Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom a simogatást, érintést, állandó ölelgetést. Meddig lehet így élni? fórum

Utálom a simogatást, érintést, állandó ölelgetést. Meddig lehet így élni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
49. Százas Evelin (válaszként erre: 48. - Fehérke111)
2017. nov. 17. 07:59

De-de, a fórumindítónak a macska az minden szempontból ideális. :-) Én is egy másik fórumon láttam, hogy a macskáját kifejezetten imádja, biztos Moszkvics..stb. is azért írta ezt. :-)

Na a macska is olyan, hogy csak akkor szabad simogatni, ha neki is kedve van hozzá... :-)

48. fehérke111 (válaszként erre: 9. - 1c2bf7d42c)
2017. nov. 17. 06:46

A macskát simogatni, dédelgetni kell (ha olyan kedve van :-))), sőt, ő maga is bújik és dorombol ezerrel (ha olyan kedve van :-)))

Nem biztos, hogy jó választás...

2017. nov. 17. 06:18

Szerintem nincs abban semmi, ha valaki nem szereti ezt. Én sem szertem, ha hozzámérnek, közeljönnek, ölelgetnek, stb., bár a férjem nem zavar és persze a gyerekem sem, csak módjával!:D

De másoktól nem viselem el, sőt! van akit megutálok azért, mert túl közel jön, azaz nem is megutálom, csak kerülöm a társaságát, hogy kevesebbszer legyen részem ilyenben. Én épp ezért nem szeretem a masszírozást sem. Sosem mennék masszőrhöz, de azt sem szeretem, ha a férjem masszíroz. Ez van. Ezt akik számítának tudják, és tiszteletben tartják, még az ismerősök is csak azt szokták mondani, hogy úgy megölelnélek, de tudom, hogy nem szereted. Na, ezek a kedvenc ismerőseim! El sem kell mondanom nekik, mert észreveszik maguktól:D


Nem tudom nálad mi a helyzet, de szerintem neked a pasival van gondod. Azt hiszem mindig is volt vele problémád, és ezért nem szereted, ha hozzádér. Én lecserélném a helyedben, mert ha megtalálod azt a pasit, akit szeretsz, attól nem fog zavar sem az érintés, sem a szex.

2017. nov. 17. 05:47

Az én párom se szereti, ha simogatják.

De attól még megölel. Nem úgy filmezünk pl., hogy összebújunk, hanem szimplán a kezemre vagy a lábamra rakja a kezét, néha simogat. A szexszel sincs gond, feltéve ha nem jár rajta a kezem ude-oda. Már tudom, hogy hol és hogyan érinthetem meg.

Evawitch, orgazmusod van? Vagy csak az előjátékot tartod nyűgnek?

Vannak ilyen emberek, szerintem ezzel nincs különösebben gond. Nem mindenki szereti, ha folyton ölelgetik, puszilgatják. Azzal van gond, hogy nem igazán passzoltok össze. Hogy többet vár tőled a párod.


A kisebbik kislányom még nincs 3 éves.

Már most rám szól mérgesen, hogy: ne puszilgass! Este alvás előtt szereti ha simogatom, de napközben van olyan, hogy lesöpri magáról a kezem.

45. Százas Evelin (válaszként erre: 43. - Tündérke73)
2017. nov. 16. 22:46

Jelen pillanatban hiába van párod? Várd meg esetleg sok-sok türelemmel a következő pillanatot. :-)

Tündérke, egyébként ez hirdetésnek tűnt. :-)

2017. nov. 16. 22:11

Ez bizony szomorú.

A pasi nem érdemli ezt... Bár egy egészséges férfi szerintem nem is viselné el.

2017. nov. 16. 22:03
SZIASZTOK.ÉN ÖRÜLNÉK A SIMOGATÁSNNAK ÉS ÖLELÉSNEK MERT JELEN PILLANATBAN HIÁBA VAN PÁROM NEM ÖLEL ÉS NEM SIMOGAT CSAK HA SEX VAN.....AZ ÉN LELKEM MEG TÖBBET KÌVÁNNA.
42. Evawitch (válaszként erre: 40. - Csikil4ny)
2017. nov. 16. 21:28
Ha délután / este megyek azzal van gond, főleg ha valami helyre megyek, de nem buliba, mett oda nem járok már, mert ez is probléma volt
2017. nov. 16. 21:16

Szép is a szerelem. Csak az a csúnya b... ne lenne

:)

40. csikil4ny (válaszként erre: 32. - Evawitch)
2017. nov. 16. 21:09
S még mindig nem mehetsz el nélküle sehová?
39. Százas Evelin (válaszként erre: 35. - Evawitch)
2017. nov. 16. 20:40

Hát nem teng túl benned a kezdeményezőkészség, az egyszer biztos. Valóban elég egyedi eset vagy, de egyedien sz.r ez csak akkor lenne, ha vágynál arra, hogy mindig legyen melletted valaki, ha ez a pasi nem, akkor esetleg valaki más.

Így viszont... most kicsit a sz.r, nem? Hiszen ez a pasi idegesít.

De az egyedüllétet meg még nem próbáltad. Vagy igen? Mégiscsak nagyobb biztonságot jelent az életben, ha van az ember mellett valaki. Vele szeretnél maradni, mert már megszoktad, jól megvagytok. Mármint az örökös túlságos fizikai közelségét leszámítva. Te nem tudod erre a helyzetre a megoldást, nade én sem. :-)

2017. nov. 16. 20:31
Esetleg az ,hogy alacsony a fájdalom küszöböm, vagy talán az , hogy sokat voltam orvosnál, műtöttek párszor gyerekkoromban. Vagy otthon ezt láttam, de más lát durva dolgokat, mégse ilyen.
37. Evawitch (válaszként erre: 36. - Katinkaboszi)
2017. nov. 16. 20:29

Nekem nincs semmi elozmeny. Talán az , hogy nem bírom, ha valaki izeg-mozog mellettem, főleg ha érint is vele .

Mondtam neki , hogy keressen mást , de ő nagyon ragaszkodik hozzám ezek után is. Jó hülye szerintem...

36. Katinkaboszi (válaszként erre: 33. - Evawitch)
2017. nov. 16. 20:25

Azt nem mondanám neked, hogy nem normális, mert ez nem igaz.

Mindenki olyan, amilyen.

De, viszont egy pszichológussal, már a fiú kedvéért is beszélgetnék, felszínre hozná benned, mi az, amitől ennyire ki vagy, ha hozzád ér bárki.

Lehet régi emlék, amit elnyomsz magadban és közben pedig ott feszül benned, ami alkalomadtán kirobban és többeket is megsérthetsz.

Nem beteg emberek járnak pszichológushoz, hanem olyanok, akik nem értik önmagukat.

Vannak magánrendelések és ha ez a fiú, a párod, egyébként jó ember, szeretsz vele élni, csak megérné, hogy elmenj beszélgetni.

Nem elég, ha ketten megtárgyaljátok, mert nem tudtok nevezőre jutni úgy sem.


Ha a minden percben ölelést, és hasonlókat, nem szereted, és már egyre idegesebb vagy tőle, hagyd ott, mond el neki, ez nem megy, még ennyi idő után sem.

Ha viszont fontos a párod, beszélj pszichológussal.


Nekem volt egy kolléganőm, sosem bírta, ha bárki hozzáér, egyszer elbeszélgettem vele, kiderült, annak idején, még gyerekként, az apukája sokat megverte, megpofozta.Ettől lett felnőttként ilyen.

2017. nov. 16. 20:18
Ha ő nem lenne, nekem más nem kellene. Nem ragaszkodom ahhoz, hogy legyen valakim. Nem akarok keresgélni se. Jól meglennénk, csak ez a dolog a fő probléma. Egyedien sz.r eset vagyok.
34. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 16. 20:14

Én is olvastam most kicsit az előző hozzászólásaidat különféle témákban, itt már többen is beleolvasgattak a mostani fórum alatt, vagy beszélgettek veled korábban.

Ewawitch, neked rengeteg szerteágazó problémád van az életed minden területén, más talán már össze is rogyna ennyi teher alatt, de te nem. Szomorkás vagy kicsit, mégis elragadó ember.

Már el tudom képzelni, hogy azért ragaszkodsz még egy olyan pasihoz is, akinek az állandó nyalifalizásától kiráz a hideg, mert úgy érzed, neked úgyse jutna valami jobb, valami más.

Szerintem dobd nyugodtan ki, ne idegesítsen téged tovább. Mellesleg neki is jobban paszolna a nyilvánvaló túlfűtöttségéhez rajtad kívül valaki más.

Keress valami megértő sorstársat. Csak akad valahol olyan. Sokan vannak hozzád hasonló helyzetűek a férfiak körében is, bár a hozzád hasonló gyömgyszem az azért ritka. Értékeld csak nyugodtan sokkal többre magad.

2017. nov. 16. 20:10
Velem bármit lehet csinálni, csak ilyet nem. De már filmet se tudok megnezni. Cselekvés kényszerem van mindig.
2017. nov. 16. 20:09

Igen, olyan nyalizós, hogy lépni se lehet tőle.

Talán ez is oka annak, hogy ennyire megutáltam az érintést már az elején ennyire.

31. ca6273a8a5 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 16. 19:46
Bocs, de ez durva....
30. a.manus (válaszként erre: 28. - 66883f8bcd)
2017. nov. 16. 19:43
:) Hmm, köszi!
29. 10cc61fb5a (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2017. nov. 16. 19:41
Beleolvastam pár hozzaszólásába....
28. 66883f8bcd (válaszként erre: 27. - A.manus)
2017. nov. 16. 19:41

Azt hiszem erre a fórumra nem írok😁

Jó vacsit manus:)))

27. a.manus (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 16. 19:28
Szóval van itt néhány érdekesség, először is ez a nyali-fali-rámenős stílus egy idő után bicska nyitogatóssá tud válni. Türelmes ember vagy ha 5 év alatt nem herélted ki, mert így a szex része is pipa lehetne. Vannak ismerőseim akik aktus közben intézik a telefonjaikat, ügyeiket, chatelnek, intézkednek, ez manapság kezd elfogadottá válni, tudod rohanó világ, nincs idő, haladni kell stb..., de persze nézhetsz tévét is közben...:)Persze ha szenvedés a torna akkor lehet, hogy tudtodon kívül szadomazo témáztok...Eléggé keseredett az ahogy írsz, van egyáltalán valami az életedben amiben lelkes tudsz lenni, ami boldogsággal tölt el? De persze ha az egész életedet unalmasnak ítéled meg, (az már elég unalmas tényleg:))mondanám, hogy lehet, hogy hamar véget ér úgyis, de hidd el az összes Istennek sem kellenek az unalmas emberek...:)Rengeteg ötletem lenne még, de inkább vacsorázok...:)
2017. nov. 16. 19:21
Miért beteg? Ismered?
25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 16. 19:19

Beszéld meg a pároddal, hogy Te ilyen vagy.


Gondolom, azért szereted, hiszen nem kevés ideje együtt vagytok. Valami biztos megfogott benne.


Ha nem fogadja el, hogy ilyen vagy, engedd menjen keressen mást magának.


De, lehet így is tökéletes vagy a párod számára.

Fogadtasd el, hogy ilyen vagy, mert tönkremész abba, hogy más érzéseket táplálsz, mint amit elvárnak tőled. Fogadd el önmagad is, hogy ilyen vagy.


Hogy meddig lehet így élni....amíg meg nem hal az ember. :)

24. a03dd05915 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 16. 19:01

Te ilyen vagy. Elfogadtad magad ilyennek és nem is akarsz változni?

Akkor ne tartsd magad mellett az a szegény férfit - még lehet más szerelme, és lehet boldog, lehet családja.

Vagy egyébként szereted, kötődsz hozzá, csak a szex és a testiség nem tud lázba hozni?

Vagy van olyan, mikor te is kívánod a szexet?


Ha meg szeretnéd tartani ezt a kapcsolatot, akkor egy szexuálpszichológust kéne felkeresned.

23. megi04
2017. nov. 16. 18:48
Menj el pszichiáterhez...Előfordulhat,hogy kapsz egy autizmus diagnózist.Kiderülhet,hogy semmi baj veled. :)
22. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2017. nov. 16. 18:28

Még nem találtál olyan partnert, aki igazán fel tud izgatni, akkor nem zavarna, sőt, igényelnéd.


Szerintem az sem jelent semmit, hogy mással sem volt jó, mert lehet, hogy azok sem voltak jók.

21. 0661070105 (válaszként erre: 20. - 0661070105)
2017. nov. 16. 18:21
Jól összevissza beszéltem...de csak értitek. :D :D
2017. nov. 16. 18:19

:) Én sem igénylem túlzottan. Sőt, sokszor kifejezetten zavar. Még párkapcsolatban is.. Pontosabban, én megyek..simizem, puszi, ölelés..szeretem...de csak azt, mikor én kezdeményezek. Azt nem értékelem mikor engem kezd el ölelgetni stb a férjem. Lököm el magamtól. De amúgy sem ölelkezem, puszilgatózom senkivel sem. :D Számomra kell az 1 lépés távolság, különben úgy érzem, hogy az intim szférám sértegetik. :) Még családon belül is.

Szerintem minden ember más..de mindenki lelkisérült valahol...és messze áll a tökéletességtől. :) szóval..addig nincs ezzel semmi baj, amíg te és a párod ezt így okésnak tartjátok. A gond akkor kezdődik, ha ezzel valamelyikőtök elégedetlen. A párod 2 dolgot tehet: vagy elfogadja, hogy ilyen vagy..vagy keress magának egy mást. Beszélgessetek!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook