Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utált már titeket a párotok családja minden ok nélkül? fórum

Utált már titeket a párotok családja minden ok nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
31. b8103f009a (válaszként erre: 23. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:50
Saját magától kellene neki teljes vállszélességgel melletted állni. Milyen férfi az olyan, aki nem áll ki a szeretett nőért bárkivel szemben? Kerüld el a családját nagy ívben, ne udvariaskodj velük, küld a búsba őket, mondd meg nekik, hogy nem tűröd el ezt a viselkedést tőlük. Ha ilyen ember a párod, nem lesz sok jövőtök együtt.
30. Cessi (válaszként erre: 28. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:48

Utálnak, mert szerintük elrontottam a fiúkat. Vagyis az anyja és a nagyanyja gondolja így.

Olyanokra gondolnak, hogy pl. nem hívja fel mindennap az anyját rögtön, ha hazaér, hogy jelentse, hazaért a munkából. Nem arról van szó, hogy ne beszéljen velük, de én gyerekesnek tartottam, csak azért telefonálni a másiknak, mert hazaért a munkából.

Vagy a leves után vagy közben iszik a férjem, és én rontottam el, mert ez meg volt neki tiltva. Esetleg a barátaink átjönnek este. Na ez a kedvencem. Amikor minden bunkónak elmondják a barátainkat, mert mondjuk este 10-kor még ott vannak nálunk, és milyenek, mert már rég aludniuk kellene nekik is, meg nekünk is.

Vagy azért szidnak engem, mert elmegyek tornázni, és a férjem egyedül hagyom, és így nem lesz aki enni ad neki. Szerintem meg 30 fölött eljut addig az ember, hogy meg tud magának kenni egy szelet kenyeret. De én vagyok a rossz.

Nem tiltom tőlük, elvégre a családja. Csak előttem vágták el magukat. Ha a férjem nem megy, én azért elküldöm, nehogy az legyen, miattam nem megy. Csak én nem megyek. Havonta, két havonta egyszer találkozom velük, és nekem ennyi elég. Az is leszívja az erőmet.

Hamarosan babát szeretnénk. Akkor sem akarok velük gyakrabban találkozni. A bizalmamat már elveszítették, és nem is kapják vissza.


Az egész csak azért fáj annyira, mert az én szüleim úgy kezelik a férjem, mintha a saját gyerekük lenne.

29. szexuálpszichológus (válaszként erre: 27. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:43
Mondjuk abban egyet értek az előző hozzászólókkal, hogy a párod kiállhatna érted, de vannak pasasok, akik sokkal gyengébbek a családnál. Pont. Más szemszögből pedig te vele élsz és nem a familiával. Különben is gonosz, rosszmájú emberek és amint bebizonyították a külsőségre adnak. Örülj inkább, hogy nem tartozol közéjük és ne kívándd ILYENEK társaságát!
28. 82ef6f1c59 (válaszként erre: 26. - Cessi)
2012. szept. 9. 14:36
Akkor egy cipőben járunk sajnos. Ugyanez a szituáció. Párod hogy áll ezek után a családjához? Az én párom családja közölte vele, hogy én változtattam meg őt stb..
27. 82ef6f1c59 (válaszként erre: 24. - Szexuálpszichológus)
2012. szept. 9. 14:33
Mikor közölték, hogy utálnak akkor 1 napig sírtam és nem tudom elfelejteni, milyen napot okoztak nekem :(
26. Cessi (válaszként erre: 18. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:33

Én 58 kilóról 72-re híztam.

Miattuk híztam meg, állandóan bántottak, én meg evésbe fojtottam a bánatom. Aztán rájöttem, felesleges. Odaálltam a párom elé, és közöltem, én ezt és ezt érzem, látom, és nem akarom így folytatni. Ha ő nem képes kiállni értem, akkor nem érdemel meg, szóval itt és most vége.

Ekkor változott meg minden. Tudod, ő is látott mindent, de nem akart beleavatkozni, inkább behúzta a fülét. Azt gondolta, majd mi lerendezzük egymással.

De amikor úgy érezte, elveszít, minden megváltozott.

Akkor kész lettem volna elengedni őt. Majd megszakadt volna a szívem, de úgy éreztem, inkább nélküle éljem le az életem, ahol nem bántanak, mint mellette, aki nem képes értem kiállni, mert ha erre nem képes, nem is szeret igazán.

Nem sokkal később messzebb költöztünk a szülőktől, a párom kiállt értem, és pillanatok alatt 5 kilót fogytam :)

25. a6bc29c843 (válaszként erre: 23. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:32
Bocs, hogy idepofázok, de ezt nem teheted meg vele! A választási lehetőség neked is adott. Vagy megszoksz, vagy megszöksz, de ilyenre kérni valakit...úgysem téged választana.
2012. szept. 9. 14:31
Én is voltam ebben a helyzetben. Nem is egyszer. Én egyszer megkaptam, hogy egy ku.va vagyok, mert két gyerekes anyaként a fiújukat választottam...pedig akkor még bankban dolgoztam :)))! Másszor pedig közölte anyuci velem, hogy a fiának jobb partit szán, mint én. Mindkét esetben napokig sírtam. Aztán rájöttem, ha nekik nem fontos a jóviszony, akkor teszek én is rá keményen. Ne törődj a helyzettel csak magatokkal!!!! Csak magadat ostorozod, ha felveszed a kritikát. A párodnak jó vagy így is! A családnak meg egy parasztsági jelvényt!
23. 82ef6f1c59 (válaszként erre: 19. - B8103f009a)
2012. szept. 9. 14:31
Szerinted mondjam neki hogy válasszon? Nem tudom mit csináljak. Mikor velem van úgy csinál mintha az én pártomon állna. Mikor hazamegy akkor pedig minden szép és jó az anyjáékkal és úgy tesz mintha a családja soha semmi rosszat nem mondott volna rám és elnéz nekik mindent. Az én családom örül hogy boldog vagyok és teljes mértékben elfogadja a páromat.
22. kisj
2012. szept. 9. 14:30
Lehet, hogy a párodat is zavarja a súlyfelesleged és ezért viselkedik így?
2012. szept. 9. 14:29

En sem vagyok az anyos kedvence

Sogornok sem kedvelnek,de annyi ver nincs a pucajukban hogy szemembe mondjak::Nalunk is volt problema ebbol,de miota anyos latta az unokak kozotti kulonbseget befogja a szajat.Kerdezd meg a sogornodet mi a gondja veled.Ha csak a kulsod zavarja akkor nyugodtan kozold vele hogy oruljon neki I milyen szep egyebkent bekaphatja..

20. a6bc29c843 (válaszként erre: 18. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:27
Lehet, hogy ők nem diplomások, ezért utálkoznak. Egyébként a pasin elgondolkodnék, miért nem áll ki mellettem.
19. b8103f009a (válaszként erre: 14. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:27

Ne foglalkozz velük. Ne menj hozzájuk, és kész.

Az nagy baj, ha a párod nem tudja kihez tartozik, ki mellett kellene kiállnia.

Ha nem jön rá, dobni kell. Sok bajtól kíméled meg magad.

18. 82ef6f1c59 (válaszként erre: 13. - Cessi)
2012. szept. 9. 14:26
Diplomás vagyok, dolgozom, viszont tényleg elhíztam és ez nem tetszett nekik. Mindig megszóltak miatta.
17. kisj (válaszként erre: 14. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:25
A család letojható, de ha a párod ilyen az baj:(
16. b8103f009a (válaszként erre: 1. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:24

Ezt a helyzetet a pároddal mindenképp meg kell beszélnetek. Én marhára haragudnék rá a helyedben, hogy te eddig kedveskedtél, ajándékokat vittél...stb, ők meg lenéztek, utálkoztak, és ezt a párod nem közölte veled, pedig minden biztosan tudta. Magyarul hagyta, h hülyét csinálj magadból.

Ha nem áll ki 100%-ban melletted, akkor kár a gőzért, nem érdemes tovább folytatni, mert az még rosszabb, ha lassan mérgezik meg a kapcsolatotokat. Olvass jól be nekik, aztán viszlát. Neked nem kell velük semmilyen kapcsolatot tartani, nem velük akarod összekötni az életedet.

2012. szept. 9. 14:23
*elfajultak*
2012. szept. 9. 14:23
Kérdeztem és nem mondták meg az okot! Most pedig már annyira lefajultak a dolgok, hogy egyáltalán nem beszélünk! Viszont párom nem tudja eldönteni, hogy kinek az oldalán van. :(
13. Cessi (válaszként erre: 1. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:23

Van valami más, ami miatt nem kedvelnek? Munkanélküliség, iskolai végzettség, vagy bármi más?

Sajnos az emberek néha nagyon gonoszak tudnak lenni azzal, aki egy kicsit más, mint ők. :(

12. kisj
2012. szept. 9. 14:19

Kérdezted már őket az okokról?

Én a helyedben konkrétan rákérdeznék.

11. a6bc29c843 (válaszként erre: 8. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:19
Az igénytelenség és a kövérség között óriási a különbség. Persze nem tudhatom, hogy az vagy-e, csak mondom. Miért nem kérdezel rá, mi veled a problémájuk? Én megkérdezném.
10. Cessi
2012. szept. 9. 14:18
Utálni már nem utálnak, inkább megtűrnek. De régen sokat éreztették velem, amíg rá nem jöttek, ha így bánnak velem, elveszítik a fiúkat, unokájukat, mert a férjem mellettem állt ki.
2012. szept. 9. 14:18
A nővére kezdte ezt az egész utálatot és szépen ellenem fordította az anyját és apját is.
8. 82ef6f1c59 (válaszként erre: 7. - A6bc29c843)
2012. szept. 9. 14:17
Szerintem azért, mert valaki nem vékony még nem kellene utálniuk. A ház körüli tennivalókban pedig próbáltam segíteni, de sosem hagyták. Bár volt, hogy nem voltak otthon és addig összetakarítottam és ilyesmik.
7. a6bc29c843 (válaszként erre: 1. - 82ef6f1c59)
2012. szept. 9. 14:14
Lehet, hogy azért mondják, mert nem adsz magadra, vagy nem segítesz be nekik a ház körül.
6. 82ef6f1c59 (válaszként erre: 5. - Kisj)
2012. szept. 9. 14:12
Persze, én se hinném, hogy az az oka. Azzal csak meg akart bántani.
5. kisj
2012. szept. 9. 14:11
Csak a súlyod nem lehet az oka. Ez szerintem képtelenség.
4. 82ef6f1c59 (válaszként erre: 3. - 342bae44d8)
2012. szept. 9. 14:11
Akkor te is ebben a szituációban vagy. :(:( Téged bánt még a dolog? Párold mit szólt hozzá? nem állt ez közétek? Kerülöd a családját?
2012. szept. 9. 14:08
ismerős szitu, 7 év, és az unoka se kell, mert tőlem van:-(
2012. szept. 9. 14:08
aha, én is őket. :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook