Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudom hogy egészségtelen dolog mindig krumplit enni, de én... fórum

Tudom hogy egészségtelen dolog mindig krumplit enni, de én... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 24. 13:22
Drága a pirospaprika. Kilaja 5000. Ha belerakja a paprikát ki hiszi el neki hogy csóró?
23. Nagy1A
jan. 24. 13:17
bocs .....hívják
22. Nagy1A (válaszként erre: 17. - Katt2)
jan. 24. 13:17
Úgy híják az oroszok, hog Vodka! Igaz ez a gyengébb minőségű.
jan. 22. 19:44

"Legalább szalmakrumplit kapok?"

- Büdös francot, azt kapsz! És kuss legyen!" 🙂

jan. 22. 19:42
Sültkrumpli a legjobb! 🤌
jan. 20. 10:53
Nálunk is ez lesz ma.
jan. 20. 01:29
egeszsegedre!
17. katt2 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 10:50

Ezt kipróbáltuk huszonévesen. Még háromszori lepárlás után is olyan szaga volt, hogy a támadó oroszlánt is megállította volna. Cserébe iszonyú erős volt, egyébként ihatatlan. De azért anyósomék megitták...


Egyébként, azt hallottam, hogy a krumplitól izzad a talpunk... :)

jan. 18. 18:30
Na most már annyi szivet kiosztottam, hogy nincs több. Elfogyott. Osszátok be! :P
jan. 18. 18:29
Nekem is kedvenc.
jan. 18. 18:24
A krumpliból meg ugye pálinkát is lehet főzni, szóval helyben vagyunk. ;)
jan. 18. 18:16
Nagy krumplizabáló nemzet vagyunk, úgy néz ki. :D A nagyfőni is tudja mivel kell kedvezni a népének, ha melegszik a helyzet.
jan. 18. 17:50
Imádom a krumplit. Igazából ez mindenhez passzol, tésztához, húshoz, panírozott dolgokhoz. Vagy simán levesekbe is nagyon jó. Az én kedvencem a krumpli püré, és a juh túrós sztrapacska (jó sok szalonnával) aminek az egyik fő eleme szintén a krumpli. 😍😍
11. globus (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 15:53
Mi is itt vagyunk! Sóskát főztem tegnap, pár főtt tojást és krumplit 🙂 Maradék krumpli jól illett reggel pirított házi szalonnához. Elfogyott.
10. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 18. 15:40
😍
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Shukran)
jan. 18. 15:39
Üdv a későn jövőknek, korán távozóknak. :) Megy oda is a szívecske. A szalonnáért kettő is :D
jan. 18. 15:30

Nahát, hogy miket tud meg itt az ember! Ez soha eszembe se jutott.

Én bizony teszek rá magasról, mit mondanak a tudósok,

továbbra is eszem sült krumplit szalonnával, tepertővel.

Ha jól körbenézünk, már minden káros a szervezetünkre!

Nem mindegy, mitől rúgjuk fel a hócipőt?

jan. 18. 14:51
Mindenkit megsziveztem. Most már tudom hogy mi mind egyek vagyunk. Örök barátság. <3
jan. 18. 14:39
Én is szeretem:)
jan. 18. 13:57
Én is szeretem,kb. 3 szor eszem krumplis ételt hetente.Miért is egészségtelen? Több károsabb étel van manapság mint ez..A régi öregek, főleg faluhelyen még gyakrabban ettek krumplit, télen héjában sült krumplit egy kis zsiradékkal,szalonnával stb-- és magas kort éltek meg.Anyukám tavaly múlt 92.éves ő is gyakran evett- most már csak keveset" eszeget"-
jan. 18. 13:01
Ettem mellé hortobágyi palacsintát is, hogy ne mindig krumpli legyen. :)
jan. 18. 12:53
Egészségedre! Apukám heti 3-4 alkalommal biztos krumplit vacsorázott, köze nem volt a halálának a krumplievéshez. Sőt, a krumpli és a kecsketej gyógyította meg a gyomorfekélyét.
jan. 18. 12:43

Nagy ügy!

Egèszsègedre!

Már semmi sem egèszsèges,ìgy (t)edd azt amit szeretsz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook