert nemsokára vizsga.
2009. jún. 5. 16:32

Sziasztok.


Nagyi betalált a kertből én meg húzok kifelé. Most értem haza melóból, átöltözök aztán irány. El sem hiszem, de már majdnem kész vagyok vele. Persze utána kezdődik elölről, de az már nem lesz ilyen ronda. Ma viszont káposztát, karfiolt akarok palántálni. Jó kis borongós idő van, nem sinyli talán nagyon meg.

265. nagyi57 (válaszként erre: 264. - BollerKrisz)
2009. jún. 5. 16:21
Füst jeleket figyelve be találtam a kertből és ma már nem is megyek vissza.
2009. jún. 5. 15:38

Sziasztok!


Tudod helmo az a baj, hogy hozzászokott a család, hogy főzők, így nem mondanak le róla, pedig mivel az étteremben is dolgozom kb napi 1000 ft-ból sokat tudnánk enni minden nap, de BRRRR! Nagyon furi.


Nagyi!


Az a kert tényleg hatalmas. Hogy találsz vissza a házhoz? Vagy a laptopodat hordod magaddal? Esetleg füstjelekkel kommunikálsz a családdal? Én akkora kertben biztos elvesznék. A mienk csak 2000 négyzetméter, de már az is macerás, ha le kell nyírni a füvet, más nincs most benne a gazon kívül, de majd ha otthon leszek...

263. helmo7
2009. jún. 5. 10:55

Sziasztok!


Nagyi! Az jó nagy kert! Azért van segítséged?


Krisz!

Ha ilyen gagyi kaják vannak ott kinn, akkor nekem kéne ott élnem! Ha 1hó, -20kg, akkor 3hó, az...:) Istenem! -60 kg!! Jaj de jó lenne! Akkor még hízhatnék is egy kicsit! :DDD


A tegnapi kajám: reggel 2 kicsi kókuszos csiga(update1), délben cseresznye, este ananász,eper.

A szememim jöttek ki reggel olyan éhesen ébredtem ma!


További szépnapot mindenkinek!

262. helmo7 (válaszként erre: 255. - Angyal44)
2009. jún. 5. 10:44

Szia Angyal!

Milyen suliba jársz?

261. nagyi57 (válaszként erre: 259. - BollerKrisz)
2009. jún. 5. 10:10
Hatalmas,1200 négyszögöl.Igen van,már érik a meggy,málna és a ribizli is.Utána a sárgabarack fog következni.
260. BollerKrisz (válaszként erre: 257. - Angyal44)
2009. jún. 5. 09:54

Nem is nekünk rossz, inkább a kislányomnak, mert még csak 2 éves, és sajna fél 12 elött nem tud elaludni. Az éjszakák lassan megszünnek, mert csak szürkület lesz itt. Az alvásigényem néha nekem is 24 óra lenne, de azért a tuti 5 órát kialusszuk az urammal.

Az ablakpucilásról meg annyit, hogy igazán jól fizetnek a magyar viszonyokhoz képest.

Az itteni kajával van csak a gondom, mert szörnyen ízetlen, inkább csak azért esznek mert éhesek, nem az ízek miatt, brrr!

Ha 1 hónapig azt kéne ennem, tuti lefogynék 20 kilót.

259. BollerKrisz (válaszként erre: 258. - Nagyi57)
2009. jún. 5. 09:51

Szép napot neked is!


Köszönöm szépen! Boldogan mennék! Van más gyümid is? Mekkora a kerted, hogy ennyit vagy kint?

258. nagyi57
2009. jún. 5. 06:28

Szép napot mindenkinek,mindjárt hétvége!!!


Krisz ...gyere szedni ingyen adok belőle !!

257. angyal44 (válaszként erre: 256. - BollerKrisz)
2009. jún. 4. 23:05

Váúúúúú, ne már!!! Akkor milyen rövidek az éjszakák? Jaj bele is halnék, én úgy szeretek aludni. Mennyi az alvási időtök? Nem csodálom ha az ingadozás megvisel benneteket.

Fúú biztos jó kiadós mozgásnak számít az ilyen ablak pucolás. Én azt hiszem nem szeretném :I Akkor inkább gyomlálok minden este kinn a kertben. Elismerésem, hogy ezt bírjátok.

256. BollerKrisz (válaszként erre: 255. - Angyal44)
2009. jún. 4. 14:53

Szia!


Eleinte nekem is fura volt az itteni időjárás, de már kezdem megszokni. (Persze nem maradt meg a hó,hamar elolvadt a gyors felmelegedéstől.) Most épp egy csokor orgonát hoztam haza. A baj csak az, hogy nagyon fáradtak vagyunk az itteni levegőtől és időjárástól. Ma megint csak +8 fok van. Viszont eldicsekedhetem, hogy reggel 4-kor és este fél 12-kor a hasamra süt a nap az ágyban.


Irigyellek a cseresznyéért, itt 5 ezer Ft-ra jön ki 1 kg, pedig nagyon imádom.


Képzeljétek megcsináltam a tojásos nokedlit és a kakaóscsigát is. Kiváncsi leszek a mérlegre, bár dolgozom mellette ezerrel, hátha az segít kicsit. Este megyek ablakot mosni az étterembe, na ott le fogom mozogni, mert plafontól padlóig van és így létrára fel, létráról le. Talán ez megfelel egy kiadós lépcsőzésnek,nem?

2009. jún. 3. 21:26

Sziasztok.

Suliban voltam munka után, tegnap meg estig a kertben, utána ájulás az ágyba. Én kaját azért nem írtam, mert én ennyire szűkre nem tudom szabni, mint pl. Helmo :( ennyivel képtelen lennék dolgozni. A második nap maga alá temetne a 30 kg-os zsák :)


Krisz ezt nem értem, (mondjuk földrajzból sosem voltam jó) egyik nap hó esik, másnap meg 25 fokban strandoltok? Kinn szabadtériben?


Helmo nálunk ma nagyon szuper idő volt. Nem volt az a gatyarohasztó idő, de ujjatlanban lehetett lenni egész nap.


Nagyi sose aggódj, szerintem is lemegy a kertben az a kis plusz. Én ma nem tudtam kimenni, jól be is laktam cseresznyével, meg palacsintával :( Ha tudok kinn lenni, úgy elfáradok, hogy nem kell a kaja. Na majd holnap. Remélem még nem lesz eső.

254. angyal44 (válaszként erre: 253. - Helmo7)
2009. jún. 3. 21:17
He-he :) Bár nem én vagyok nagyi :)de azt még én is tudom, hogy degeszre tutira nem eheted magad semmiből :)
253. helmo7
2009. jún. 3. 15:47

Krisz!

Rudi ezt csak megtévesztésből csinálja!(bamba)Igazából a Télapó besúgója! Úgyhogy légy türelmes és aranyos hozzá! Etesd meg egy kis zuzmóval, és itasd meg egy kis tejjel! Ja! ..az a Télapónak jár! Akkor friss forrás vízzel!:DDDD


Nagyi!

Ha telj,kiörl.tönköly búzaliszből csinálom a nokit, akkor szerinted abból nyugodtan degeszre ehetem magam?

Mert ma ez történt:(

2009. jún. 3. 15:22

Sziasztok!


Nem vesztem el, csak az elmúlt pár napban 14-16 órákat dolgoztam + háztartás, így örültem, ha beesek az ágyba éjjel, mert a manóm persze fél 12-ig nem hajlandó aludni a világosság miatt. Képzeljétek este fél 11-kor még besüt a nap az ágyunkra, kissé idegesítő néha. Ja vasárnap volt egy nap pihi, akkor meg strandon voltunk. Ez volt az első szép nap itt, 25 fok meleg, de úgy éreztük, mintha 40 lenne, szerintem le is izzadtam amit ettem, meg az úszás is jót tett. Hiába ma jött meg, mégis csak 62 kg lettem reggelre, bár érdekes, mert tegnap este még 63,8 voltam. Lehet, hogy az alvás is fogyaszt???


Mostanság tényleg nem írjuk, hogy ki mit eszik, ejnye-bejnye! Én a változatosság kedvéért minden nap eszem sült húst, már a családnak is hiányzik, ha egy napra nem jut. Meg pörkölt volt tésztával néhány napig mellé, mert az uram főzött és ezt találta a legegyszerűbbnek. Holnap tuti tojásos nokedlit csinálok, meg egy pár kakaós csigát.


Helmo!

A rossz kislányok nem kapnak ajándékot a télapótól, éshát hétvégén kissé rossz voltál, emlékszel? Rudolffal hiába is próbálnék beszélni, nagyon bambán néz csak rám. Különben a valóságban tényleg nagyon aranyos, és nagy buta feje van, és csak bambán bámul, megalszik a tej a szájában az út közepén, mi meg alig tudjuk kikerülni kocsival.


Most akkor én küldjek nektek meleget? Már a kiskádat is megtöltöttük vízzel az erkélyen annyira jó idő van itt.

251. helmo7
2009. jún. 3. 10:07

Jó reggelt mindenkinek!


Krisz hol vagy? Elakadtál a nagy hóban? Kűldjem a szánhúzó mentő kutyákat? :DDDDD Ha így haladunk ide is kelleni fognak!


Angyal! Imádkozzunk, hogy ne essen több eső? :)

Nem tudom nálatok milyen idő van , de itt egyre hűvösebb!


"Szóval" akkor ez a jelentés, a napi bevitt táplálékról, az csak volt? Most már nem írjuk? Oké! Ne írjuk! Gondolom mindenkinek sok a dolga, azért nem jelentkeztek!


Tegnap megsütöttem azt a pulykamelles, mozzarellás ételt! Egész jó volt! Annyi, hogy bepaníroztam(telj.kiörl.tönk.búzaliszttel,norbi morzsával), és salit csináltam hozzá. Holnap már dolgozom, úgyhogy megint uborka, gyümi,víz lesz 4 napig! A melóhelyemen kibirom, de itthon...! Állandóan a kaján jár az eszem!


Jól van csajok! Akkor jelentkezzetek ha tudtok!

További szépnapot Mindenkinek!

250. nagyi57
2009. jún. 3. 06:42
Szép napot mindenkinek.én is mellé ettem a dolgoknak,de annyira sok a dolog a kertbe(kapálás)simán le dolgozom,ha nem akkor majd jobban figyelek.
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook