Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem a boldogságom ára, hogy a körülöttem lévő emberek... fórum

Úgy érzem a boldogságom ára, hogy a körülöttem lévő emberek... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

4. tien (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 28. 13:21

Nem kell mindent túlgondolni.


Most a te időd jött el,örülj neki.

Kiegyenlítődnek a dolgok.

2023. jan. 28. 09:14

Nem erröl van szó. Tőlem függetlenül azok

Szimplán csak úgy jön ki, hogy nekem most tök jól összejönnek a dolgok és boldog vagyok, a körülöttem lévő emberek körül meg teljes a káosz, veszekszenek, rossz dolgok történnek velük, szomorúak. Viszont volt olyan is, hogy körülöttem mindenkinek összejött, mindenki boldog volt, csak én nem. Persze próbáltam örülni nekik, de nekem nem jött össze semmi, önmagammal sem voltam kibékülve. Egy csomószor kérdeztem az univerzumtól, hogy én miért nem lehetek boldog, nekem ez miért nem jár. Úgy érzem most megmutatja hogy mi az ára annak, hogy én boldog lehessek. Tudom, ez valahol hülyeség, de akkoris rosszul érzem magam amiért nekik jelenleg rossz.

2023. jan. 28. 08:10
Ilyen szinten függeni egymástól nem jó. Miért lennének szomorúak? Mert nem úgy viselkedsz ahogy elvárják? Ez esetben ne érdekeljen a szomorúságuk. Viszont ha azért szomorúak amikor te boldog vagy, mert tiltott szert használsz, akkor jogos a dolog :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook