Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vacsoracsata fórum

Vacsoracsata (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
320. tasara
2009. febr. 7. 23:49

Galambos Lajos nagyon szótlan volt vagy sótlan, hogy stílusos legyek. Meglepődtem. De a legnagyobb csalódás az, hogy az asztalra rakot ételeket nem Ő készítette. Semmit sem fejezett be. A krumplit olyan vastagon hámozta, hogy szögletes lett tőle. Amit a vendégek kaptak annak szép gömbölyű volt a külső fele...

Zimány Linda szépsége, ha fakulni kezd nem szakácsnőként fogja a vajra valót keresni, de legalább önmagát adta.

Ettől a műsortól én ezt várnám.

319. monika0104 (válaszként erre: 317. - Linksys)
2009. febr. 7. 10:16
hát igen én se tudom mind a jövőheti csapat neveit, de még ugy tudom Klausmann Viktor és Kovács Ági is velük lesz, de az 5-diket én se tudom.
318. Franc22
2009. febr. 7. 09:09
Nem láttam a tegnapi részt, de abban biztos vagyok, hogy a Lajcsi nyerte meg. Várható volt. Szerintem jó kajákat tálalt fel és a hely ahol voltak, az ámulatba ejtő volt. Lehet hogy a bőre alatt is zsé van ennek a pasinak, és azért ilyen kővér:) Az Enciék háza se egy viskó- kár hogy én nem élhetek ilyen körülmények között.:(
317. linksys
2009. febr. 6. 22:03

Szintén tetszett a mai este is. Jól elhitették Forgács G.-al, hogy valami nincs rendben és nem tetszik nekik :)))


Mivel ma nem Lajcsi főzött, így a megszokott"nem tetszett" ételek voltak.Nem gondolom, hogy annyira nem lett volna, jó, mert a többieknek bejött. :)


A jövő héten... azt hiszem Deutsch Anita, akkor az egyik kajakos fiú???, ....és a többi nem is jut eszembe, de nem vagyok ezzel,egyedül :DD


És valóban jó volt az Oszvald Marika alkotta csapat is, de azt hiszem ugyan ilyen jó volt az ahol Pécsi Ildikó,Szerednyey B.... meg a többiek . :)

316. daroki
2009. febr. 6. 20:20

Nekem tetszett a mai rész,sztem a kaják is gusztusosak voltak,Lajcsi hozta a szokásos formáját:)Tetszett az is,hogy szívatták a Forgácsot:D De azért persze sajnáltam is:)

A jövőheti emberkéktől nem vagyok elájulva,megint gondolkodnom kell,hogy kik is lesznek???:)

Sztem eddig az Oszvald Mariék csapata vitte el a pálmát:)

2009. febr. 6. 18:08
Ma este sajnos nem fogom látni,de holnap első dolgom lesz megnézni!!!!
314. linksys (válaszként erre: 313. - Daroki)
2009. febr. 6. 17:05

Úgy látszik, hogy idegen környezetben nem tudott felszabadulni-ellazulni, Van ilyen :)


De, hogy példás apa és családcentrikus, az biztos!


Vendéglátónak és embernek első osztályú tényleg.És nem erőltetett senkire sem rá semmit.Igaz attól, hogy vendgéségben nem igen tetszett neki az ennivaló, nem csinált belőle ügyet.Mint pl. A másik főző mű.-ban Bangó Marika..... :((


És azért Lajcsi ismertebb ahhoz, hogy válogasson itt-ott :)

313. daroki (válaszként erre: 312. - B0e26fe96f)
2009. febr. 6. 15:44
:D Én úgy vagyok Lajcsival,hogy hozzám ne jöjjön vendégnek,nem kell a hangulatrontás:D Viszont én szívesen mennék hozzá,mert tegnap szimpi volt. Gyönyörű gyerekei vannak,kedves a felesége is,tehát jobb vendéglátónak tűnt,mint vendégnek:)
2009. febr. 6. 12:45
Nagyon jól csinálta tény és való,viszont az előző napok viselkedését kicsit furcsáltam nála,talán a műhajúnál kezdett feloldódni,a comberősíttőn...:)
311. vaczila
2009. febr. 6. 08:31
Hát Lajcsi aztán nem semmi volt!
310. linksys
2009. febr. 5. 21:51
Nem is tudtam, hogy Lajcsi sváb származású.De le a kalapot előtte.Különben ő nagyon jó ember,sok mindenkin segített már.Pl Antal Imrét és istápolta, de még sok ilyen pozitív cselekdete volt és van is.És ennek ellenére, hogy ilyen házban és ilyen kürülmények között lakik, nem felvágós típus :))
2009. febr. 5. 21:03
40!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szuper volt
2009. febr. 5. 21:02

Ezt a részt nem láttam, megmondaná valaki, hogy hány pontot kapott Lajcsi?

Köszi

2009. febr. 5. 20:19

Függetlenül attól hogy milyen a ház ,vagy a gazdagság???---eszembe sem jutott! Tiszteletre méltó,szelid ,kedves,és még sok minden szép szó jut eszembe ha arra gondolok hogy bánt a vendégeivel Galambos Lajos.A felesége bájos nagyon és a gyerekek is édesek.

Szivből gratulálok neki mindenhez amit a hosszu évek alatt elért.A hagyomány tiszteletével pedig meghatott.

2009. febr. 5. 20:19
Meg nem lepődtem,mert erre számította,de tényleg tarolt,mint a múlthéten a Beszeda!Nagyon gusztusos ételek voltak.
305. gerna
2009. febr. 5. 20:14
Kifogástalan volt! És szerintem Lajcsi nem vitte túlzásba: a saját szintjén teljesített. Élni tudni kell.
304. rca20
2009. febr. 5. 20:08
Tyű micsoda kaják+micsoda hely. Lajcsinak van mit a tejbe aprítania.
2009. febr. 5. 20:03
Hmm.. Lajcsi vitt mindent :)
2009. febr. 5. 15:49

Hát igen, vannak dolgok, amik nem változnak.Egy férfit a hasával, meg a farkával :) lehet megfogni.

Még ha olyan kőgazdag is egy férfi, hogy minden este étterembe cipelheti a szerelmét, akkor is elolvad és egész másképpen becsüli a párját, ha az odaáll a konyhába és rittyent neki valami fogára valót.Na persze okos asszony nem vega kajával akarja elkápráztatni a teremtés koronáját!!!

Az ágybeli dolgokat nem kell részleteznem, szerintem minden tapasztaltabb nő tudja, mitől döglik a légy.Meg azt is, mitől döglik meg egy kapcsolat....:::)))

301. Fiatal nő (válaszként erre: 292. - Monika0104)
2009. febr. 5. 14:31
Bizony, mennyire igaz...
2009. febr. 5. 14:02
:)
299. linksys (válaszként erre: 298. - Kriszval)
2009. febr. 5. 13:58
Igen, kinézetre jól néz ki, amúgy meg nem tapogattam.... :)), de nem is akarom.Persze ízlések között különbség van, de ez csak egy vélemény volt.
2009. febr. 5. 13:52
izlések és pofonok:)mű-oké,de szép????????hát szerintem nem.nincs mit fogni rajta....husi husi attol jobb nincs.
297. linksys (válaszként erre: 295. - Kriszval)
2009. febr. 5. 13:50
Nem is való ő feleségnek, elvan így a tv-ben, meg barátokkal és kész.Este hazajön aludni (vagy nem) és golnap irány a fürdőszoba-smink,és már otthon se nincs.
296. linksys (válaszként erre: 287. - B0e26fe96f)
2009. febr. 5. 13:47
Akkor "műdeszép" :)))
2009. febr. 5. 13:47
férfi szemmel ...nekem nem kéne ilyen nö feleségnek,anyának.igy nyávog a konyhában mit csinálhat az ágyban???????:)
294. linksys (válaszként erre: 290. - Gerna)
2009. febr. 5. 13:46
Csak annak lehet segíteni, aki tud is egy kis valamit.De szerintem nem is akartak neki segíteni, hiszen, akkor nem ismernénk meg neki ezt az oldalát. pl.a lyukas fakanálra mondta, hogy: mi ez? (kulcslyuk) :DD
293. linksys (válaszként erre: 292. - Monika0104)
2009. febr. 5. 13:43

Még azt is kérdezte Gjoni, hogy melyik kategóriába sorolható az amivel Linda foglalkozik? És azt hiszem úgy kérdezte, hogy: "Ki az a Zima Linda"? Ezzel is heccelték Gjonit, hogy a nevét sem tudja, ő meg ezzel azt akarta kifejezni, hogy azért nem ismeri,mert nem nagyon ismert a számára.


Szép és kész-szakma, erre mosolygott Gjoni, hogy ez is szakma??? :)

2009. febr. 5. 12:24

Én Delhusa Gjon szavait idézem "Ki is az a Zimany Linda"? Ő lenne az aki tegnap bemutatkozott a navalygásával, hát gyönyörű, én ilyen lennék elsüllyedtem volna szégyenembe.

Soha nem szerettem Delhussát, de ez a kijelentése nagyon igaz volt.

És Linda erre a böszmeségre vág föl.

2009. febr. 5. 11:58

Linduskától tegnap rosszul voltam. Én a föld alá süllyednék, hogy ennyi idősen ennyit értenék a konyhai dolgokhoz... :-S

Meg az a nyávogás... Jézusom. :-S

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook