Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tündérmese fórum

Tündérmese (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2008. júl. 30. 11:53
És sajnos az élet legtöbbször nem happy end... de nagyon sokat lehet belőle tanulni.
5. genlips (válaszként erre: 4. - Pemete)
2008. júl. 30. 11:51

Nézned kellene néhány nem éppen happy endre végződő filmet, hátha belejönnél ebbe a boldogtalan vég dologba :) Tudom, hogy űrt okoz ez, de meg lehet szokni és elfogadni a nem tipikus-hollywoodi befejezést.


De ne mondd, hogy ez a történet most teljesen lehangolt :((

2008. júl. 30. 11:30
Na jó, de ettől most nem vidultam fel kifejezetten. Csak az a kár az egészben, hogy egy csomó minden nem csak ezen múlik, olyan nehéz manapság felhőtlenül boldognak lenni! Mindig vsn ami beárnyékolja az ember örömét!
2008. júl. 30. 11:25

Nincs happy end, mert a tündérkirálylány maga hibázott. És itt nem az élet igazságtalanságáról van szó, hanem tettekről és kőkemény következményekről.


Erre még rá kell jönnie a királylánynak, hogy nem lehet következmények nélkül élni. Ha rájön, lesz boldog vég.

2008. júl. 30. 11:06
De miért nincs happy end??! Ez így nem ér! Tudom az élet igazságtalan!!!
2008. júl. 30. 11:03
Sokat gondolkoztam azon, hogy miért is kellett így alakulnia. Lehet, hogy túlságosan tökéletes pár voltunk, és 17 évesen még nem szabad megtalálni az igazit? Lehet, hogy vele kell majd megöregednem, de előtte ki kell tombolnom magam? Lehet, hogy százszor csalódnunk kell, hogy rájöjjünk: csak egymás mellett lehetünk igazán boldogok? Nem tudom a válaszokat. Csak azt tudom, hogy tegnap éjjel vele álmodtam, hogy az összes közül csak ő él bennem elevenen, és hogy ilyen szerelmes nem leszek még egyszer. Íme a folytatás…

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook