Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Toxikus, bántalmazó közeg fórum

Toxikus, bántalmazó közeg (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
398. Főnix3 (válaszként erre: 397. - Ba5dd41df3)
2023. júl. 30. 10:43

Hja, tehát te azt írod újra le, amit már előzőleg leírtam.

Magadnak megerősítés? Vagy csak kötekedni próbálsz velem,és az olyanokkal, akik esetlegesebben erősebbek, mint te?

Egyébként ez talán akkor lett volna helytálló, ha nem olyannak írod le a gondolataidat, aki megbocsájtott és felállt,de aki nem felejtette el, honnan jött! Ha nem nekem írod!

397. ba5dd41df3 (válaszként erre: 396. - Főnix3)
2023. júl. 30. 10:34

Miből gondolod hogy nem olvastam?

Attól még leírhatom a gondolataimat?

Köszönöm! 🙏

396. Főnix3 (válaszként erre: 390. - Ba5dd41df3)
2023. júl. 30. 10:24

"És belegondoltál abba hogy ők az életed forrásai?


Ha ők nem lennének, te sem lennél. Tőlük kaptad az életet. Már csak ezért is."


Valami baj van az értelmezési képességeddel? Ne haragudj, de fogalmam sincs minek biggyesztetted ide!

Én megbocsájtottam nekik, és nem felejtettem el, hogy ha nem lettek volna én sem lennék.

Figyelj jobban arra, mit írok, mert feleslegesen nem fogok magyarázkodni, hogy megértsd az írásaim.

395. Főnix3 (válaszként erre: 384. - Ba5dd41df3)
2023. júl. 30. 10:18
Szerintem sok mindent elmeséltem már, ha olvastál tudhatnád, hogy voltam. Persze tudom a te terhed, meg a Fi terhe sokkal nagyobb!
394. ba5dd41df3 (válaszként erre: 389. - Channa*)
2023. júl. 30. 10:16

"Nem szoktam jelentgetni senkit."


Jaj, már megnyugodtam! 😂😂


"Én szeretem, ha megmaradnak az előzmények, hogy lássák miből alakult ki."


Én is szeretem. Akkor ezek szerint nem csak téged zavart a vicceskedésem, de annak már lőttek! 🫢

393. ba5dd41df3 (válaszként erre: 379. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 10:09
Közvetlen módon feltáró beszélgetésekkel, igen...
392. ba5dd41df3 (válaszként erre: 378. - Főnix3)
2023. júl. 30. 10:08

Nem tudom mennyire igaz, mennyi benne a csúsztatás és az önsajnálat, de ha önmagában meghallgatod, azért elég durva sztori. Hogy a srác miért így csinálta, az az ő története, de a csaj szemszögéből nézve, hát kemény...


[link]

391. ba5dd41df3 (válaszként erre: 377. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 10:03
Ő nekik az a büntetés, hogy attól ilyenek mert ilyenné tették őket. Senki se lesz magától ilyen. Ezt nem lehet tudatosan csinálni. Ha tudatos lenne, tisztában lennének azzal, hogy mivel mit okoznak. Nekik fogalmuk sincs hogy mit csinálnak, és az elődeiknek sem.
390. ba5dd41df3 (válaszként erre: 376. - Főnix3)
2023. júl. 30. 10:01

"A saját életük is elcsesződhetett valahol."


Ezért kéne elbeszélgetni velük, megismerni az ő történeteiket. Ez egy családterápia lenne.


"Én megbocsájtottam nekik."


Ez lenne a pont az I-re.


"Hisz a szüleim"


És belegondoltál abba hogy ők az életed forrásai?

Ha ők nem lennének, te sem lennél. Tőlük kaptad az életet. Már csak ezért is.

389. Channa* (válaszként erre: 382. - Ba5dd41df3)
2023. júl. 30. 09:59

Nem szoktam jelentgetni senkit. Most sem miattam lett törölve bármi, ha lett, de én nem vettem még észre;)


Én szeretem, ha megmaradnak az előzmények, hpgy lássák miből alakult ki.


Ja, egyébként nem zavar, ha viccelődnek velem;) Csak ismerős volt mástól, azaz szerintem te voltál akkor is, ez a megszólítás.


A hivatkozott hozzászólásban, egész kedves voltam még;)

388. Epresturmix (válaszként erre: 372. - Főnix3)
2023. júl. 30. 09:58
Sejtettem, hogy hasonlókat éltél àt. Érződik a hozzászólásaidban, hogy egy erős nő vagy, aki egy igazi túlélő! 🙂
387. ba5dd41df3 (válaszként erre: 375. - Főnix3)
2023. júl. 30. 09:57

"Nem kell sajnálni, ettől vagyok ma az, aki"


Sajnálatra méltó hogy ezt tették veled, büszkeség hogy ettől lettél az, aki most vagy!

386. ba5dd41df3 (válaszként erre: 374. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 09:55
Vagy megismerni a történetüket, hogy ők miért lettek ekkora állatok! Mert én azt látom, hogy áldozatok áldozatai vagyunk. És ezt a folyamatot valahol érdemes megszakítani! Te vagy a remény, hogy a gyerekeid ne ezt kapják, ha családot vállalsz!
385. ba5dd41df3 (válaszként erre: 373. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 09:52
Nem csak neked. Nézz körül egy gyermekotthonban, amikor eszedbe jut hogy "csak velem történik mindez", szép számmal vannak. Még nálad is durvább esetek.
384. ba5dd41df3 (válaszként erre: 370. - Főnix3)
2023. júl. 30. 09:50

"Lehet tenni ellene, csak könnyebb a picsogás, meg a másikra mutogatás!"


Főnix! Voltál már olyan mélyen hogy erőd sem volt tenni semmit? Egy trauma pont ilyen! És nem arról van szó, hogy behúztak neked, hanem hogy folyamatosan kapod a veréseket! Ebbe bele lehet fáradni! Mert nem mindenkinek "fancy" az élete, de hát ezt te is tudod!


"Jó a gyerekkoromban nem volt más lehetőségem!"


Ez viszont nagyon így van! Addig baromira kiszolgáltatott az ember! Hova menjen? De látod, ez még felnőttkorba is kihúzódik sokaknál! Akinek nem volt teljes a gyerekkora, az folyamatosan cipeli magával ezt a tőkesúlyt. Ebben különbözünk!

383. ba5dd41df3 (válaszként erre: 364. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 09:43

A konfliktusok olyanok mint a felhők, jönnek és mennek.

Nem különösebben foglalkozok velük, egyszer úgyis vége lesz. 🙂 Ezért jobb el sem kezdeni.

382. ba5dd41df3 (válaszként erre: 362. - Channa*)
2023. júl. 30. 09:42

Más szemében a szálkát... így is nézhetjük!


Beszélhetsz kemény stílusban másokkal, viszont amikor mások mondanak valami bántót rólad, még te vagy meglepődve és te jelentgetsz! (megjegyzem ez is elég gyerekes)


Én nem jelentek és nem tiltok senkit, számomra ez annyira pitiáner dolog!


Le kéne jönni erről az "Amit szabad Jupiternek..." projektről!

381. ba5dd41df3 (válaszként erre: 360. - Channa*)
2023. júl. 30. 09:38

"Tudom, hogy sokszor előfordul, hogy a stílusomat kifogásolják"


Például ahogy a 380-ban írsz, az a stílus.

Nyugodj meg, mások is használják azt a nevet, amivel én vicceskedtem, csak nem tudsz róla, ezért merészeltem kiírni.


De jött egy csinos kis figyelmeztetés a moderátor részértől és törölték a hozzászólásokat, mert gondolom jelentetted.


Ne aggódj, nem fogok gúnyolódni a neveddel, ettől még megvan a véleményem bárkiről, mint ahogy másnak is.


Tudom hogy ez téged nem érdekel, vagy hát nagyon is érdekel, ezért vetted ennyire zokon! 🙂


Lehet hogy ovisak vagyunk, mások meg gonoszok (speciel nem rád értettem), az szerintem sokkal gázabb!


Mellesleg, aki nem tud nevetni magán és másokon, az egy bemerevedett, bekeseredett ember!


Próbáld ki! 😉

380. Főnix3 (válaszként erre: 379. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 15:53
Igen. Mindennek oka van!
379. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 378. - Főnix3)
2023. júl. 29. 15:49
Ez kicsit olyan, mint egy gordiuszi csomó, ami össze-vissza van kuszálva és ki kéne szálazni az egészet, hogy megtudjuk mikor, miért romlott el minden.
378. Főnix3 (válaszként erre: 377. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 15:46
Nem hiszem, hogy tudatos, inkább csak ideg, feszültség, boldogtalanság, nem szerették egymást,csak anyám teherbe esett 15 évesen apámtól. A nagyszülők meg belekényszerítették a házasságba őket. Szerintem itt volt a hiba. Majd anyám csalta apámat, amitől verekedések lettek. Hol a mentő, hol a rendőrség jött éjjel, mert anya túlgyógyszerezte magát.
377. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 376. - Főnix3)
2023. júl. 29. 15:41
Őnekik az a büntetés, amilyenek.. Lehet nem tudatosan csinálták, lehet hogy igen, nem tudom..
376. Főnix3 (válaszként erre: 374. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 15:37

Ma már csak az maradt, hogy jó lenne, ha lennének szüleim, akik nem így élnek/éltek. És ijedős vagyok, ha valaki mellettem áll, vagy hirtelen hangokra.

Nem gondolom, hogy bűnhődniük kellene. Maguk is szenvedhettek. A saját életük is elcsesződhetett valahol.

Senkinek nem kívánok rosszat, nekik sem. Én megbocsájtottam nekik. Hisz a szüleim, bár már csak az apám él.

Na mindegy, tudnék még mesélni, de már így is sok volt.

Hidd el, nem kell sajnálni! Csodálatos életem van!

375. Főnix3 (válaszként erre: 373. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 15:29

Nem kell sajnálni, ettől vagyok ma az, aki! 30 évesen lettem én! 30 évesen mondtam, nem tovább!

Nem vagy lecsúszva semmiről! Csak merj kilépni a világba! Mindig van valahogy!

Becsukódik egy ajtó, keresd meg az ablakot! Hidd el! megteheted, hogy te másként élj!

Én felneveltem a gyerekeim tettlegesség nélkül, érzelmi zsarolások nélkül!

Jó emberek lettek!

Jó ember lehetsz te is, csak tarts egy kis önvizsgálatot, ha nem szereted amit a tükörben látsz, változz!

374. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 372. - Főnix3)
2023. júl. 29. 15:25
Ezt olvasni is borzalmas volt.. Az ilyen szülőket az állatkertbe kéne dobni és ott banánnal megdobálni.
373. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 372. - Főnix3)
2023. júl. 29. 15:23

Uhh, akkor nemcsak nálunk voltak gondok? Már azt hittem csak nekem volt ilyen elcseszettek a szülők, gyerekkor..


Sajnálom, ami veled történt. Biztos szörnyű lehetett.. 😟😟

372. Főnix3 (válaszként erre: 367. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 15:08

Nem tudjuk mi történt veled, nem írtad. Az enyémeknek az alkohol volt a bajuk. A napi rutin a kocsmában. Majd éjjel verés, reggel suli. Ha egyes lett jött a nadrágszíj. Fincsi éjjel erre kelni a kisöcséddel.

Az én gyerekkorom, életem is tönkre tették. Elitták, el játék gépezték az összes vagyont! A lakást a fejünk felől. Az összes örökséget. A jövőnket!

kemény vagyok? Igen! Az! Túléltem! És normális életem van egy normális férfi mellett, aki ugyan csak nem iszákos!

Az öcsémre is büszke vagyok, mert ő sem iszik, pedig bőven lett volna oka elcsesződni!

371. Főnix3 (válaszként erre: 364. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 14:58

Bizony én! :)

Remélem tanulságos volt? :)

370. Főnix3 (válaszként erre: 362. - Channa*)
2023. júl. 29. 14:57

Engem nem kell félteni. :)

Eleinte kíváncsi voltam, majd egy kicsit én is rossz voltam. Saram nekem is van, mert én nem tudom elfogadni,hogy valaki mást okol azért, mert szarul érzi magát! Lehet tenni ellene, csak könnyebb a picsogás, meg a másikra mutogatás!

Én nem akartam őt sem megbántani, de jó lenne, ha észrevenné, hogy ő a forrás.Miért nem kaptunk válaszokat? Mert TUDJA, hogy miért áll a bál otthon!

Én sem a volt férjemre mutogatok, hogy mekkora gané volt,(persze mondom, mert azért tény. :D ) vagy a szüleimre, mert olyan életem volt amilyen. Amikor tehettem, megvilágosodtam, léptem. Én voltam a hibás, mert hagytam. Jó a gyerekkoromban nem volt más lehetőségem!

2023. júl. 29. 14:02
Mindegy, a topikot lezárom, túl lett tárgyalva ez a téma.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook