Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki kezdené velem 2011.05.11-én a Bécsi diéta lazább változatát? fórum

Valaki kezdené velem 2011.05.11-én a Bécsi diéta lazább változatát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. zsanzi88 (válaszként erre: 13. - 9886f305e8)
2011. máj. 10. 19:08

Okszi!!!

Együtt lefogyunk!!!

Én is inkább nap közben tudok jönni , akkor ez is jó így :)

Akkor holnaptól START!!! :)

13. 9886f305e8 (válaszként erre: 12. - Zsanzi88)
2011. máj. 10. 18:13

:) Kb. 20 kg-ot nagyon szeretné leadni. Próbáltam tavaly ilyenkor az Update-et ami nagyon hatásos volt, de allergiás lettem vmelyik összetevőre és abba kellett hagynom. :(

Este keveset vagyok neten, napközben többet.

Csináltam magamnak egy hangfelvételt pozitív megerősítésekkel pl. fogyok fogyok, vékony vagyok... és az agykontrollos kis szöveggel: bármit eszek, bármit iszok, napról napra karcsúbb vagyok! :) Állítólag a tudatalatti jobban reagál a saját hangunkra. Este többször is meghallgatom. Most aztán mindent be fogok vetni!

12. zsanzi88 (válaszként erre: 11. - 9886f305e8)
2011. máj. 10. 17:50

Köszi , aranyos vagy :)!!!

Okszi , majd ha lesz időd írj magadról : mennyit szeretnél fogyni ...

11. 9886f305e8 (válaszként erre: 9. - Zsanzi88)
2011. máj. 10. 17:32
Biztos vagyok benne hogy nem vagy csúnya! Le fogunk fogyni! Én agykontrollos technikákat is alkalmazok egy pár napja! Majd elmesélem, most megyek Ezel-t nézni! Puszi! :)
10. zsanzi88 (válaszként erre: 7. - Marylu93)
2011. máj. 10. 17:32

Szia! Örülök neked!!!

A diétát be másoltam , nem bonyolult és nekem az se utolsó szempont , hogy nem is drága , aztán majd látjuk ...

Nem tudom meddig leszek neten , de ha esetleg ma már nem tudunk "beszélni" , remélem akkor is el kezded és holnap "találkozunk " :)

9. zsanzi88 (válaszként erre: 8. - Klarika5)
2011. máj. 10. 17:28
Azért ennek is örülök :) Sok biztatásra van szükségem , nem lesz egyszerű , mert én is főzök minden nap de ki kell bírnom , mert csúnya kövér vagyok :(
2011. máj. 10. 17:25
És miért szeretnéd, hogy a világ másik táján valaki veled tartana? Meg lehet beszélni az eredményt, lelki támaszt ad? De szivesen veled tartanék, de TUDOM, sőt mérget vennék rá, hogy két napnál tovább nem bírnám. Talán, ha elkészítenéd ezeket nekem, s elém tennéd-és főleg a családban nem kellene főznöm, és a férjemet nem kellene hízlalni. Így csak szorítani tudok neked:(((
2011. máj. 10. 17:25

Szia!

én tartok veled!

Most mennem kell, de este visszatérek. Mindenre nyitott vagyok!

2011. máj. 10. 17:24

Oké! Már úgy is jó lesz :)

Nekem kell a ch ...

Úgy gondolom , hogy arra , hogy el induljon a fogyás és ösztönözzön az eredmény tökéletes lesz aztán addigra amire vége lesz majd ki találom a folytatást , de az a lényeg , hogy le kell fogynom!!!

2011. máj. 10. 17:19
És a másik változatban a szétválasztás elve is érvényesül. Nem ehetsz együtt pl. kenyeret hússal, sajttal. Nekem az egy kicsit egyszerűbb, ha nem gond hogy másképp csinálom akkor veled tartok. :)
2011. máj. 10. 17:19

Szia én végig olvastam a receptet szerintem sok benne a Ch és főleg este :-))


én is szívesebben fogyizok úgy ha valami recepthez vagyok kötve de ez nem az igazi :-))

Nézd meg esetleg ezt :

[link]


kevésbé hizlaló, sok fehérje van benne :-))


Mi már egy páran végig csináltuk sikeresen még ha nem is látszik rajtam :-(((((((

mert ahogy én végzek vele el bízom magam és el szabadul a pokol ha érted mire gondolok :-))

2011. máj. 10. 17:19

Szia! Igen van egy kávés változata is azért írtam , hogy ez a lazább :)

Nincs kedved velem csinálni ezt a változatot holnaptól?

2011. máj. 10. 17:16
Szia! Én teljesen másképp ismerem ezt a diétát. Reggeli: 1 zsemle, fekete kávé cukor nélkül minden nap kv. vasárnap, mert akkor csak 1 csésze tea. A többi részére nem emlékszem mert vegásítottam. Egyébként én is most tervezem elkezdeni csak nem tudom hogy holnap vagy hétfőn. :)
2011. máj. 10. 17:11

A bécsi diéta:


Hétfö:reggeli: 2 db sajt, 5 dkg párizsi, 3dl tej/edéd:1 db zsemle, 1 db fött virsli, 2 db alma/vacsora:2 szelet piritós, 1 db banán


Kedd:reggeli:5 dkg trapista sajt, 3 dl tea, 2 db piritós/ebéd:20 dkg hal roston, krumpli saláta/vacsora:1 db zsemle, 1 kefir, 1 db fött tojás


Szerda:reggeli:2 db tükörtojás, 2 db piritós, 1 db paradicsom/ebéd:20 dkg zöldségköret(párolt), 5 dkg reszelt sajt/vacsora:5 dkg pulykasonka, 2 db alma, 3 dl tea


Csütörtök:reggeli:2 db fött virsli, 2 db piritós, 2 dl tej/ebéd:20 dkg párolt csirke, 1 adag gyors rizs/vacsora:2 db alma


Péntek:2 db sajt, 5 dkg gépsonka, 3 dl tej/ebéd:3 tojásból rántotta, 1 db paradicsom/vacsora:1 db zsemle, 1 db kefir, 1 db alma


Szombat:reggeli:1 db fött tojás, 5 dkg párizsi, 2 db piritós/ebéd: 20dkg fött marhahús, krumpli saláta/vacsora:3 dl tej. 1 db alma


Vasárnap:reggeli:2 db fött virsli. 1 db zsemle, 1 db paprika/ebéd:húsleves üresen, 20 dkg csirke roston, zöldségköret/vacsora:heti vacsora bármelyike


Alapszabály:CUKOR, ZSIR, ALKOHOL TILOS!!! Legfeljebb kevés olaj

ITAL:VIZ VAGY ÁSVÁNYVIZ

A diéta 2 hétig tart, ebédet és vacsorát nem szabad felcserélni

A diétát hétfön vagy szerdán kell kezdeni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook