Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Üzenet a túlvilágról… fórum

Üzenet a túlvilágról… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Üzenet a túlvilágról…

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. febr. 4. 10:41

Na akkor leírom az én sztorimat. Ez már elég régen történt kb. 9-10 éve, de sosem fogom elfelejteni. Szóval egy reggelen történt mindez. Egyik oldalamról a másikra fordultam, még aludtam. Tudjátok ilyenkor alvás közben átforduláskor valamennyire magadnál vagy. Na én ebben a helyzetben voltam. Szóval átfordultam és hirtelen azt éreztem hogy valaki átölel. Mintha mellettem feküdt volna, és mint a szerelmesek összefonódtunk. Ő a hátam mögött volt, mint a kiskifli meg a nagykifli. Aztán hagytam hogy ez a jó érzés hatalmába kerítsen. Jólesett hogy valaki így ölel. Aztán elkezdtem gondolkodni hogy ki lehet ez hisz nincs senkim, és egyedül alszom. Na ebben a pillanatban (mintha tudta volna hogy mit gondolok) megérezte hogy rájöttem nincs ott senki és elkezdett szorítani én meg próbáltam ellenállni. Kiabálni akartam de nem tudtam. Ő meg valamilyen nyelven (amit azóta sem tudom mi volt) elkezdett magyarázni a fülembe, miközben egyre erősebben szorított. A nyelvet olyanhoz tudnám hasonlítani, mint mikor pl. a boszorkányok szellemet idéznek és a számunkra nem érthető nyelven beszélnek a szellemekhez.

Miközben még mindig szorított és beszélt a fülembe én harcoltam ellene amennyire csak tudtam, de végül sikerült!! Azonnal felugrottam és kifutottam a szobámból. El sem mertem mondani senkinek akkor, csak pár nap múlva. Kb. olyan 2-3 percig tarthatott ez az egész, de én nagyon megijedtem. Azt végül nem tudom hogy én voltam az erősebb vagy ő hagyta abba a dolgot, de szerintem az utóbbi. Érdekelne a véleményetek a dologról!!!

150. ejmi
2011. febr. 4. 07:01

Hasonló jeleket én is kaptam. Édesapám temetése napján a belvárosban, nagy forgalomban egy érdekes színű pici madár egyszer csak ráült a motorháztetőre. Tesómmal egymásra néztünk, és egyre gondoltunk.

Anyum halála után két ilyen kismadár ült az erkélyemen. Mondtam is tesómnak. Most már ketten jöttek, jelezni nekünk. :)

149. 279430c980 (válaszként erre: 146. - Pancsika37)
2011. febr. 3. 12:14

engem is érdekelne ám!


Szellem dolog velem is sok történt, idéztem régen sokszor szellemet és történtek is dolgok, de nem nagyon mesélem őket, mert hülyének néznek. Mondjuk sosem voltam egyedül, volt, hogy 10-en voltunk ezért szemtanuk is vannak. De ezt már régóta nem csinálom, mert elég félelmetes és előfordulhat, hogy a szellem aki eljön itt ragad és abból semmi jó nem sül ki. Ezért nem is ajánlom senkinek.


Foglalkozok a számmisztikával és a 3-as számmal is elég sokszor.


Most pedig megkérlek titeket segítsetek nekem, mert nem tudok rájönni egy álmom mondanivalójára. Gondoltam arra, hogy apuról szól, gondoltam arra, hogy lassan búcsúznom kell tőle stb... de a ti véleményetek is nagyon érdekelne.

2 hete éjjel azt álmodtam, hogy egyedül elmentem egy Edda koncertre és külön nekem elénekelte nekem a Fohász című dalát. Én nem tudom miért .... én nem halhattam évek óta eddát és nem is volt a fülemben a zene évek óta. Azt se tudtam, hogy ezt ő énekli. szóval kérlek keressetek rá a neten hallgassátok meg és mondjatok nekem véleményt. Apuról annyit kell tudni, hogy rákos és végstádiumban van.....

148. Titánia83 (válaszként erre: 146. - Pancsika37)
2011. febr. 3. 11:28
Publikus? :)
147. Titánia83 (válaszként erre: 143. - 279430c980)
2011. febr. 3. 11:28
Korábban írtad, hogy érdekel a számmisztika. Talán érdemes lenne a 3-as számmal foglalkoznod!
146. Pancsika37 (válaszként erre: 143. - 279430c980)
2011. febr. 3. 09:46
De durva. Veletek mennyi érdekes dolog történik, de jó!!!! Mondjuk nekem is van egy de az valami szellem dolog volt szerintem, sőt tuti!
145. Pancsika37 (válaszként erre: 124. - 279430c980)
2011. febr. 3. 09:34
Ennek őszintén örülök.:))
144. Titánia83 (válaszként erre: 143. - 279430c980)
2011. febr. 3. 09:20
Az öcsém is október 29-én született. Szerintem jel! Érdemes lenne a születéseddel foglalkozni... Asztrológia érdekel? Születéskor minden rendben volt? Esetleg lehet, hogy valami különleges dolog fog történni a születésnapodon!
2011. febr. 3. 05:11
én minden nap 10:29-kor nézek az órára valami csoda folytán. De ez mindennap így van. És én október 29-én születtem. Akkor ez milyen indok, jel?
2011. febr. 2. 13:27

Szerencséd nem lesz, hanem már van, hiszen tied egy olyan tudás, ami sok emberhez nem tud eljutni ilyen-olyan okok miatt.

Az hogy ki ment el és ki maradt nézőpont kérdése, mint az is, hogy hol van az itt és hol van az ott?

2011. febr. 2. 13:01

Valahololvastam,hogy ezeknek igan nagy jelzésük van amikor valaki minden áldott nap pontban ugyan abban az időben néz rá az órára..én ilyenkor azt mondom magamban szerencsém lesz...

Párom dédije rendszeresen ott van velünk...jelez...van amikor tárgyak mozdulnak meg de tudjuk ő az...ahol élünk lakásban közel 50 évet élt le a mama:)

szeret ott ülni a kanapén...és érdekes párom mesélte amikor élt mindég ott ült ahol én...vannak titkok...amiket sajnos mi emberek nem fejthetünk meg ahhoz túl...egyszerűek vagyunk...de én hiszem akik elmentek ők nem mentek el...a szellemük itt marad örökre...

140. pirinyóka66 (válaszként erre: 136. - Bcb6de9272)
2011. febr. 2. 12:02
A következő hozzászólásodban benne van a megoldás: a kedvenc számaidat szúrod ki :DDD
139. bcb6de9272 (válaszként erre: 12. - Missanonim)
2011. febr. 2. 10:01

Olvasgatok vissza mindent..és eszembe jutott egy történet:


Nekem volt egy kutyám Pötyi egy 2 éves gyönyörű csodás dalmata...sajnos 2009.12.04-én megmérgezték.:((

A kutyáról annyit, hogy én neveltem..pici korától fogva...

tehát amikor itthonról tesóm szólt, hogy már nincs zokogtam...nagyon..még most is könny szökik a szemembe ha rá gondolok...

A Pötyim távozás után kb egy héttel...nézek ki az ablakon...és mit látok egy ugyan olyan dalmata sétált a gazdijával...pont azokon a helyeken voltak pöttyei ahol az én drága Pötyimnek..és ez a kutyus sánta volt...és innentől fogva ha dalmatát látok olyan mintha Pötyi aza a kutya üzenne nekem valamilyen formában...

Tudom hosszú vagyok...de ez a kutya mielőtt hozzám került nekem volt egy vetélésem..és ezt a kutyát azért kaptam, hogy ne legyek egyedül...és olyan kapocs volt köztem és a kutya közt, hogy amikor én sírtam, szomorú voltam mindég elkezdett velem játszani, tehát azt csinálta, hogy nevessek...volt olyan...úgy viselkedett mint egy gerek...és ebben ez volt a nem hétköznapi...azóta is úgy gondolok a kutyámra mint egy emberre, pedig tudom sokan kinevetnek...de számomra ő volt egy olyan kapocs mintha pl egy gyerekem lett volna.

Persze tudom, hogy tudat alatt ez a kutya egy fajta gyerek pótlék volt...de ennek a kutyusnak köszönhetem, hogy nem lettem depis...ő vissza adta az élet kedvemet...ő maga volt egy angyalka...és sajnos ismét angyallá vált...és fentről vigyáz rám...és a meg nem született baba is ott van vele...

Tudom kissé banális a történet de ezt le kellett írnom.

Ez a cikk mennyi dolgot hoz elő az emberben....

2011. febr. 2. 09:49

Látom egyedül írok most, de olvasni fogja valaki e sorokat...

fontos dolgok velem általában azokon a napokon történtek amelyik számokat kedvelek..

pl 1 30 13 vagy pl vonat indulások...utazások...biztos vagyok abban, hogy ezek nem merő véletlenek...

137. bcb6de9272 (válaszként erre: 136. - Bcb6de9272)
2011. febr. 2. 09:45

Engem is izgatnak a számok, igaz a matekot világ életemben gyűlöltem szó szerint!

de szeretem a számokat írni..vannak kedvenceim:

1 5 13 21 78 100 általában a páratlan számokat kedvelem gondolom ennek is van vmi oka?

Minden esetre érdekesek a számok világa....persze nem matematikai szempontból....

2011. febr. 2. 09:42

Érdekes a cikk!

Gratula!

Miért van az, hogy én gyakran mikor ránézek az órára pl 12:12 perc akkor aznap csak azt kapom el..

Vagy pl van olyan fura napom, hogy nem tudom hány óra de gondolok egy számra és annyi az idő

De a leggyakoribb óra dátum nálam a 13óra 13 perc..

és a 21óra 21 perc...ezt valaki elmagyarázhatná mi ennek a rejtélye?

2011. febr. 2. 05:09
nem semmik ezek a számok. Anyám. Egyébként én nem csak a szellemekben hiszek és érzem is a dolgokat. De nagyon hiszek a reinkarnációban, az angyalokban és a számmisztikában. A százmisztikai jóslások mindig bejöttek nekem, az angyalok is sokat segítettek
2011. febr. 1. 21:52
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚbejóóóóóóóóóóaszta!!!!
2011. febr. 1. 21:47

És figyeled az enyémet? :p


2011-02-01 21:12


Kitalálni sem lehetett volna jobban. :D

2011. febr. 1. 21:40
Na, azt pedig csak most látom, hogy az én hozzászólásomban is ott van a 29(11) :-)))
131. Titánia83 (válaszként erre: 130. - Pirinyóka66)
2011. febr. 1. 21:12
Elképesztő, hogy mennyire otthon vagy a számok világában! ;)
130. pirinyóka66 (válaszként erre: 129. - Pirinyóka66)
2011. febr. 1. 21:07
Még az 1(hónap) a 10 év hallgatáshoz, az is 11!!
129. pirinyóka66 (válaszként erre: 121. - 279430c980)
2011. febr. 1. 21:05
Nem csoda, hogy történt "valami", ilyen számokkal. 11.29(11) 11 (éves)
128. Titánia83 (válaszként erre: 127. - Pirinyóka66)
2011. febr. 1. 20:51

Húh, én is megborzongtam ám ezen.


Hatodik érzék c. film...

2011. febr. 1. 20:31
Én ma kaptam értesítést a túlvilágról :-) A két éves unokahugom szobájában voltunk, ahol észrevettem a nyáron meghalt anyukám frissen kitett fényképét, melynek örömét megosztottam a tesómmal is. A következő pillanatokban nagyon elkezdtem fázni, szinte rázott a hideg. Egyértelmű jelzés volt számomra :-)
126. zena01
2011. febr. 1. 18:51
Apu halála előtti napon, hallottam a mama botjának a kopogását a nappaliban. Pedig akkor a mama már öt éve halott volt.
125. 83e25137af (válaszként erre: 124. - 279430c980)
2011. febr. 1. 17:58

nekem anyu álmodik meg előre ilyesmit. viszont én is kezdem megérezni a rossz dolgokat... tatámat és mamámat is megéreztem előre bár nem tudtam biztosan.. nem figyeltem a jelzésekre csak mikor késő lett..


tatám miatt a mai napig bűntudatom van hogy nem látogattam meg... 400 km-re voltam az is igaz. de éreztem hogy nem fogom látni többé. és bejött.. :(

2011. febr. 1. 17:51

Köszönöm Titánia!

Pancsika: igen elég rossz, de közben jó is, mert időben fel tudok készülni a dolgokra. A párom mamája és papája mikor meghalt, mindkettőt tudtam előre és a páromat is fel tudtam rá készíteni. Ez neki nagyon jó volt és a mai napig hálás érte... szóval van a dolognak jó oldala is... :-(((((((

123. Titánia83 (válaszként erre: 121. - 279430c980)
2011. febr. 1. 14:44

Én is megálmodtam Apum halálát. És a nagyapám halálakor nagyon nyugtalan voltam, megmagyarázhatatlanul. A nagymamám halála napján, körülbelül halálának pillanatában hirtelen múlt időben beszéltem róla, és elszomorodtam. :(

De ez csak apai vonalon történt!


Azt kívánom, hogy történjen az, ami Édesapád számára a legjobb! <3

122. Pancsika37 (válaszként erre: 121. - 279430c980)
2011. febr. 1. 13:41
Ez nagyon érdekes. Nehéz lehet ezzel együtt élni, tudni hogy valaki itthagy minket. Főleg most hogy apukád elég rossz állapotban van.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook