Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új élet vidéken, barátok nélkül... fórum

Új élet vidéken, barátok nélkül... (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. survivor3 (válaszként erre: 32. - 9bbaa658f2)
2010. febr. 11. 08:12

Nekem ebben könnyű dolgom van. A baráti társaságom szeretettel elfogadta a társamat. Egy kivételével-bár elfogadták-nem örültek neki. (saj nos jogos volt az előítéletük)

Mivel sok közös programunk volt, a nők is egymásra találtak és nem volt kiközösítés.

Ezek a nők a mai napig tartják a kapcsolatot a volt társaimmal.

Amúgy a férfi talán nem értékeli, hogy mekkora áldozatot tett éerte a nő. Persze az is lehet, hogy a sok munka miatt nem tud segíteni.


Azt pedig ugye tudjuk, hogy aki a munka miatt nem ápolja az emberi kapcsolatokat az magára marad...

32. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 31. - Survivor3)
2010. febr. 11. 07:57
A férfiéban,persze.Hogyan segítettél volna a barátra találásban?
31. survivor3 (válaszként erre: 30. - 9bbaa658f2)
2010. febr. 11. 07:56
Ki helyében?
30. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 29. - Survivor3)
2010. febr. 11. 07:48
Te mit tettél volna a helyében?
29. survivor3 (válaszként erre: 28. - E974230abd)
2010. febr. 11. 07:45

Szia!

Hierarchiába?

Ilyen estben támogatni kellene/kellett volna szerintem.

28. e974230abd (válaszként erre: 25. - Survivor3)
2010. febr. 10. 20:06
De ha már lelepleződtél,mint férfi/:)/te mit szólsz ahhoz hogy "nektek"nem feladatotok a helyi hierarchiába beépülés segítése asszonykátoknak?
2010. febr. 10. 20:04
sose ,hiszen aranyos és kedves:)
26. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 25. - Survivor3)
2010. febr. 10. 20:01
Mi van idejön egy férfi és minden csaj elmenekül?
25. survivor3 (válaszként erre: 1. - Sulawesy)
2010. febr. 10. 19:47

Szia!

Meghökkentő, amit mondott.

2010. febr. 10. 19:45

oKÉS..:)Miért van az hogy a férjed /párod

"megmondta helyettem nem tud ismerkedni, de lehetőséget sem teremt rá."

Az ember mint társas lény,nem hárítja át a problémákat egyedül a másikra...ha neki lenne gondjapl.a melóban jönne hozzá ügyfél egy vacsira nem mondaná hogy főzz finomat szívem ,és csípd ki magad,legyél szellemes???

Egy zárt közösségbe házasként egyedülállóan betörni szinte lehetetlen..ezt kéne vele megértetni..ha már beindult a dolog akkor MISSIS X leszel,de míg nem épültél bekle a helyi struktúrába addig csak a kikapós pesti kva...ha egyedül jársz "falun"/Igen tudom hogy már város,de a mentalitás falu:)/

//Ezt olvasd lécci föl a párodnak:)//

23. Sulawesy (válaszként erre: 22. - E974230abd)
2010. febr. 10. 19:38

Nem érzem magam depressziósnak. :D

Csak a két év tett be, és most csapódik le, mert most ténylegesen lakáshoz vagyok kötve... Vasárnaptól már el lehet kezdeni kimozdulni, a levegő már hiányzik nagyon.


A párom helyben dolgozik, családi vállalkozásuk van, és ez sokszor nagyon kötetlen időben. Reggeltől akár késő estig is eltarthat. Ő nagyon kedves és figyelmes velem, csak mint írtam, megmondta helyettem nem tud ismerkedni, de lehetőséget sem teremt rá. (pl. elmenni vhova közösségbe...) Én nem igazán tudok hova menni, mert itt még lehetőség sincs rá. Egyedül üljek be egy teára vhova, hátha vki csatlakozik??


Végzettségemet tekintve egy év múlva fejezem be az egyetemet. Nem derogál nekem a munka, de itt nincs sok lehetőség. Ha végeztem akkor tudok esetleg vmit magamtól, magamnak felépíteni.

2010. febr. 10. 19:32

Szóval végigolvasva a mai napod,és a válaszaid,te egy "uptown girl..belvárosi lány" szituból lettél egy vidéki asszonyka ,és ezt nehezen viseled..Megijedtél a szitutól...

Férjurad helyben melózik??Vagy visszajár Pestre?

/Nem lehet hogy ezért nem érzi át a vidéki feeling negatív hatásait?!/

Végzettséged szerint mit tudnál művelni??Nem lehet alternatív megoldásként otthonról??

10 napja szültél..nem lehet ez szülés utáni depi???

21. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 20. - Sulawesy)
2010. febr. 10. 19:24
Ahogy gondolod,szívesen segítünk.Ha tudunk.
2010. febr. 10. 19:22
De már csak holnap indíthatok új fórumot. Addig itt élem ki magam :D
19. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 18. - Sulawesy)
2010. febr. 10. 19:21
Nincs mit.:D)))
18. Sulawesy (válaszként erre: 17. - 9bbaa658f2)
2010. febr. 10. 19:20
Nyitok egyet... hátha... :D és persze köszönöm, no meg a többieknek is!!
17. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 16. - Sulawesy)
2010. febr. 10. 19:18
9. hozzászólás?Esetleg?Aztán találkozni is lehetne.Ha már egy helyen laktok.
2010. febr. 10. 19:16

Én soha nem voltam az aki nehezen kezdeményez beszélgetést, de ahhoz pl. emberek is kellenek. Van egy kutyám, mikor ideköltöztünk rengeteget mentem vele sétálni hátha akad vki, aki szintén kutyás. (Bp. -en sok kutyás ismerősöm van) De itt csak belém kötötek, hogy a kutya az udvarra való, meg láncra. El sem mertem mondani, hogy nálunk lakásban van...


A pestiekkel tartom a kapcsolatot, neten, telefonon, de más mint amikor ott éltem, és csak felugrottam valamelyikhez, vagy ők jöttek fel hozzám. Nekem a személyes kontakt hiányzik, de nagyon. Hogy ha kell egy teára befusson vki megkérdezze mi újság, vagy elmesélje vele mi történt.


Tudom, hogy a babázás hozhat ismeretségeket, de azt vettem észre ez a környék nagyon be van zárkózva. Persze nem adom fel, csak néha nagyon magam alatt vagyok, és nagyon nehéz lelket önteni magamba. Sokkal jobban el tudok feledkezni a problémáimban, mint azelőtt. Soha nem voltam sírós,, most meg hónapok óta szinte minden nap. Azt is tudom ez nem megoldás, de egyenlőre ez van.

2010. febr. 10. 19:09

Mindeg nehez 1-uj helyen , uj emberek között kezdeni.

Gondolom hogy , most sok dolgod van a babaval ? Ez viszont 1-lehetöseg is hogy , talalkozz,összejöjj masik kisgyermekes anykukkal es maris lessz nehany ismerösöd,baratod , nem ?

2010. febr. 10. 19:07

Szerintem igaza van a párjának.

Ez valóban az ő problémája.

Viszont a párja segítségére mindenképpen szüksége lesz:))

SulaWesy!

Ha társaságra vágysz,akkor neked kell keresned.

Konditerem.....segítsetek lányok,hol csacsognak annyit a csajok idegenekkel is......szóval stb stb,hetenként egyszer járj el valahová,ahol hasonló korabeli hölgyek járnak,és biztosan találsz majd barátokat,addig a férjed majd vigyáz a babára.

2010. febr. 10. 19:06
Majd ha nagyobb lesz a picurid és babakocsizni jártok, vagy később a játszótérre nyugodtan kezdeményezz beszélgetést hasonló kisgyerekes anyukákkal. Ha többször látsz valakit ugyanabban az időben sétálni, vagy egyszerűen a homokozó szélén ülve eleve adott lesz a szitu egy jó beszélgetéshez. Ha ez már megvolt lehet időpontot egyeztetni, hogy egy időben levegőzzetek velük. Addig meg próbálj elektronikus kapcsolatba lépna a volt barátnőiddel, vagy gyere hoxázni:) Reméelme segítette picit.
12. g_eszter (válaszként erre: 1. - Sulawesy)
2010. febr. 10. 19:04

en is felkerultem Budapestre, nem voltak itt ismeroseim, barataim.

A ferjednek valamilyen szinten igaza van, h oldd meg magad, mert o nem tud helyetted baratkozni masokkal, ismerkedni, kozos programokat szervezni. De valoszinunek tartom, hogy a babatokra biztos vigyazna, ha idonkent ki akarnal menni masokkal valahova.

Igaz baratot nem konnyu talalni, de ha ismerkedsz es nyitott vagy fogsz baratokat talalni.

Hajra!:)

2010. febr. 10. 19:04
Én is 2 éve vagyok ilyen "helyzetben" csak épp az ország másik felén. Néha nagyon nehezen viselem. Bár nekem a párom nem így áll a dologhoz segíteni mégsem tud ebben.
2010. febr. 10. 19:03
Mondanám hogy szívesen beszélgetek veled,csak nekem nincs se babám,se férjem,..Ilyen témákhoz nem tudok fontos dolgokat.De ha gondolod....
9. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 7. - Mama_gold)
2010. febr. 10. 19:03
Nyiss itt egy fórumot ráckevei kismamák ha hoxáznak ide!Egy próbát megér...lehet szerencséd lesz.:D)))
8. e974230abd (válaszként erre: 1. - Sulawesy)
2010. febr. 10. 19:02

Hát nehéz a kérdésed,hiszen tőled függ a válasz,és egy bemutatkozó fogalmazásból nem derül ki,mennyire bírod ezt a fajta kiképzést...Beszélgetőtárs,vagy inkább a személyes kontaktus,barátnő hiányzik?!

Met ha az első ,megoldhatod neten ,de ha a második?!:::'0 napos baba mellet még azért van időd saját egzisztencia kiépítésére ,de azért ha önálló akarszu lenni ne hagyatkozz csak a párodra...persze csak ha ezt nem bírod.Ha az a fajta nő vagy aki az othonépítésben kiéli magát ez Amerika neked amibe csöppentél!..

2010. febr. 10. 19:01

nem voltam még ilyen helyzetben, sajnálom, hogy így alakult, nem irigylésre méltó a helyzeted. De furcsállom, hogy a férjed így reagálta le, ez a Te problémád:(( azt hittem egy házasságban közösek a örömök/gondok...

Szerintem próbálj netes barátságokat kialakítani. Én ezt tenném. Kisfiaddal csinálj közös programot előbb-utóbb összeakadsz hasonló egyedül lévő anyukákkal.

Sok sikert!

2010. febr. 10. 19:00
Tündéri a babád.Most már ne izgasd magad,mert a gyerek,meg a kutya az,aki nagyon hamar összehozza az embereket!
2010. febr. 10. 19:00
Egyaltalan erdekli hogy mi van veled?
4. e416ca8fa0 (válaszként erre: 1. - Sulawesy)
2010. febr. 10. 19:00
Hááát,marha rendes a párod....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook