Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új vagyok itt a hoxa-n.Beszélgessünk, bármiről! fórum

Új vagyok itt a hoxa-n.Beszélgessünk, bármiről! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
5212. cupacek
2011. jan. 26. 15:30

Jobbulást neked!Nálunk alig van hó és nincs megfázásom sem,megúsztam idáig.Sajnos a családom nem úszta meg,még a másfél éves ikrek is betegek!

Remélem hamarosan jobban lesz mindenki!

5211. Sensitiv
2011. jan. 26. 14:23

az elmúlt hetekben sokszor vtam moziban. külön kiírtam azt, hogy melyik nap hol olcsó a mozi, hol, melyik napokon vannak kedvezmények, akár 50%-os is. és ehhez próbálom igazítani magamat.

eddig csak a palace moziban lehetett menni kedden a vodásoknak, most már a sima mozikban is, akkor más kódot kell írni.

5210. Sensitiv (válaszként erre: 5203. - C42aaaac41)
2011. jan. 26. 13:42

jobbulást!

az ember már mostanában azért beteg, mert egyszer hideg egyszer meleg az időjárás. azt se tudom hogyan öltözzek. elpakolom a télikabátot, félkabátban járok, majd két nap múlva vehetek le mindent. kíváncsi leszek, ha letelik a 10 nap hideg idő akkor hogyan alakul majd az időjárás.

ma reggel megvolt nekem a hólapátolás.

5209. Sensitiv
2011. jan. 26. 13:38

sziasztok!

sokat vtam távol, nem tudtam írni konkrétan. nagyon rám jár a rúd mostanában. bevágtam a könyökömet, jól feladagadt, ödémás lett, és belilult rendesen. borogattam, kenegettem gyulladácsökkentő krémmel, most pedig árnika krémmel. totál magatehetetlenné tett engem. alig bírtam a ruhámat naponta leszedni felvenni stb....

most pedig van egy jó nagy adag arc-homloküreg gyulladásom, és meg vok fázva rendesen. romokban heverek, de gondoltam írok pár sort nektek jelzésnek. :)

5208. cupacek
2011. jan. 24. 00:17
Nem akarjátok folytatni az írást?
5207. cupacek
2011. jan. 22. 01:41
Ma kimondhatatlanul fáj a kezem,biztos az időjárás az oka.Remélem ti jól vagytok?
5206. cupacek
2011. jan. 20. 23:41
Bizony!Úgy látszik "mindenki alszik "!
2011. jan. 18. 01:37
Mindenki alszik ma'r?
5204. cupacek
2011. jan. 18. 01:29
Megvagyok még kislányok,ha kicsit nyűgösen is,de azért jól vagyok.Nekem is kevesebb időm van mostanában-ezért ritkábban írok(elég lassan gépelek),de olvaslak benneteket.Vigyázzatok a lurkókra,,ne betegedjenek meg-nagyon csalóka ez az idő!
2011. jan. 13. 18:15

Paki kezd köhögni.Ma már úgy kelt.Elég nyűgös is.Úgyhogy most adom stikában neki a prospant,hátha helyre teszi.De félek ez valami felsőlégúti nyavalya lesz.:S Reménykedem,hogy a holnapot még kihúzza és a hétvégén meg talán kikúrálódik.De sajnos a fél csoport köhög,úgyhogy.....


Jól tette a férjed,hogy helyre tette kicsit.Mert oké,hogy kamasz,de azért hülyeségeket ne írkáljon már.

5202. vinszisz (válaszként erre: 5201. - C42aaaac41)
2011. jan. 13. 18:12

Szia Tesókám!

Tegnap Ernő helyre tette.Ma megint a helyén az esze,remélem egy kicsit hosszabb ideig tart majd:)


Paki jól van?

2011. jan. 13. 08:17

Sziasztok!


Látom Vinikém lányod nem bír magával megint.:S Egy kis nyugalom után jött megint a hülyeség?!Újra abba a társaságba jár?


Mama,te sem nagyon jársz erre.....

5200. vinszisz
2011. jan. 12. 22:25

Szia Kedves!

Én be-be kukkantok néha,de nem sok az időm,a nap 24 órája nem elég.

Megjött a gyomortükrözés eredménye,helykobakter pryory nevezetű baktériumom van,holnap kezdem el a gyógyszeres kezelést.Újabb 3 gyógyszer,igaz ez csak egy hétig tart.Domi nagyon csúnyán viselkedik,ma töröltem az iwiw-ről és a facebookról is,Martin nő,és nagyon akaratos.12 napja nem gyújtottam rá....

Zajlik az élet...:)

És Te hogy vagy kedvesem?

És ti lányok?

5199. cupacek
2011. jan. 11. 21:51
Szervusztok kislányok!Nagy a csönd itt a Hoxán!Mi van veletek?
2011. jan. 6. 22:44
én nem szeretem ezt a Joliet.Valahogy nem szimpatikus.jobb szeretem a természetesebb színésznőket.ő meg nagyon nem az.:)
5197. Sensitiv (válaszként erre: 5196. - C42aaaac41)
2011. jan. 6. 22:18

szerdán is elmentem a kedvezményes napra. megnéztem előszőr az utazó c. filmet. lightos volt. nagyot csalódtam angelina jolieban. eddig olyan csinos volt, most aztán konkrétan girhes lett, tiszta csontkollekció. iszonyúan taszító volt a kinézete, mintha aids-es lenne vagy anorexiás. kórosan sovány. rossz volt nézni.

aztán a film után beültem egy másikra is, megnéztem a bérgyilkosék c. filmet, kevés csillagot kapott a kritika szerint, de nem értem miért?! megtalálható benne a szép tájak bemutatása, romantika, és az akció, de legfőképpen a humor. nagyokat nevettem. az asthon kutcher borzalmasan megváltozott külsőleg, elvesztette a báját. a teste eddig is ronda volt, de most aztán, hogy gyúrt, vagy szedett valami kütyüt, kegyetlenül amorf alakja lett. vékony lábakon valami izom ami nem ment a stílusához. és a gyúrás által megvastagodott a nyaka és kicsi lett az arca, megváltozott a szeme is.

2011. jan. 5. 18:15
tegnap nem voltunk moziban,mert a Laci dolgozott.Ma mentünk.Nem volt rossz,olyan igazi lightos egyszer megnézhető film volt.
5195. Sensitiv (válaszként erre: 5193. - Cupacek)
2011. jan. 5. 15:28

itt fenn pesten vannak még kis mozik, de a jegyáruk ugyanolyan drága mint a palace és cinema moziknak, de viszont a színvonal sokkal rosszabb. nincsenek felszámozva a székek, sötétségben kell bemenni, hideg van, lefagy az ember lába.

ilyenkor télen vagyok moziba járogatós. könnyed kikapcsolódás. az egyik kisebb mozinak volt nemrég a szülinapja, és azt a kedvezményt adta, hogy minden szombaton és vasárnap délelőtt 210Ft-ért lehetett filmeket megnézni. na, azt kihasználtam rendesen, bár nem azokat a filmeket vetítették, amik most jöttek be a mozikba.

5194. Sensitiv
2011. jan. 5. 15:24
ma is kedvezményes mozi van. és megyek megnézni az utazó c. filmet. :)remélem, az jobb lesz mint a tron.
5193. cupacek
2011. jan. 5. 14:18

Mióta a kis mozik megszűntek és nem volt helyben,így nem vándoroltunk el a városba filmet nézni.Mostanában meg marad az unokák nézegetése a számítógépen,valahogy jobban élvezem minden filmnél.

Ha látnátok milyen aranyosak!!!!!

5192. Sensitiv (válaszként erre: 5184. - Cupacek)
2011. jan. 5. 14:07
nagyon drágák a mozijegyek. ami halálra idegesít, hogy a mozikban vagy hideg van, volt hogy hülyére fagytam és panaszt is tettem, és tegnap pedig halálra fűtötték, szakadt rólam a víz.
5191. Sensitiv (válaszként erre: 5186. - C42aaaac41)
2011. jan. 5. 14:06
milyen volt az a film amit megnéztetek tegnap?
5190. Sensitiv
2011. jan. 5. 14:05
sziasztok. képzeljétek, elmentem tegnap megnézni a tron című filmet. hát, ez valami katasztrófa volt. isten büntetése ez a sz*r film. végig szenvedtem. annyira unalmas, vontatott, semmitmondó, üres film, hogy azt hittem kinyúlok mire végignézem. az tény, hogy látványelemekben kitűnő, és a zenék is rendkívüliek voltak, de maga a film egy katasztrófa. igazi kiképzés volt. megbüntiztem magamat ezzel.
5189. vinszisz
2011. jan. 4. 20:40
Köszönjük szépen:)
5188. c42aaaac41 (válaszként erre: 5187. - Vinszisz)
2011. jan. 4. 20:36

örülök,hogy bár betegek vagytok,de legalább a hangulatod jó.:))))


Jobbulást nektek!

5187. vinszisz (válaszként erre: 5186. - C42aaaac41)
2011. jan. 4. 20:18

De jó:)

Remélem jól érzitek majd magatokat!!!

Mi is jól vagyunk,mindenki beteg,ezt is kaptuk Nyíregyházán karácsonyra:D

De ennek ellenére,most először írom azt,hogy jól vagyunk(és nem azt ,hogy megvagyunk:))

2011. jan. 4. 19:02

Szia tesó!


Mi jól!Ti?


Pakival voltunk fodrásznál.Már igen hosszú volt neki.


Megvettem a Thomasra a jegyet is,úgyhogy megyünk szombaton.:)

5185. vinszisz
2011. jan. 4. 17:52

Sziasztok Kedveseim:)

Hogy vagytok?

5184. cupacek
2011. jan. 4. 17:12
Sziasztok kislányok!Én kirugdalnj sem tudom az Öregemet,hogy elmenjünk egy moziba,pedig régen nagyon sokat jártunk!Így marad a tv ahol nagy ritkán sikerül egy jó filmet kifogni.
2011. jan. 4. 14:29

Sziasztok!


Megvettem a Thomasra a jegyet,elhoztam a teszen vett robotgépemet is.


Nem soká indulok a Pakiért.


Már csak holnap megyek befelé a dzsumbujba egy dvd miatt.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook