Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Üzenet a túlvilágról… fórum

Üzenet a túlvilágról… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Üzenet a túlvilágról…

1 2 3 4 5 6 7 8 9
31. Titánia83 (válaszként erre: 26. - 83e25137af)
2011. jan. 30. 11:48

Igen! Ha bármi ilyen érzésed van, ülj le egy nyugodt helyre, és add át magadat az érzésnek. És kapsz majd egy belső bizonyosságot.


Lehet, hogy most engedted el, így igaz. :)

30. 77a444c4d1 (válaszként erre: 29. - 859d58d4d8)
2011. jan. 30. 11:47
Milyen szoros a kapcsolatotok, jó ilyet olvasni :)
29. 859d58d4d8 (válaszként erre: 20. - Titánia83)
2011. jan. 30. 11:45
Ilyeneken már Én is elgondolkoztam! Ugyanis Nekem a bátyám 1996. november.11-én halt meg engem pedig első kisfiammal 2003.november.11-re írtak ki, igaz 12.-én született meg, de máig kering bennem, hogy a bátyám így tért vissza hozzám, ugyanis, a családba szinte mi össze voltunk nőve! Viszont az is fura, hogy a fiam nagyon átveszi az érzéseim, a kistesói pedig nem! Erre írok egy példát, kb 1 hónapja nagyon rossz kedvem volt, egész nap olyan sírós voltam, mire mentem érte a suliba, már összeszedtem magamat! Mosolyogva néztem, ahogy örömtől csillogó szemekkel szalad hozzám le a lépcsőn, és láss csodát mire a kocsihoz értünk, már ott pityergett mellettem! Kérdeztem mi a baj, de azt mondta nem tudja, csak jól esik sírni!
2011. jan. 30. 11:45

Bizonyos hitek szerint a pillangó a halál az elmúlás szimbólumai, mások szerint a kettősséget, kétszínűséget testesítik meg, mert attól még, hogy szép, attól még féreg marad. Nekem is volt egy barátom, egy napon a fejére szállt egy lepke, még aznap délután visszajött hozám, hogy elmesélje, meghalt a nagybátyja, akit nagyon szeretett. Én nem tartok pillangó szimbólumokat a házban. Kerülöm őket. De ezt mindenki maga tudja.

Nagyon jó a cikk, puszillak :)

2011. jan. 30. 11:44

Ebben , az én pillangósdimban az a pláne, hogy mostanában nem kértem jelet. Ez csak úgy jött. De abban a pillanatban beugrott Apu és a halála előtti napon táncoló lepkesereg.

Egy ismerősömnek azt javasolták anno, hogy egyértelmű jelet kaphat, ha meggyújt pár gyertyát, teljes csendben és nyugalomban kéri, hogy ha ott a lélek, oltsa el a gyertyákat. S nála megtörtént. Én Apu halála utáni napokban megcsináltam, nekem nem jött be, a gyertyák égve maradtak. De a pillangós story érdekes.A legérdekesebb az, hogy a pillangó teteme azóta sem került elő, pedig nagytakarítás is volt többször is...

26. 83e25137af (válaszként erre: 24. - Titánia83)
2011. jan. 30. 11:38
akkor az lehet hogy ő volt mégiscsak? mert végtelen nyugalmat éreztem. lehet hogy elengedtem? mert azóta is nyugodt vagyok.
25. Titánia83 (válaszként erre: 22. - Genia)
2011. jan. 30. 11:31
;)
24. Titánia83 (válaszként erre: 21. - 83e25137af)
2011. jan. 30. 11:31
Nincsenek véletlenek!!!! :)
23. zena01
2011. jan. 30. 11:18
Nagyon nehezen tudtam elengedni a halottaimat. Évek kellettek hozzá. De utána megnyugodtam. De nagyon hiányoznak. Pedig a papa 18 éve, a mama 14 éve, apu 9 éve halt meg. Milyen jó lenne, ha legalább évente egyszer visszajönnének!
22. genia (válaszként erre: 20. - Titánia83)
2011. jan. 30. 11:12
Akkor az en apum is itt van ,az unokaocsem kisfia pont ilyan mint o.
21. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Titánia83)
2011. jan. 30. 11:12

nagyon tetszett a cikk.


de most elgondolkoztam hogy lehet én is jelet kaptam??


most január 26-án szakadt a hó és nem az jutott eszembe hogy milyen szép hanem az hogy: Mama ezt te intézted?


aznap mikor elment esni kezdett a hó... mikor vártuk az orvost én csak álltam a lépcsőházban és néztem a hóesést..


bizonyára csak véletlen meg nem akarok belemagyarázni semmit de nagyon erős érzés volt ez bennem

20. Titánia83 (válaszként erre: 18. - Ensiferum999)
2011. jan. 30. 11:11

Nem minden Lélek születik le. Van, aki magasabb szinteken vállal feladatot, és lehet, hogy pont valamelyik volt családtagjára fog vigyázni, segíti a lelki fejlődését stb.


Ha jelet kérünk, és kapunk, az azt jelenti, hogy még nem inkarnálódott újra.


Én úgy érzem, hogy Apum már tuti itt van köztünk... :) Mert nagyon sokszor a családba tér vissza a Lélek...

2011. jan. 30. 11:10
Úristen, olyanokat irtok hogy nem térek magamhoz. Csak bőgök. Ezt meg fogom figyelni, remélem minél később.
18. ensiferum999 (válaszként erre: 16. - Bujuli)
2011. jan. 30. 11:08
A halálunkkal még nem ér véget a lélek még vándorol, egyesek szerint Újra leszületik. Vannak köztünk látók gyerekek és felnőttek.Ha nagyon erőss a kötődés az elhunyttal a lelke itt bolyong,és igy vagy úgy Üzen nekünk,de el kell engedni igy mi is megnyugszunk.
17. genia (válaszként erre: 15. - Titánia83)
2011. jan. 30. 11:04
en is...
16. bujuli (válaszként erre: 13. - Titánia83)
2011. jan. 30. 11:02
Nincsenek véletlenek, minden mindennel összefügg. És nagyon szép, amit írtatok, mindnyájan!
15. Titánia83 (válaszként erre: 14. - Missanonim)
2011. jan. 30. 10:59

Húúú, hát nincsenek véletlenek! Örülök, hogy bemásoltad ide a naplóbejegyzésedet! Én borzongtam végig, ahogy olvastam!!!


Most már végképp nem értem, hogy miért pont a pillangót furcsálltam a legjobban jelként!? :o

2011. jan. 30. 10:54
...4-5 napig volt itt,a dolgozómban a függönyön, ablakpárkányon élt. Néha repült egy kört, de féltem, hogy el fog pusztulni, merthogy se tápláléka nincs, meg ugye tél van, ami nem neki való lássuk be. Egy este nyitva maradt a dolgozó ajtaja is, meg a hálóé is, és a lepke átrepült oda, pedig nem szokott kijönni a "helyéről". Egy ideig kőrözött felettem, csapkodott, de egyáltalán nem volt barátságtalan vagy félénk, kétszer rászállt a kezemre,meg a férjemére is egyszer. Elhatároztam, hogy nem tartom fogságban, elfogom engedni, bár féltem, hogy megfagy. Elhatároztam, hogy másnap napközben, amikor nincs annyira hideg, akkor kiengedem a lakásból.Mikor utoljára a kezemre szállt, megfogtam és visszavittem a dolgozóba, letettem az ablakpárkányra. Innen kezdve egyre erőtlenebbé vált, és mozdulatlanná. Egyre erősödött bennem, hogy elengedem, ha el kell pusztulnia akkor a saját élőhelyén a természetben pusztuljon el. Másnap reggel megakartam nézni, hogy él-e még, és sehol nem találtam. Pedig amikor visszavittem a helyére, akkor rácsuktam az ajtót. Elhúztam az íróasztalt, a komódot és sehol nem találtam a tetemét.Eltűnt, mintha csak a Föld nyelte volna el. Ha racionális magyarázatot próbálok keresni, akkor azt mondom, a kutya talán megtalálta leesve, és felfalta...De a kutya sem tudott bemenni a szobába addig , míg én ki nem nyitottam az ajtót...A rejtélyes eltűnéssel csak megerősödött bennem a kis Pillangó misztikus volta...
2011. jan. 30. 10:53

Egyébként érdekes, hogy miután megírtam a cikket, néztünk egy filmet, amiben meghalt a férfinek a felesége. Ott sírt a nő sírja mellett, és kérte, hogy adjon valami jelet, hogy már jól van!


Ekkor egy pillangó jelent meg a síron lévő virágon, majd tovaröppent. És a férfi megköszönte a jelet!

2011. jan. 30. 10:52

Sziasztok!

Véletlenül olvastam a cikket, és teljesen megdöbbentem. KArácsony tájékán írtam a naplómba:


Valami nagyon fura dolog történt...

Ebéd előtt a lányom bejött a dolgozószobámba, megkérdezni, hogy : Anya, ilyenkor van lepke? Mondom neki, nem nincs...és indultam kifelé megnézni, hogy nem egy molylepke van-e valahol. A konyhában a függönyön egy gyönyörű nagy pillangó volt. Mintha csak tavasz lenne. Olyan hihetetlen volt,egy nagy, barna színű lepke, sárga-narancs színű színes karikákkal a szárnyán. Óvatosan megfogtam, hagyta magát meg se mozdult, s bevittem a dolgozómba, feltettem ott a függönyre, s hitetlenkedve méregettem, hogy mit keres itt a hideg, havasesős decemberben egy pillangó. Abban a pillanatban az a kép ugrott be, hogy Apukámmal a halála előtti napon a kórház melletti erdei büfé teraszán ültünk, csak mi ketten voltunk, és egy hadsereg ugyanilyen lepke röpködött ott. Akkor is csodálkozva néztem őket, hogy milyen sokan vannak, és milyen gyönyörűek, ahogy táncot járnak a május végi napsütésben.Voltak vagy huszan, közülük egy Apu vállára szállt, és nem mozdult onnan. Odanyúltam, levettem a válláról, de pár perc múlva visszaszállt. Apu csak kortyolt néha a poharából, és nézett maga elé, vagy el-elnézett a messzeségbe.Mindketten tudtuk, hogy megfog halni, én azt hittem még hónapok vannak, Ő talán érezte, hogy közel a vég. Próbáltam vigasztalni, jó kedvre deríteni, hisz a büfébe is úgy loptam ki egy sörre, mert azt ivott volna, s én azt mondtam, ha azt inna, akkor azt is fog inni, innen kezdve mindent megteszek, hogy viszonylag jobban érezze magát. Itta a sörét, de azt se úgy, mint rég...én kortyolgattam a kávémat, a lepkék meg táncoltak körülöttünk...

Apu másnap délben örökre elaludt. Lefeküdt a pár kanálnyi ebédje után egyet aludni, és soha többé nem ébredt fel...

Most, amikor a lepkét bevittem a szobámba, s azon gondolkodtam, hogy miként kerül pillangó a lakásba karácsonykor, egyszer csak beugrott a 6,5 évvel ezelőtti pillangó raj!Abban a pillanatban záporozni kezdtek a könnyeim,és a hozzám nem túl közel álló gondolat ugrott be: Ő az Apukám lelke pillangó képében...Csak néztem egy darabig itt a függönyön, volt hogy meg se mozdult, azt hittem már nem is él, volt hogy percekig tartó heves szárnycsapkodásba kezdett. Egy nyugalmasabb idejében nem bírtam magammal, hangosan azt mondtam neki: Apu, ha ez Te vagy rezegtesd meg a szárnyad...Nem fogjátok elhinni, abban a pillanatban heves szárnycsapkodásba kezdett. Ezt 4-5 alkalommal kipróbáltam, s minden alkalommal ugyanaz történt. Komolyan megrémülten.A pillangó, amikor épp nem olyan , mint egy tetszhalott, nagyon nyugtalan, csapkodja a szárnyait, vagy repked körbe-körbe a szobában. Úgy érzem, mintha figyelmeztetni akarna valamire...de persze fogalmam sincs, hogy mire, de valami nagy és komoly dologra, ha valóban igaz amit érzek, és az Apukám az, aki így próbál üzenni nekem. Egyszer amikor megzavarodva repkedett itt mellettem összevissza, az jutott eszembe hogy lehet,hogy eljött értem ...Nagyon rossz volt erre gondolni, és félelemmel tölt el. Bízom benne, hogy nem így van, és tovább gondolkodom, hogy mire akar figyelmeztetni...

Azért nem tudok arra gondolni, hogy csak eljött meglátogatni, mert nagyon nyugtalan...

És persze ez az egész nem lenne olyan fura, ha nem tél közepe lenne, amikor is nem jellemző , hogy pillangók repkednek. Most itt ülök, becsuktam az ajtót, a kutyát sem engedem be a szobámba, és kettesben vagyok ezzel a fura lepkével...

Apropó kutya! Amiért még nagyon fura az egész: Az én drága szerelmetes kiskutyám fél tőle, bebújt az asztal alá és nem tudtuk kicsalogatni sem onnan, pedig vizsla, elvileg nem kéne megijednie a saját árnyékától.A lányom úgy húzta ki az asztal alól és ölbe vitte ki a remegő kutyust...

Nem tudom mire vélni ezt a karácsonyi lepke dolgot...


Aztán a kis pillangó 4-5 napot élt a dolgozómban, majd a következő bejegyzés született szintén a naplómban:

11. Titánia83 (válaszként erre: 9. - Nirvi)
2011. jan. 30. 10:51
Köszi Nirvi!! ;)
10. Titánia83 (válaszként erre: 8. - Pancsika37)
2011. jan. 30. 10:51
Ha kérsz, akkor küldenek, de úgy, hogy észre is vedd! ;)
2011. jan. 30. 10:46
Nagyon tetszett a cikk! Gratulálok!:):):)
8. Pancsika37 (válaszként erre: 1. - Titánia83)
2011. jan. 30. 10:46

Nagyon tetszett a cikked, még el is sírtam magam.

Olyan érdekes hogy ilyen módon küldenek nekünk jeleket elhunyt szeretteink. És mi van akkor ha mi nem vesszük észre ezeket a jeleket? Utána még küldhet jeleket hogy értsük ez Ő??

7. Titánia83 (válaszként erre: 4. - Genia)
2011. jan. 30. 10:35

Köszönöm!

Én meg 13 éves voltam, amikor meghalt...

6. Titánia83 (válaszként erre: 3. - Trinitas)
2011. jan. 30. 10:35
Köszi :***
5. Titánia83 (válaszként erre: 2. - Zena01)
2011. jan. 30. 10:34
Én is hiszek benne, hogy lelki szinten megmarad a kapcsolat. :)
2011. jan. 30. 10:34

Meghato a cikked Gratulalok!!

Apukam 13 eve ment el,most is nagyon hianyzik...

2011. jan. 30. 10:20

:))) Már az elején sejtettem, hogy Te írhattad a cikket.

Jó lett, gratulálok!! :*

2011. jan. 30. 10:10
Hiszek benne, hogy a halottak csak testileg távolodnak el tőlünk, lelkileg nem mindig. Ezt tapasztalatból mondom.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook