Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új élet vidéken, barátok nélkül... fórum

Új élet vidéken, barátok nélkül... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 10. 19:00
Hátha most találsz valakitaki babát tologat esetleg tanácsadáson megszólítasz valakit.Bár sajnos a párod nem jól áll hozzá szerintem.
2010. febr. 10. 18:59
Hogy mit csinalnak nem tudom,de hogy a parod nem ert meg az mar bisztos!
2010. febr. 10. 18:56

Párommal 4 éve vagyunk együtt. Ő vidéken él, családi vállalkozásuk köti oda. Budapesten együtt éltünk, de ő nagyon sokat ingázott a két város között. Két éve nagy döntést hoztunk (hoztam) leköltöztem vele ebbe a Pest megyei városba. Feladtam a munkám, a lakásom és végeredményben a barátaimat is. Bíztam benne, hogy elég talpraesett vagyok, és sikeredik hamarosan beilleszkednem az új városom életébe. Egy évig itthon voltam, nem dolgoztam, mert lehetőség nem igen adódott. Besegítettem hát a családi vállalkozásba. Ideig-óráig lekötöttem magam, de társasági lényként hiányoznak az emberek körülöttem. A párom társaságában főleg férfiak vannak, barátnő, feleség nélkül. Ismerkedési lehetőség semmi. Már rég megvannak a kialakult körök, ahol megtűrtnek érzem magam, de igazi barátot nem sikerült találnom. Két év eltelt, januárban anya lettem. A fiam 10 napja leköti az időm rendesen, de érzem jól esne, ha néha valaki rám nyitná az ajtót, és beszélgetne velem. Egyedül vagyok, és bár próbáltam többször erről beszélgetni a párommal, az ő válasza ez az én problémám oldjam meg magam.

Ti mit tennétek??? Hogyan állnátok neki egy új élet kialakításának?? Van más is hasonló helyzetben?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook