Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utálok az SNI-s rossz gyerek anyukájának lenni. :( fórum

Utálok az SNI-s rossz gyerek anyukájának lenni. :( (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
13. globus (válaszként erre: 10. - Birebora)
dec. 2. 13:58
Ha beírod googlebe, hogy Michelle Pfeiffer mothergood movie, képek nem segítenek?
12. fb66464215 (válaszként erre: 10. - Birebora)
dec. 2. 13:39

Így van, maximálisan egyetértek.


Nem láttam azt a filmet, de most már én is keresem :)

11. Szangee (válaszként erre: 5. - Törpilla)
dec. 2. 13:32
Könnyen ítélkezik az olyan, akinek egészséges gyereke van, vagy nincs gyereke. Én megértem a kiborulását, szörnyű nehéz lehet neki.
10. birebora (válaszként erre: 8. - Fb66464215)
dec. 2. 13:21

Nekem is ellenszenves volt első olvasatra, de biztos vagyok benne, hogy elfáradt és nagy a teher rajta. Az nem tudja akinek a gyereke "egészséges" és "jó" gyerek.


Amig a kezünk, lábunk emelni és mozditani tudjuk a gyerekünk, a gyerekünk. Bármilyen is. Az anyai érzéseket nem lehet lenullázni és semmissé tenni.


Most az jutott eszembe, hogy láttam egyszer egy filmet az anyaságról, az anyai érzésekről ami ösztönös, töretlen és önzetlen, Michelle Pfeiffer játszotta, azóta is megszeretném nézni, de nem találom.

9. levarosbukta (válaszként erre: 5. - Törpilla)
dec. 2. 13:18
Ne oktasd ki. Nagyon nehéz szülőnek lenni, főleg a kezdeti időszakban. A nem alvások a nem értések, a 24 órás szolgálat, mindez megfejelve még különböző egyéni problémákkal bajokkal. Csak van aki bevallja, van aki meg játsza az eszét.
8. fb66464215 (válaszként erre: 7. - Birebora)
dec. 2. 13:12

Köszönöm, köszönjük 🥰


Nem szép, hogy ilyen címet adott ennek a fórumnak de Neki most azt hiszem egyáltalán nem arra van szüksége hogy támadjuk... 😔

Segíteni kell ha mással nem egy pár jó szóval... Néha ez is sokat tud adni. 💝

dec. 2. 13:06
Papája, A neveletlen....nagyon szép, empatikus, emberi hozzászólás. Nem is tudok többet hozzátenni:)
6. fb66464215 (válaszként erre: 5. - Törpilla)
dec. 2. 13:02

Van ismerősöm, akinek autista a gyermeke. Együtt járnak a nagyobbik lányaink táncra, és bár nagyon nehéz nekik és szigorú szabályok között élnek, kell hogy éljenek, de az a szeretet ahogy az az anyuka törődik a gyerekeivel, ahogy oda figyel, hogy minőségi idő is jusson a nagyobbra és az állandó mosolya, miközben belül valószínűleg sokszor sír, na ez példa értékű. 💝


Mindenkinek a maga módján nehéz szerintem.. De a gyereket akkor is szeretni kell, akármilyen nehéz is vele az élet. 😔

dec. 2. 12:58
Én nem tudom, hogy tud bárki is ilyen vallomást ki írni! Nem kérte az életét, kapta, tőletek! Olyan amilyen, de a tiétek! Ha autista lenne,akkor mit írnál? SNI az nem egy katasztrófa, hanem még alakítható, sokra viheti még, megfelelő segítséggel, türelemmel és fejlesztéssel!
dec. 2. 12:45

Ne gondold hogy Neki nem nehéz... 😔

És az Ő küzdelme is olyan nagy, nehéz, fárasztó, és sokszor el keserítő vagy épp kilátástalan és céltalan mint Neked...

De ha Te feladod, akkor Vele mi lesz? Kiben higgyen és bízzon ha nem az anyukájában?


Már önmagában a szülőség egy óriási küzdelem, mely tele van hullamvölgyekkel, és sokszor azt gondoljuk, nem bírjuk, elegünk van, de ezeken a nehézségeket mindig túl lendülünk, ha csak a gyermekünkre nézünk... Legyen ő bármilyen. Mert Ő mi mi csodának, a részünk, és azt hiszem Ő a szívünk... Mert ha ők nincsenek, mi is elveszünk....


Remek anya vagy, és erős... Csak most egy picit valószínűleg elfáradtál...

Minden nap új nap... És ha ma nehéz, gondolj arra holnap könnyebb lesz 💝

3. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 12:36

Utálod, vagy nem, ez van. A te gyereked, neked kell kihozni belőle a legjobbat és hidd el lehet.


Rengeteg türelem, szeretet és tudás kell ahhoz, hogy fejlődjön EMBER legyen belőle.

Ne azt nézd mit nem tud, hanem azt, hogy mi az erőssége. Azt fejleszd ! Meglesz a sikerélményetek és könnyebben léphettek tovább.

Ezeknek a gyerekeknek ha megvan az erősségük és azt fejleszted csodákra képesek. Legyen az sport, zene, valamilyen hobbi. Ennek alapján lehet majd szakmája, vagy hivatása, amit képes remekül teljesíteni.


Ne add fel bármilyen nehéz is most. Hidd el ő nem akar más lenni, így született. (...talán még a Te "hibád" is nagyobb ebben, mint az övé...)


Az évek telnek, az iskolában kaphat fejlesztést, okosodik. Egyszer csak könnyebb lesz, hidd el.

2. Neee
dec. 2. 12:23
Én is utálnám.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook