Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utálom az anyósomat! fórum

Utálom az anyósomat! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
115. liza52 (válaszként erre: 114. - 52d3e0b8a8)
2009. júl. 12. 09:51
Szép napot lányok! Olvasom, hogy füstölögtök az anyósotok miatt.Nekem az édesapám mindig azt mondta, hogy a "menyem nem a lányom, a vejem nem a fiam." Ez így van, de ezt nem kellene állandóan szem előtt tartani.Mindenki gondoljon bele, hogy Ő is lesz egyszer anyós.!
114. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 113. - Grepike)
2009. júl. 11. 10:51

Mintha én írtam volna. Én is ezt gondolom! Egy-két dolgot még lenyel az ember, de hogy állandóan csesztessenek....


És mivel jött múltkor? Hogy a szomszédok kérdezték tőle, hogy miért nem járok hozzá, és menjek, mert megszólják érte. Jó nem? :)


Előtte én mondtam neki, hogy kérdezte a szomszéd néni, hogy csak nem beteg, mert már jó régen látta nálunk. Tiszta pipa volt, mikor mondtam. Erre képes volt kiállni a ház elé, hogy lássa a néni, hogy másfél év után eljött hozzánk a szomszéd utcából. Azóta se volt amúgy...

113. Grepike
2009. júl. 11. 09:17

Nézzétek lányok!

Én nem hiszem, hogy az anyósom és az én kapcsolatom valaha is jóra fordul...

Hiába ülnénk le beszélni, hiába kérnénk bocsánatot egymástól. (ahogy ezt sokan tanácsoltátok) Én nem tudom őt szeretni. Ezer dolgot elkövezett azért, hogy én és férjem ne maradjunk együtt. Kezdve onnan, hogy megismertem párom. Mindent megtett - ő is és megboldogult apósom is- hogy ne legyünk boldogok.

Ezeket a sérelmeket és soha nem tudom már elfelejteni!

Férjem tisztában van mindezzel. Nem szereti, de elfogadja ezt a helyzetet.

112. salabakter (válaszként erre: 111. - 4ca460d3e8)
2009. júl. 10. 20:47
Milyen igazad van,és a "kölcsönös"-ön van itt a hangsúly.:)
111. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 108. - Salabakter)
2009. júl. 10. 20:17
Meg tagadni nem kell, nem is szabad, és nem is lehet ilyet kérni, csak a kölcsönös tiszteletet kéne megadni, akkor semmi baj nem lenne!
110. salabakter (válaszként erre: 109. - 52d3e0b8a8)
2009. júl. 10. 18:46
Tisztelet a kivételnek.:))
109. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 108. - Salabakter)
2009. júl. 10. 15:18
Mindenki?
108. salabakter (válaszként erre: 107. - 4ca460d3e8)
2009. júl. 10. 12:47
Mégis ki akarják őket sajátítani,úgy,hogy tagadják meg a szülőanyjukat is:))
107. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 101. - Salabakter)
2009. júl. 10. 09:07
Nem akarok vitázni, de az anyósok sem elsősorban a menyüknek szülték a fiukat, hanem Maguknak!:)
106. reni79
2009. júl. 9. 21:59
Én szeretem.Rettentő jószivű és rendes!
2009. júl. 9. 21:58
pedig az sem árt
104. Grepike (válaszként erre: 103. - E799f80651)
2009. júl. 9. 19:56
Nem kell engem megbecsülni... csak hagyjon békén minket!
2009. júl. 9. 14:57
lehet. reméljük és üzenjük neki, hogy ne piszkálja hanem becsülje meg a menyét
102. Grepike
2009. júl. 9. 14:34
Képzeljétek, mióta elindítottam ezt a főrumot, azóta nem láttam az anyósomat (pedig itt lakik a szomszédban). Lehet, hogy olvassa a fórumot??? :)
101. salabakter (válaszként erre: 83. - 4ca460d3e8)
2009. júl. 9. 10:28
Szerintem ti nem elsősorban unokákat szültetek nekünk,hanem magatoknak szép gyerekeket:)))
2009. júl. 8. 21:46
kitartás lányok,sose volt úgy, hogy nem volt sehogyse.teljesen veletek vagyok. az én környezetembe sajnos sok a rossz anyós-meny viszony.
99. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 93. - Erikpipi)
2009. júl. 8. 21:33

Kiderült az már elsőre is. ;) Azóta sem tudtam megkedvelni.

Már nem is járok hozzá, eddig sem vittem túlzásba. Nem tudok mások előtt jópofizni vele, mikor nem kedvelem.

98. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 92. - Erikpipi)
2009. júl. 8. 20:48
Ebben van igazság! Amióta a férjem szólt anyósnak, hogy talán normálisan kéne beszélni és viselkedni velem, azóta nincs gond, mert nem jön, ugyanis ezért is rám sértődött meg.
97. torde (válaszként erre: 95. - Katalin1962)
2009. júl. 8. 19:47
Ez egyébként megoldás, csak az a sajnos, hogy ezt kell alkalmazni, de ha meg tudtad szakítani a kapcsolatot, akkor tuti a TE párod is belátja a szülei korlátját!Másképp ezt nem tudnád megtenni, nem?
96. torde (válaszként erre: 93. - Erikpipi)
2009. júl. 8. 19:46

Nem sajnos, az első pár alkalommal nem derül ki!Mert olyankor mindenki még csak tapogatózik....Néha hónapoknak kell eltelniük, hogy valaki felismerje nem kedvelik, vagy épp valami nem tetszett.Én 2 hónapja jártam a párommal, amikor az Anyukája már talált bennem egy olyat, ami nem tetszett, és ez mikor derült ki kb 1 év után egy veszekedés keretében.

Tudod én úgy vagyok, amíg nem keresnek rajtam kákát én is elfogadom azt, hogy ki milyen, de ha Ő hibát keres....én sem leszek vak.

2009. júl. 8. 19:45
Én is utálom és ezért emgszakítottam vele minden kapcsolatot. Egy stresszel kevesebb:)))
94. torde (válaszként erre: 92. - Erikpipi)
2009. júl. 8. 19:43
DE így van, a párunkat kéne sarkukra állítani, de ez nem könnyű, épp azért, mert olyan függőség van néhány fia és anyja között, ahol egy feleség semmit sem tud tenni.Ezért rossz, mert miközben téged bánt a Mama, a férj a saját békessége kedvéért nem avatkozik be, ráhagyja a felesége rendezze le!Csak ezzel az a baj, hogy ennek köszönhetően utálják meg egymást az anyós és a meny.Mert, ha a fia beszélne az Anyjával, ahogy Te tetted a sajátoddal, mineki tudná meddig nyújtózkodhat!
93. erikpipi (válaszként erre: 88. - 52d3e0b8a8)
2009. júl. 8. 19:35

Nem tudom. De az azért az első pár alkalom után kiderül, hogy milyen az anyós, nem?

Ha nekem ilyen anyósom lenne, biztos megszakítanám vele a kapcsolatot, és nem keresném a társaságát. Az az ő élete, ez meg a tied. Hogy a hátam mögött mit beszélne rólam, az nem érdekelne, ha egyébként a férjemmel boldog, és kiegyensúlyozott életet élnénk.

2009. júl. 8. 19:25

Azon gondolkodom, hogy nem a férjeiteknek kéne kicsit jobban a sarkukra állniuk?

Valóban ebben nincs tapasztalatom, kizárólag anyám révén, de ő meg nem az anyósom. Bár néha úgy viselkedik mintha az lenne.:)))

Igaz, nekem valóban idilli a helyzetem.

91. torde (válaszként erre: 88. - 52d3e0b8a8)
2009. júl. 8. 19:16

Totál így van!

Igenis ez az igazság van rossz és van jó Anyós!

És itt azért van a fórum, hogy kiírjuk a bajunkat, mert sokunkat a párja le se szar, és kell egy kis vigasz, hogy más is hasonló cipőben jár, és hátha kiötlünk valamit, ami megoldáshoz vezet!

TEljesen egyetértek Veled!

90. torde (válaszként erre: 86. - Erikpipi)
2009. júl. 8. 19:14

Na igen, mert TE!!! beszéltél Anyukáddal, mi is csak ennyit várunk el a párunktól!

Mert egy nő igenis jobban védi a párját!Legalábbis nagyobb valószínűséggel állítja le akár finom a saját szüleit, mint viszont!

89. torde (válaszként erre: 84. - Erikpipi)
2009. júl. 8. 19:12

Na akkor miben írtam marhaságot?

Ide igen is nők írnak, és csak egy okos anyós a jó anyós!

88. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 84. - Erikpipi)
2009. júl. 8. 19:12

De könyörgöm neked normális az anyósod, és mi mit kéne hogy csináljunk? Mert én már mindent megtettem, semmi sem jó neki. A száját húzza csak...Elegem van, hogy neki kell megfelelni, hogy mindennek úgy kell lennie, ahogy azt elképzeli. Ő mindenben okosabb. Oké idősebb, van tapasztalata, de nem úgy kéne a másikkal beszélni, mint egy utolsó útszéli ribivel.

Mert nekem senki ne mondja, ha 5-6-7-8 évig csesztetik azt csendben kell tűrni...

Azt meg végképp nem értem, ha elmegyek hozzá, hogy beszéljük meg, akkor meg miért nem nyitja ki a száját?????????


Ja és már meg sem akarom érteni, mert nem érdekel....


A saját sógornője mondta, hogy anyós baromi akaratos.


Rendezze és élje az életét, ahogy akarja, nekem megszűnt létezni. Nekem nem rokonom, nincs semmi dolgom vele. Ha rámszól mások előtt, amikor bemutatom, hogy ő az anyósom, hogy ne szólítsam anyósomnak, akkor mi van? Ezek szerint semmilyen kapcsolatban nem vagyunk....:)


Régebben legalább elnézést kért, ha ordított velem. Na én próbálnék csak meg így viselkedni.....


A másik: itt mindenki leírja a gondját, baját a témával kapcsolatban, miért kell a normális anyósoknak magukra venni és itt is csak csesztetni a másikat? Ez nem neked szólt erikipi csak általánosságban írom.


És igenis vannak rossz anyósok! Tapasztalat. :(

87. erikpipi (válaszként erre: 85. - E799f80651)
2009. júl. 8. 19:02

"én is keresztény vagyok és?????????????? akkor mi van?"

És?

86. erikpipi (válaszként erre: 82. - Torde)
2009. júl. 8. 18:59

Nem bántja, mert a férjem tiszteli őt, hisz az anyám nélkül nem lennék a felesége...

Anyám nem szidja a férjemet, volt ideje megszokni őt, és nincs miért panaszkodnia. Ha mégis ezt teszi, (előfordult), akkor azt mondtam neki: Az én életem, az én férjem. A férjemmel én élek, a gyerekeimet én nevelem a férjemmel, neked nem kell mást tenned, csak kényeztetni az unokákat, ha akarod. Azóta nincs semmi gebasz, ennek már vagy 24 éve...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook