Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálja anyukám a páromat! Miért nem örül a gyereke boldogságának??! fórum

Utálja anyukám a páromat! Miért nem örül a gyereke boldogságának??! (beszélgetős fórum)


1 2
2023. júl. 13. 18:25
Szerintem! Szerinted van benne igazság?Fiatal vagy még, gondolom első kapcsolat, nem szeretné, hogy esetleg megbánd!
16. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Unom)
2023. júl. 13. 18:23

🤣🤣

Gyorsan korlátozást kapott!

15. unom (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. júl. 13. 18:14
Így jár, akinek a Hoxán kívül is van élete 😃
14. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Unom)
2023. júl. 13. 18:08
Hjajjj, ne már! Miről maradtam már megint le? :D
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Ágio8405)
2023. júl. 13. 17:22
igen én is erre gondoltam, igen együtt vannak és igen próbálja apukám csak nem sok sikerrel, de pontosan ettől félek hogy igenis betartja, mert nagyon makacs ember. Igen most jelenleg azt érzem hogy bárhol jó lenne, csak ne legyek itthon, eltaszít magától.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2023. júl. 13. 17:10
igen, köszönöm, csak sajnos mindenki rögtön a rosszra gondol
11. unom (válaszként erre: 11. - Annuschka)
2023. júl. 13. 17:08
Nem leszel itt hosszú életű, perverz
10. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Soufflet)
2023. júl. 13. 17:06
Azért van ilyenre példa. Pl szülő ingatlanja.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Soufflet)
2023. júl. 13. 16:48
Párom lakásáról van szó, nem csak úgy talált két filléres ház, csak azt nem írtam bele, mert nem az volt a lényeg.
8. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 16:45
Nem tudom, milyen helyen lehet, ahol csak rezsit kell fizetni, mennyi a munkalehetoseg; plusz akkor a tulaj nem fog kolteni ra. Ha szetdurran a kazan, suvit a szel az ablakkeretek mellet, szetmegy a vizvezetek, vagy barmi gond adodik, az nem ket filler. Nem gondolhatod, hogy olyan egyszeru sporolni ezek mellett. En ezt jol atgondolnam.
7. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 16:44

Akkor egyértelmű nem vele van baja hanem hogy téged el kell engednie. A szüleid együtt vannak? Nem hiszem hogy hosszú távon ezt betartaná Anyukád amivel fenyeget zsarol, ami viszont nagyon gàz. Apukád próbálja jobb belátásra bírni. Te is mondd hogy azzal

Nem veszit el csak ritkábban talalkoztok legfelejebb, viszont h zsarol azzal igenis maradandó károkat okoz a kapcsolatotokban.

2023. júl. 13. 16:37
jaj és még azt hozzátenném, hogy a 3 év alatt most kezdődött el ez a téma, amikor az összeköltözésen gondolkodtunk, eddig semmi baja nem volt vele és apukámnak is mondta mindig, hogy mennyire szereti, tehát ezért nem értem
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. júl. 13. 16:35
Ezt nagyon jó hallani és én is vágynék erre, az a baj, hogy csak anyukámnak van problémája vele, apukám imádja a páromat szinte fiának tekinti, mindig alig várja, hogy jöjjön és beszélgessenek, csak anyu nem viseli el.
4. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 16:29
Az anyák többnyire megérzik, ha nem megfelelő a partnere a gyereküknek ! Lehet, ha figyelnél a szavaira, akkor éveket , könnyeket,megspórolhatnál . A lányaim már hallgatnak rám! A kicsinek jó is a párja! Látom, hogy kihozza belőle azt aki! Nem látom másnak a lányom mellette! És valóban boldog! Imádom őket!
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2023. júl. 13. 16:24
neeem 22 éves vagyok
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 16:17
Kiskorú vagy?
2023. júl. 13. 16:04

Sziasztok!:)

Sajnos az idő elteltével rá kellett jönnöm, hogy anyum nem túlságosan kedveli a páromat, pedig nem adott rá indokot, mindig kedves volt vele, segített neki és egy nagyon rendes jószívű fiúról van szó. 3 éve együtt vagyunk már és távkapcsolatban élünk, 2 hetente tudtunk találkozni, de már elértem azt a kort amikor összeköltöznék vele szívesen. Kaptuk azt a lehetőséget ,hogy ahol ő lakik (messze van tőlem) eltudunk menni albérletbe, ahol csak a rezsit kell fizetni és tudunk gyűjteni rendes házra, amit viszont már hozzánk jóval közelebb szeretnénk venni, tehát magyarul majd visszaköltöznénk pár év után. Ezzel az az egyetlen baj, hogy édesanyám szabályosan megtiltotta nekem, hogy ezt tegyem és ha megtenném mégis akkor megszakítja velem a kapcsolatot és soha többet nem beszél velem és mindenfélével zsarolt. Páromat is szapulta ami nekem nagyon rosszul esett. Nem tudom mi tévő legyek, nem szeretnék rossz kapcsolatot vele se, de páromat se szeretném elveszíteni. Van valaki hasonló helyzetben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook