Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utazni szerető - otthon ülők fórum

Utazni szerető - otthon ülők (beszélgetős fórum)


1 2
4. forrest2010 (válaszként erre: 1. - VersEmber)
2018. márc. 15. 06:56
hát persze ! mikor a férjem 40akárhány év után elordibálta a saját öszödi beszédét , rádöbbentem arra , h mi a rossebet is kerestünk mi egymás mellett ? nem okolom semmiért ! egyértelműen én voltam az , aki a rózsaszín ködtől nem láttam a nyilvánvalót :( én választottam :( megkaptam , amit akartam :( úgy kell nekem ! de nincsen még 1x 40 év ! / a lányunk erre azt szokta mondani : ki milyet választ ? olyat szagol !!!
2018. márc. 15. 00:19

A fő üzenete ennek a fórumnak a részemről:

Ne ítéljünk el másokat azért, mert más a preferenciájuk, más a kikapcsolódási területük, mint nekünk.


Nekem az első házasságom csak azért ment szét, mert a feleségemnek állandóan mehetnéke volt, én meg több időt szerettem volna tölteni a könyveimmel.

Ez néhány évig kezelhető volt mindkét részről, de hosszú távon nem ment...

2018. márc. 14. 23:06
Nem.
2018. márc. 14. 22:59

Van, aki ilyen, van aki olyan.

Anélkül, hogy hosszúra nyújtanám az bevezetőt annyit mondok csak, hogy aki utazni szeret, az fiatal lélek, kevésszer született újjá, kíváncsi még a világ külső dolgaira, külső megnyilvánulásaira, az otthon ülő típus pedig öreg lélek, akinek az örömet a magány, a csend az elmélkedés jelenti. Ő már ismeri a "külső" dolgokat és szeret önmagával lenni.

Mindkét típus teljesen egyenrangú, szeretni való, jó partner.

Ha azonban párként összejönnek, először a szerelem elsodor mindent, aztán ezek a különbségek kijönnek.

Találkoztatok ilyennel?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook