Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úton a szerelemhez... fórum

Úton a szerelemhez... (beszélgetős fórum)


1 2
11. Mézes-Krémes (válaszként erre: 10. - Angyalszárnyon30)
2014. ápr. 17. 09:56
Nem lehet, hogy a viselkedésével elszúrta a dolgot? Ezen kívül nem volt más, ami taszít benne? Lehet, hogy egyszerűen csak megismerted, és hiába jó pasi, mint ember mégsem az, aki neked kell...?
2014. ápr. 17. 09:55
Amikor először megláttam, én is azt mondtam, hogy: Istenem, de jó pasi. Csak most valahogy semmi nem olyan egyértelmű.
9. Mézes-Krémes (válaszként erre: 5. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 17. 09:53
Persze, van ilyen. Én is voltam már így... És tényleg nagy szerelem lett belőle. :) De nem másnap vallottunk szerelmet egymásnak.
8. f6390e6b9b (válaszként erre: 7. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 17. 09:53
Azóta vannak pillanatok,hogy átkozom azt a napot,de imádom azt a hülye fejét még így lassan 14 év után is!! :D
7. 82d45dcd14 (válaszként erre: 6. - F6390e6b9b)
2014. ápr. 17. 09:46

Ez de jóóó:))

Hót cuki.

2014. ápr. 17. 09:44

A szerelem az egy kissé bonyolultabb dolog annál mint hogy szeretnem kell,mert ő is azt érzi!

Én anno sok sok évvel ezelőtt panelban laktam,és kinéztem az ablakon,megláttam egy srácot,akkor és ott azt mondtam,nekem Ő kell,pedig azt sem tudtam ki Ő.Azóta a férjem,de a szerelem,az nem első találkozásnál alakul ki!

5. 82d45dcd14 (válaszként erre: 2. - Mézes-Krémes)
2014. ápr. 17. 09:40

Igaz,amit írsz,de pl.én amikor megismerkedtem egy szülinapi buln a barátommal,tudtam,hogy ebből szerelem lesz,nem is akármilyen!

Ahogy egymásra néztünk..nagyon durva volt,és ezt a többiek is észrevették.

4. Kubiak (válaszként erre: 3. - Angyalszárnyon30)
2014. ápr. 17. 09:30
Ha már valamit elvárnak tőled és úgy érzed "kell" az régen rossz.
2014. ápr. 17. 09:22
Igen, valami ilyesmi lehet benne. Az volt az érzésem, hogy nekem is ezt kell éreznem és lelkiismeret furdalásom van, amiért nem teszem.
2. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Angyalszárnyon30)
2014. ápr. 17. 09:20
Második találkánál szerelmet vallott? Szerintem egy kicsit kiábrándulhattál belőle, hiszen két találkozó után reálisan még nem lehet szerelmet vagy szeretet táplálni a másik iránt... Őszinte érdeklődést, erős vonzalmat, vibrálást igen, de az nem szeretet és nem szerelem... Szerintem...
2014. ápr. 17. 08:49

Sziasztok!


Kezdeném a személyes történetemmel és szeretném, ha Ti is megosztanátok a tapasztalataitokat velem. Ki hogyan, milyen körülmények között lett szerelmes, hogyan alakult ki, voltak-e az elején kételyei.

Szóval kezdem:


Közel 3 hónappal ezelőtt megismertem egy férfit, akivel gyorsan egy hullámhosszra kerültünk. Tetszett/tetszik külsőre, vannak közös vonások bennünk. Az első hetekben úgy éreztem, megnyertem a főnyereményt.

Viszont ő már a második találkozásnál azt mondta, hogy szeret és csak rám várt eddig. Mindent rám tett fel, én vagyok az utolsó esélye a boldogságra. Sürgeti az összeköltözést...mindent.

Szégyen, nem szégyen: megijedtem és elbizonytalanodtam. Tegnap nekem is szegezte a kérdést, hogy: Te nem szeretsz engem?

Mondtam neki, hogy de igen, csak nem vagyok annyira szerelmes Beléd, mint Te belém. Mert nem hagyta bennem lassan kialakulni ezeket az érzéseket, hanem szinte belekényszerített abba, hogy "szeretnem kell" őt.

Most amúgy is rossz időszakomat élem, kimerültem, feszült vagyok, ideges és nem tudok reálisan gondolkodni.

Nyomaszt, hogy nem tudom azt érezni iránta, amit megérdemelne és amennyire ő szeret engem.

A Ti véleményetekre, vagyis tapasztalatotokra lennék kíváncsi, hogy hogyan alakultak az ilyen dolgok nálatok. Azonnal szerelem volt vagy csak később alakult ki? Milyen kétségeitek voltak egy kezdődő kapcsolatnál?


Köszönöm mindenkinek! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook