Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Trappoló felső szomszéd - nonstop fórum

Trappoló felső szomszéd - nonstop (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 23:02
Az jó, hogy tud a k.képviselő is róla, ha újból írnál, azt ajánlva add fel, legyen az is bizonyíték a kezedben, hogy próbáltad rendezni velük a problémát.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 22:48
Sok sikert, és remélem megoldódik a problémátok!
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 22:47
Azt tudd, hogy azért kell a dokumentáció,hogy többször szóltál, mert a szomszédomnál azt hiányolták, hogy nem jelentette azonnal. Csak ő meg egy hasonló, mint amilyennek titeket gondollak, hogy mindenből a leghalkabbat vette, mindent megkérdezett nem zavarja-e őket. Ezek vérszemet kaptak és teljesen kikészítették a lányt. Most árulja a lakását, amit nagyon drágán vett és milliókat költött rá. Akinek nincs ilyen bunkó szomszédja, fogalma sincs mennyire kikészíti az embert.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2022. febr. 6. 22:43

Köszönöm szépen!

Biztató, hogy legalább egy esetről tudsz, ahol volt értelme :)

Így teszek, mindenképpen. A két közvetlen szomszédom is kiáll mellettem, tanúskodnak, ha arra kerül sor

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2022. febr. 6. 22:39

Köszönöm szépen.

Rengeteget olvastam a témában, informalódtam.

Ptk alapján a pihenéshez való jog, mindenkit megillet. És minket éppen ebben a jogunkban akadályoznak. És mindegyik, hogy ezt mivel teszik, ezek éppen trappolással.

Még kapnak egy két hívást a közös képviselőtől, ha nem változtatnak, akkor megyek a jegyzőhöz.

Azt szerettem volna itt, azért indítottam a fórumot, hogy hátha lenne köztünk valaki, aki már végigvitt egy ilyen birtokvédelmi ügyet, és van tapasztalata, eredeménye, véleménye.

De köszönöm Neked a hozzászólást!

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2022. febr. 6. 22:37

Mindent írj le, hogy szigeteltettél stb. Jó esetben szerelnek fel mérőket, hogy hallják mennyire zavaró.

Tatabányán, egy öreg pert nyert, a felette üveggolyót gurigató gyerek miatt. Talán , veled is történhet csoda.

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 22:31

Nagyon megértelek. Egy próbát megér, kérj birtokvédelmet!

Talán rosszabb már nem lehet.

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Simple)
2022. febr. 6. 22:30

Nem egyformák a lakók, egyik figyel a másikra, a másik meg, csak azért is zajong.

Szomszédomból az új lakót arra kényszerítették, hogy muszáj volt albérletbe költöznie. Vannak ám genya embernek nevezett kétlábúak.

2022. febr. 6. 22:05

Nem primitív hozzászólásra vagyok kíváncsi.

Köszönöm.

Nem velem van a baj.

2022. febr. 6. 22:04

Én próbáltam. Nem velem van baj.

Beköltöztek tanyafalváról, kertes házból. Nem tud viselkedni.

És nem bántásból mondom, tisztelet a kivételnek.

Mellesleg én is kertes házból költöztem társasházba, de figyeltem mindenre, alkalmazkodtam. A lekisebb zajszintű porszívót vettem, mosógépet csendeset, klímát, tanácsot kértem, erre vonatkozóan, hogy a lehető legkisebb mértékben zavarjak másokat.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. febr. 6. 22:02

Megtörtént. Szakemberek által kivitelezve, 7,7 cm-es plafonszigetelés, 500ezer forint, 12nm. A szakértő azt javasolta, hogy kezdjünk egy szobával, egyet csináljunk meg, csendes szobára. Aztán a többit, ha beválik.

De sajnos nem segít rajta, füldugót használva, arra riadunk fel, hogy megjöttek a hajnali bulikából, megy a hányás a wc-be..szóval, a szigetelés nem vált be. Mondjuk ezt nem is garantálták, korrektek voltak, de megpróbáltam.

2022. febr. 6. 21:54

Az én szomszédom is elég gáz... regényt tudnék róla írni.

A beázàs az első 2-3 évben hetente volt. Kiesett a mosógépcső a kádból. Szóltam, egyszer hívta a biztosítót, legközelebb elkezdett ordítani, hogy mit képzelek, hányszor fogom lehúzni..?!

Vaslábú székek, tologatva..

Körömcipőben járkál. Kiüríti az ablakon a hamuzóját. Ordítoznak, verekednek, éjszakánként hánynak.

Legutóbb az aktuális pasija a lépcsőházban fetrengett, részegen.

Mit tehetünk...? Semmit.

A PH-ban dolgozik a nő, amikor szól neki vmiért a többi lakó, feljelentgeti őket, NAV-nál, meg kit hol tud zaklatni.

Úgyhogy hozzászoktunk.

4. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 21:32
El fogják utasítani a birtokvédelmi kérelmedet. Ez amit leírsz, hogy járkálnak, a normál életvitelhez tartozik, és nem jár akkora zajjal, ami zavaró mértékűnek tekinthető. Sajnos a társasházi élet ezzel jár.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 21:25
Szigeteld le a plafont.
2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 6. 21:22

Hiszen azért társas ház....

"Ha egy helyzeten nem tudsz változtatni, akkor a helyzethez való hozzáállásodat kell megváltoztatnod, hogy békére lelj!"

2022. febr. 6. 20:40

Társasház földszintjén élnénk, ha hagynának. Kb.fél évvel ezelőtt kezdődőtt, új lakók költöztek fölénk. Azóta megy a trappolás, dübörgés, sarokra lépéssel megvalósítva, éjjel-nappal. Volt már szépen kérve,szóban, írásban, közös képviselő által szóban és írásban. Következő a jegyző lesz.

Kérdésem, van-e értelme, vagy van-e itt valaki, aki sikerrel járt egy ilyen birtokvédelmi eljárásban? Hasonló problémák miatt? Tapasztalat érdekelne. Illetve a dübörgést, belső zajokat milyen technikával lehet rögzíteni? Előre is köszönöm!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook