Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom a simogatást, érintést, állandó ölelgetést. Meddig lehet így élni? fórum

Utálom a simogatást, érintést, állandó ölelgetést. Meddig lehet így élni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
19. csikil4ny (válaszként erre: 17. - LAJOS14)
2017. nov. 16. 18:17
Kirázza a hideg,de örüljön?
18. csikil4ny (válaszként erre: 15. - Kondygirl)
2017. nov. 16. 18:16
Persze. Abszolút normális dolog, ő ilyen és kész. Nincs ezzel semmi baj. Magával a kapcsolatával, meg a kapcsolatok működésének értelmezésével annál több.
2017. nov. 16. 18:15

Ha nem tetszik ami van m nem szereted, akkor mért vagy vele együtt még is?

Szex a szeretet vonzalom kinyilvánitó jele. Örüljél ha kapol töle puszit, valószinű szeret.

2017. nov. 16. 18:15
A folyamatosan tapizos, nyukalos, puszilkodos fajtat en sem kedvelem.
2017. nov. 16. 18:09
Ezt még nem tettem meg. Viszont azt írta mással sem érzett semmit.
2017. nov. 16. 18:08

Ez nem betegség, sok ember van így, a férfiak közül talán több, mint nő. Én is utálom, ha a kelleténél közelebb jönnek, hozzám nyulnak, hajam igazgatják, stb., közvetlen cs. tagjaimon kivül bárki hozzám ér.


Szerintem az élettartamot nem befolyásolja.

Talán az utóbbi időben a médiában, de ezen a főrumon is kicsit felértékelődött az ölelés jelentősége, ( amit egyáltlán nem értek, pl az ölelés világnapján nehezen viseltem volna el, ha akár ismerősök, akár idegenek ölelgetnek )


Én többször voltam férjnél, de nehezem viselétem volna el, ha állandóan simogat ölelget vagy fogdos bármelyik férjem, pedig a magam módján szerettem őket. ( nem a hideg vérmérsékletem miatt váltunk el )


Van aki bevallja, van aki tagadja, de szerintem sokan járnak " hasonló cipőben ". Ez nem szégyen, inkább ez a temperamentum áll a normálishoz közelebb, mint az egymást akár még nyilvánosság előtt is nyaló faló párok viselkedése.

13. csikil4ny (válaszként erre: 12. - Kondygirl)
2017. nov. 16. 18:05
Kicsit beleolvasva az eddigi fórumaiba sok kedvet nem érezne az etyepetyéhez egy nő sem az adott pasival...
12. kondygirl (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 16. 18:04
Sztem szimplán aszexuális vagy. Nincs ezzel baj. Viszont olyan ember lehet életed párja, aki szintén nem igényli a testiséget.
2017. nov. 16. 18:00
Nekem csak egy kérdésem van: miért vagy együtt azzal az emberrel, akitől hidegrázásod van? (Nekem sem a szeretetnyelvem a testi érintés, de esetedben nem ez a leghangsúlyosabb kérdés.)
10. csikil4ny (válaszként erre: 8. - Hamurapi)
2017. nov. 16. 17:54
Pszichiátriai tünet? Nem gondolod, hogy ez egy kissé erős?
2017. nov. 16. 17:43

Egyedul barmeddig.

Keress magad melle inkabb egy macskat.

8. hamurapi (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 16. 17:36
Ha ez így van akkor bizony el akadt benned valahol a szeretet!Te nem tudsz szeretet edni,de kapni sem.Beszélj szakemberrel,ez egy pszichiátriai tünet!! Te nem szereted azt akivel szexelsz?Csodálom,hogy még veled van!Te nem vagy rosszindulatú ember,hanem /nincs szándékom megbántai téged/ lelkibeteg vagy!
7. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 16. 17:34

Ha egy olyan "barát csinálná ezt, akit úgy önmagában is utálsz, akkor ez teljesen természetes lenne. Bár egy olyan mellett megmaradni aligha lehet.

Szerintem is akkor is idegesítő ez a kétpercekénti édesgetés, hogyha a részedről enélkül az a pasi nagyjából megfelelő lenne, hát könyörgöm, az ilyentől szinte már lépni se lehet. :-)

Te viszont nemcsak vele érzel így, hanem minden hímneművel szemben, vele viszont most vannak emiatt a viták. Férfija válogatja, melyik meddig tűri ezt. Ha neki egyáltalán nem fontos a viszonzás, akkor max. csak bosszanthatná, ha ellököd a kezét. Neki úgy tűnik hogy fontos, mert vitatkozik is azon, hogy neki ez így nem jó. A magam részéről csodálom is, hogy még mindig veled van, de talán már most is borotvaélen táncol a helyzet, előbb-utóbb úgyis továbbáll.

Nem tudom, milyen korú vagy EvaWitch, érdemes-e, vagy akarsz-e a saját hozzáállásodon javítani, mit tudom én mondjuk valami hormonkezelés... Ehhez a részéhez egyébként nemigen értek. De létezik valami ilyesmi.

A soraidból úgy tűnik nekem, hogy ilyesmire te nem is gondolsz.

Ha emberileg fontos neked az, hogy melletted legyen valaki, akkor viszont ne keseregj, lehet találni olyat, aki szintén nem akarja az ágyat ráborogatni a társára, de mégis őszintén társnak tekinti.

2017. nov. 16. 17:30
ez bizony meglehet
2017. nov. 16. 17:30
Én is megvagyok nélküle... van ilyen. De én ennyire nem utálom még 25 év után sem. :(
4. Újra együtt (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 16. 17:25

Pszichológus ??

(talán lelki eredetű)

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 16. 16:57
Sosem értettem miért vagytok együtt.
2017. nov. 16. 16:43
akkor minek a barát?
2017. nov. 16. 16:31
Barátom , ha ketten vagyunk, mindig bújna, ölelgetne, puszit ad. Én kifejezetten utálom, főleg , ha 2 percenként csinálja. Szexet is nyűgnek találom , számomra unalmas szenvedés. Nem szeretem a testi érintést. Nem fog ez változni, ilyen vagyok. Egy ember ezt meddig tűri? 5 éve együtt vagyunk és sokszor volt ez vita tárgya. Előtte se volt másképpen, mással sem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook