Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tüdőrák- a hozzátartozók oldaláról fórum

Tüdőrák- a hozzátartozók oldaláról (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
33. TiffanyMary (válaszként erre: 30. - 07b09d4f4c)
2012. ápr. 10. 16:52

Nem tudom. ki volt tűzve 19.-re a műtét, HA nincs agyi áttét. Ma volt koponya CT, van egy 6mm, és egy 3mm-es áttét. Nem tudom mik a továbbiak. Mindenki annyira pozitív volt, mi úgy gondoltuk negatív lesz a koponya CT eredménye. Mindnyájan megdöbbentünk.

Igen, viszonylag még fiatal, mondjuk Jucus 29 éves testvéréhez képest (pont kétszer annyi idős) nem fiatal, de egyébként meg ....

32. 41fdab80c1 (válaszként erre: 27. - TiffanyMary)
2012. ápr. 10. 16:51

Kaptam egy antihormon tablettát, hogy az majd hátha

megváltja nálam a világot(Aromasyn). Kis picike tabletta, csaknem borsszemnyi, napi egy szem 40 nap alatt galyratette a lábam, na akkor gyorsan leállították. Izom koordinációs problémát okozott, tehát jobb lábam(a daganat miatt a problémás oldalam) nem engedelmeskedett az agyamnak. Eltelt 3-4 perc, mire nagy kínok közepette fel tudtam állni.Majd ha kiürül, helyrejön. Na azt várhattam, végül homeo és akupunktúra segített annyira, hogy fel tudok állni, de csak itt a lakásban merek közlekedni. Elveszitettem a biztonságérzetemet, amit szerintem már nem fogok megtalálni, mellé teljesen bizonytalan a járásom, ami az én súlyommal nem kis probléma. De megvagyok, egyébként jól vagyok.

31. TiffanyMary (válaszként erre: 24. - 41fdab80c1)
2012. ápr. 10. 16:48
olvastam a naplóidat. kigyűjtöttem belőle sok mindent. köszi
30. 07b09d4f4c (válaszként erre: 26. - TiffanyMary)
2012. ápr. 10. 16:48

húh, még fiatal :-(


mit mondanak az orvosok?

29. TiffanyMary (válaszként erre: 21. - 008b8a4af2)
2012. ápr. 10. 16:43
Köszi szépen. Meg fogjuk kereseni őt is, Varga Gábort is.
28. TiffanyMary (válaszként erre: 23. - Irgum-burgum)
2012. ápr. 10. 16:43
nagyon sajnálom, fogadd együttérzésemet.
27. TiffanyMary (válaszként erre: 24. - 41fdab80c1)
2012. ápr. 10. 16:42
mi van a lábaddal?
26. TiffanyMary (válaszként erre: 25. - Debju)
2012. ápr. 10. 16:42

58 lesz a nyáron.

adenocarcinoma

25. debju (válaszként erre: 6. - TiffanyMary)
2012. ápr. 10. 16:39

Sajnálom :-(

hány éves édesapád?

a rák típusát tudjátok?

24. 41fdab80c1 (válaszként erre: 21. - 008b8a4af2)
2012. ápr. 10. 16:27

Pontosan ez az, amiről írtam, étkezésre vonatkozóan nagyon sok mindent találtok a naplómban, nézzétek meg, érdemes. Valami engem is életben tart, már 4 éve. És ha a lábam jól lenne, én teljes egészében jól lennék. Pedig ott van bennem, hál'Istennek áll, már egy éve, előtte pedig javult 3 havi gombától.

De étkezésben, folyadékban én is nagyon sokat tettem magamért, úgyhogy igazán megérdemlem.

23. irgum-burgum (válaszként erre: 20. - TiffanyMary)
2012. ápr. 10. 16:21

Már 12 éve,de még mindig fáj nagyon...

46 éves volt.Ha jól emlékszem sokáig volt magas láza,előszőr tüdőgyulladásra gondoltak,és utána derült ki.

Én nem tudom feldolgozni,és soha nem is fogom,hogy itt hagyott.Felfogni akkor nem tudtam,mert gyerek voltam,de most már felnőtt fejjel trgikus.

Halála előtti napon makacsan ragaszkodtam,hogy látni akarom,nagyon rosszul nézett ki,drága apukám:-(

most is sírok,ha rá gondolok

22. 814f8b8f23 (válaszként erre: 15. - TiffanyMary)
2012. ápr. 10. 16:16

Én nem. Vagyis nem tudok róla. Bízom benne, hogy nem.

Mind a kettőnek, 2 hónapos eltéréssel derült ki.

21. 008b8a4af2 (válaszként erre: 19. - 41fdab80c1)
2012. ápr. 10. 16:09

Mi felvettük Gyuri bácsival is a kapcsolatot.

Ezt a levelet kaptuk:


Rosszindulatú daganat esetén, amit mi tudunk javasolni az a Gyuri bácsi által összeállított kétféle tinktúra. Az egyik az Egészségügyi tinktúra, amelyből naponta háromszor egy mokkáskanállal étkezés előtt lehet elfogyasztani, ha külsőleg van a probléma kenni is kell, a másik készítmény a Fagyöngy tinktúra, amelyből pedig naponta kétszer délelőtt és délután egy-egy mokkáskanállal lehet bevenni. Ez a kétféle tinktúra a daganatok továbbterjedését, növekedését megakadályozhatják. Akik fogyasztják, sokkal jobban bírják a kemoterápiás és sugárkezeléseket is, sokkal nagyobb a teherbírásuk. Mindenféle más étrendkiegészítő mellett lehet fogyasztani, mellékhatásról nem tudunk.


Nagyon fontos a szervezet lúgosítása, mert a daganatok elsősorban a szervezet elsavasodása miatt jelentkeznek. A lúgosításra meg lehet próbálni ezeket a módszereket: az első nap 1 egész citrom levét ki kell nyomni, vízzel össze kell keverni és azt elfogyasztani, másik nap egy közepes krumplit meg kell hámozni, lereszelni a levét kinyomni, ezt is vízzel összekeverni és apró kortyokban meginni, a harmadik nap pedig lucerna kapszulát lehet bevenni a használati utasításnak megfelelően, ezt is gyógynövényboltban kell keresni. Ezeket naponta váltva nyugodtan lehet fogyasztani.



A következő zöldségek, gyümölcsök fogyasztása szintén nagyon ajánlott: borsó, cékla, fekete áfonya, fokhagyma, paprika, sárgarépa, szilvalekvár, sütőtök, dió, fagyöngy, közönséges galaj, som, kökény, lucerna, körömvirág /nyersen/, szeder termés.



Amennyiben szeretné megpróbálni a tinktúrákat, webáruházon keresztül nem lehet megrendelni, az utolsó zárójelentést el kell juttatni hozzánk, akár levélben (Szabó György, 3557 Bükkszentkereszt, Kossuth u. 33.) akár email-ben, ha Budapesten vagy Bükkszentkereszt környékén lakik, akkor személyesen is lehet, és ennek fejében tudják a kolléganők a tinktúrákat adni.



Egy 0,5 dl üveg 1500 forintba kerül, egy hónapra 2 üveg Egészségügyi és 2 üveg Fagyöngy tinktúra kell, amely összesen 6000 forintba kerül. Ha postán szeretné megrendelni, akkor az elküldött zárójelentésre rá kell írni, hogy kéri a tinktúrákat postán, a pontos postázási cím feltüntetésével, és lehetőség szerint egy telefonszámot is kérünk megadni, amelyen el tudjuk Önt érni. A postaköltség a 4 db tinktúrára 1500 forint.



Üdvözlettel


Györgytea Webáruház


Bugyi Beáta


Bükkszentkereszt

20. TiffanyMary (válaszként erre: 18. - Irgum-burgum)
2012. ápr. 10. 16:07

Mikor halt meg?

hogy vették észre?

mennyi idős volt?

hogy lehet ezt a hozzátartozóknak felfogni, feldolgozni?

bújom a netet, keresem a gyógymódot a megoldást, de nem találok semmit

19. 41fdab80c1 (válaszként erre: 6. - TiffanyMary)
2012. ápr. 10. 16:06

Igen. De azt ajánlanám, hogy Varga gáborral szeméylesen kellene felvenni a kapőcsolatot, vagy írásban, mert az ügyfélszolgálaton, ahol lehet rendelni, szerintem, mint egy sablont mondják el, kinek hogy, mennyit kell szedni. Az nem korrekt.

Varga Gábor Telkiben lakik, oda simán címezve megkapja, mert mindenki ismeri.

A honlapja a max-immun.hu, ott is fel lehet venni

vele a kapcsolatot, hogy lelet alapján mit és mennyit ajánl. Többféle van, melyiket kell szedni.


Akit érint, még ajánlom Szabó Gyuri bácsit, az ország füves emberét, Bükkszentkereszten. Neki is van egy tinktúrája, ami nincs nagydobra verve, de súlyos betegeknek ad lelet alapján és igazán méltányos az ára is egy hónapra. Egy sorstársamnak a tüdőáttétje, ami már a szegycsontra is áthúzódott, szemmel látható volt, ettől a tinktúrától javult.


Sürgősen kell az étkezési szokásokon is változtatni. Van egy naplóm, amibe a rák gyógyításával kapcsolatos cikkeket, hozzászólásokat összegyűjtöttem pro és kontra.

Figyelemre méltó.....a címe, nézzetek szét benne, akit érdekel.


Engem 2008 febr. 1-én műtöttek először, a patológiai lelet nagyon prognózist sejtetett és még itt vagyok, jól vagyok, csak a lábam tette tyarrá egy "gyógyszer" mellékhatása.

2012. ápr. 10. 16:04

Nekem édesapám halt meg leukémiában:-(

Borzasztó volt,egy életerős férfi hónapok alatt legyengült:-(

Anyám testvérénél évekkel ezelőtt diagnosztizáltak méhnyakrákot,szerencsére időben,megműtötték és jól van.

Kegyetlen betegség:-(

17. 008b8a4af2 (válaszként erre: 16. - TiffanyMary)
2012. ápr. 10. 16:02
Nyirokcsomók voltak megnagyobbodva.
16. TiffanyMary (válaszként erre: 12. - 008b8a4af2)
2012. ápr. 10. 15:57

azt hallottam a hererák az egyik legjobban gyógyítható rákfajta.

neki volt áttét?

drukkolok a kontrollhoz

2012. ápr. 10. 15:56

Köszönöm mindenkinek aki írt

Nagyon nehéz. El sem tudom mondani amit érzek. tehetetlenség, düh, kérdések (miért?, miért pont ő?, miért most? stb)

egyszer elkeseredés, máskor bizakodás.

gondolom ti is hasonlóan éltétek meg.


Jucus: 29 évesen..... úristen :( borzasztó fiatal volt. részvétem

meezyke: neked is

Pandora: szintén. Várj, nem értem. nagyid is rákos volt, édesanyád is az? meg te is?

14. jucusmucus (válaszként erre: 1. - TiffanyMary)
2012. ápr. 10. 15:51

Szia !

Nekem testvérem halt meg tüdőrákban 29 évesen. Áttét volt a nyirokban. Félrekezelték sajnos. Ha időben felismerik a betegséget, akkor kemóval, sugárral kezelhető. Tudom, milyen érzés a tehetetlenség. A legjobb amit tehetsz, hogy beszélgetsz vele, ha ő meg akar gyógyulni, az már fél siker, hidd el! Biztosan jó a Varga-gomba is, amit a csajok írtak.

Neked és családodnak nagyon sok erőt és kitartást kívánok !

2012. ápr. 10. 15:44

sziasztok..

mi a nagybátyámat temettük el karácsonykor..1,5 évet küzdött a betegséggel,ami végül legyőzte;(((

vastagbél rákja volt,áttétel a májra..


itta a kristály gombát és mindenféle teákat..kifejezetten csak szálas teákat,zöld teát,véletlenül sem filtereset,csak kimértet...

így másfél évet élt a beregséggel..ha nem tette volna ezeket a dolgokat,akkor biztosan még ennyi sem jutott volna neki...küzdött nagyon sokat,és jobban is volt..aztán stagnált és végül tarolt a rák..nagyon keserű volt a vég..nagyon sovány volt az utolsó napokra,még végül karácsony előtt elment közülünk...

12. 008b8a4af2 (válaszként erre: 10. - TiffanyMary)
2012. ápr. 10. 15:41
Nem, neki here! De reméljük már túl vagyunk rajta! Máj-ban kontroll!
11. 814f8b8f23 (válaszként erre: 1. - TiffanyMary)
2012. ápr. 10. 15:38

Sajnálom. :(

Nálunk is jelen van sajnos.

A mamám januárban halt meg benne.

Anyám már jobban van, nemrég járt le a kemója.

Én már rettegek. :(

10. TiffanyMary (válaszként erre: 9. - 008b8a4af2)
2012. ápr. 10. 15:35
a párodnak is tüdőrák?
9. 008b8a4af2 (válaszként erre: 8. - TiffanyMary)
2012. ápr. 10. 15:30

:-(


Nálunk a Varga féle gombákról van szó!

8. TiffanyMary (válaszként erre: 2. - 008b8a4af2)
2012. ápr. 10. 15:28

sajnos befagyott a tüdőrákos topik.

a legutolsó hsz is már egy éves

7. TiffanyMary (válaszként erre: 4. - Agnik1)
2012. ápr. 10. 15:26
nagyon sajnálom. fogadd részvétem.
6. TiffanyMary (válaszként erre: 3. - 41fdab80c1)
2012. ápr. 10. 15:25

Édesapámnak van tüdőrák. Ma tudtuk meg hogy agyi áttéttel :-(


gomba: a Varga Gábor gyógygombáiról van szó?


gmarta: nagyon jó pozitív esetekről hallani. továbbra is a legjobbakat kívánom neked

5. 008b8a4af2 (válaszként erre: 3. - 41fdab80c1)
2012. ápr. 10. 15:22
Párom is gombakivonatokat szed!
2012. ápr. 10. 15:18

Szia!


Az én Mamámnak gége és torokrákja volt, ami ráment a tüdejére, a gyomrára, a hasnyálmirigyére is. Teljes áttétet okozott:( Lassan 4éve hogy nincs velünk. Borzalmas időszakunk volt, a tehetetlenség, hogy nem tudtunk rajta segíteni:( Félrekezelték. Azt mondták először, hogy simán csak megfázott azért fáj a torka és a füle:( Aztán amikor 82kg-ról 50-re fogyott másfél hónap alatt!!! a gégész közölte vele szemrebbenés nélkül, hogy áttétes rákja van meg fog halni:( Mindent próbáltunk, de nem tudtunk neki/rajta segíteni már:(((

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook