Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki valamit mondani na digi tv ről? fórum

Tud valaki valamit mondani na digi tv ről? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. dec. 8. 13:18

aranyosak vagytok de engem nem a tányéros verzió érdekelne, hanem a kábeles.

Állítólag van olyan, ahova csak egy roter kell és már megy is a net.

Engem igízából a netes része érdekel, a tv annyira nem, a munkám miatt kellene. Állítólag 40x gyorsabb mint a vodanet pedig az sem semmi.... jelenleg mobilnetem van, elégedett vagyok vele, de egy költözés miatt ha lehet inkább kábelesre szeretnék váltani. Olcsóbb és állítólag jobb is

Erre lennék kíváncsi. köszönöm a segítségeteket.

15. zsanna13 (válaszként erre: 3. - Zsu1984)
2009. dec. 8. 13:09
kábelesről
14. zsanna13 (válaszként erre: 2. - Eddit)
2009. dec. 8. 13:09

Milyen gyors?

Mennyire megbízható?

Mennyi idő míg bekötik?

Meg ilyenek:)

Köszi

13. azure_
2009. dec. 8. 13:08

Szia!

Nekünk is digink van. Mostanság nincs vele gond bár azért a nyári óriási viharok idején bosszankodtunk mert nem volt adás. Nekünk tányéros van egyébként. Az alap csomagban is nagyon sok magyar nyelvű csatorna van, ami pozitív nagyon. De tény, hogy ha vihar van akkor nincs tv... :(

2009. dec. 8. 13:03

anyuméknak digi van.nincs sok gondjuk vele.persze ha nagyon rossz az idő-felhős(hó,jégeső)akkor tényleg nincs adás egy ideig-de eddig ez nem volt bosszantó.

az elején ki kellett őket hívni, mert a beltéri egységgel voltak problémák,szétmentek a csatorna beállítások.de mindig kijöttek hamar,vagy bentről ráfrissítettek-meg kell szokni hogy hogy működik.általában akkor mentek szét a beállítások amikor központilag ráfrissítettek-ezt az automatikus funkciót apum kikapcsolta a menüben.

de ez nálunk is előfordul pedig nekünk t-home-os tányéros van.

szóval olcsó és nem annyira rossz.

anyósomnak nem jött be de ő rontotta el-nem engedte a tányért a tetőhöz vagy a házfalhoz rögzíteni hanem egy póznára neki sűrűn elállítódott-mert a szél mindig elmozdította.lecserélte upc-re,meg a póznát is rögzítette-szerintem rosszul járt mert kifizetett mindent a diginek+egy új bekötést is-de hát ő tudja:)

2009. dec. 8. 13:02
Nemrég megváltoztak a feltételek, most már meg kell venni a beltéri egységet, ha új szerződést kötnek velük.
2009. dec. 8. 13:02
Az előző albérletben nekünk is digi volt, nagyon sok csatorna volt, a net iszonyat gyors volt és nagyon keveset fizettünk érte.
2009. dec. 8. 12:53
Nekem is az a bajom vele, hogy rosszabb időben szakadozik az adás, vagy nem nézhető, de még kitartunk mellette. Akciósan vettük, egyet fizet kettőt kap, azaz két "dobozt" kaptunk hozzá, így két szobában is nézhető. Előny, hogy olcsóbb mint mások.
2009. dec. 8. 12:51
Nekünk kb. egy fél éve van Digink, nagyon elégedettek vagyunk a szolgáltatással, a csatornák számával, és nem utolsó sorban az árakkal is.
2009. dec. 8. 12:50
Sajnos az anyagi kedvezőbbség miatt nálunk is lecseréltük a Upc-t erre de ez kényszer volt,mert olcsóbb .Ezen is olyan vacakok a műsorok .
2009. dec. 8. 12:50
Nekünk kábel van, mi meg vagyunk vele elégedve.
2009. dec. 8. 12:48

[link] - erre gondolsz?

jelenleg részemre elérhetetlen :)

4. csodapók (válaszként erre: 1. - Zsanna13)
2009. dec. 8. 12:47
Nálunk műholdas volt, de minden szelet nagyobb esőt megérzett. Ilyenkor egy ideig nem volt v. zavart volt az adás. Az ügyfélszolgálatuk is hagy kívánni valót maga után. Mi már váltottunk. Egy kicsivel drágább, de mindig nézhető, ráadásul szuper minőségben.
3. zsu1984 (válaszként erre: 1. - Zsanna13)
2009. dec. 8. 12:44
a tányéros vagy a kábelről van kérdésed?
2. eddit (válaszként erre: 1. - Zsanna13)
2009. dec. 8. 12:43
nekem az van, mi érdekel?
2009. dec. 8. 12:43

Tud valaki valamit mondani a digi-tv ről?

Tényleg olyan jó mint amilyennek mondják?

Kérem csak olyanok mondjanak vélaményt akik tapasztalták már hogy milyen.

Köszönöm a segítséget.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook