Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ugye a Hoxások a mennybe mennek? fórum

Ugye a Hoxások a mennybe mennek? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ugye a Hoxások a mennybe mennek?

1 2
17. barai (válaszként erre: 16. - Tumbo2)
2023. máj. 26. 10:12
Nem volt szerencsém találkozni vele, nyugodjon Ő is békében.
16. tumbo2 (válaszként erre: 15. - Fluorescent)
2023. máj. 25. 15:57
főleg Forrest hiányzik,amilyen életvidám ,optimista volt.
2023. máj. 25. 14:12

Bár nem ismertem őket, nagyon sajnálom. Nyugodjanak békében!

Én "csak" 6 éve vagyok itt, de tényleg vannak tagok, akikkel szinte többet tudunk egymásról mint bárki más.

14. tumbo2
2023. máj. 25. 12:34
ott lesznek majd a pokolbéli víg napjaim.
13. barai (válaszként erre: 2. - Panna.33)
2023. máj. 25. 07:26
Köszönöm :'(
12. tumbo2 (válaszként erre: 9. - Alessandro)
2023. máj. 23. 12:57
sajnos ,nem biztos.aki szegény meghalt,Forrest,nem tudom,hogy találta meg a lányomat,beteg is voltam,a gépem is elromlott,de aggódott.
2023. máj. 23. 12:52

Most, hogy mondjátok, megnéztem. Én is már 11 éve Hoxázok...


Bízok benne, hogy innen távozó szeretteink egy szebb, békésebb helyen várnak ránk, s a következő találkozásra...

10. barai (válaszként erre: 6. - Channa*)
2023. máj. 22. 21:24

Köszönöm szépen.

Igen hiányoznak sokan, azok is akiket kitiltottak.Talán majd megkegyelmeznek nekik. Nem értem a kötekedős tagokat, nem vagyunk egyformák, fogadjuk el egymást olyannak amilyenek vagyunk, vagy kerüljük ki a nem tetsző polgárokat.

Remélem jobbra változik!

9. Alessandro (válaszként erre: 1. - Barai)
2023. máj. 22. 18:15

Elgondolkoztató írás. Valóban én is itt vagyok már több mint 11 éve. Több hölgyet is megismerhettem a régi Hoxások közül. Több, mint hússzal leveleztem is és kettővel még személyesen is találkozhattam. Egyszer csak nem jöttek többet, mert történt valami velük. :(

Nekem is könnybe lábadnak a szemeim, ha rájuk gondolok. Már csak a jeleket küldözgetem nekik, amíg még tudom. Sajnos csak sejtem, hogy mi történhetett velük és hogy ők már sohasem fognak jönni, akárhogy is szeretném. Az emlékeimben és a szívemben megmaradnak örökké. Neveket szándékosan nem írok, mert hátha mégiscsak én tévedek és egyszer csak mégis megjelennek. Bár úgy lenne! Én lennék a legboldogabb, ha tévednék velük kapcsolatban.

8. 820e00bff1 (válaszként erre: 1. - Barai)
2023. máj. 22. 18:11
Sajnálom :(
2023. máj. 22. 17:49

Nem ismertem őket.

Nyugodjanak békében. Részvétem a családnak.


Igen! Minden Hoxás a mennybe megy.

2023. máj. 22. 11:37

Én is sajnálom, részvétem a veszteséged miatt, bár nem ismertem őket.


De, akiket ismertem, azok közül is elmenetek többen.

És attól függetlenül, hogy az itteni kapcsolatok nem mindig felhőtlenek, a hiányuk érezhető.


Ahogy azok hiánya is, akik ki lettek tiltva, pedig nem követtek el olyat, ami miatt végleges tiltás járna.

Sajnos, vannak akik önként lépnek ki, vagy nem lépnek be. Ők is hiányoznak innen.


Aztán, simán lehet, hogy az "új generáció", megteremt egy számukra megfelelő online közeget.


Nekünk régieknek fura, nem érdekes, stb., de a világ változik...

5. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Globus)
2023. máj. 22. 11:26
mindegyiket nagyon sajnálom,hiányoznak.
2023. máj. 22. 11:25
Írnánk sokat, mindenről, mesélnivalónk van. Aztán eszünkbe jut, már nincs kinek elmondani...sajnálom, részvétem ☹
2023. máj. 22. 11:07
Nyugodjanak békében!
2023. máj. 22. 10:56
Sajnálom a veszteséged!
2023. máj. 22. 09:35
HOXA! Kinek mit jelent? Nekem most könnyeket,mert örökre elmentek a Hoxás barátaim ...

Ugrás a teljes írásra: Ugye a Hoxások a mennybe mennek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook