Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Török férfi szerelem fórum

Török férfi szerelem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
128. Muraja (válaszként erre: 1. - Xdgrfzhz)
2014. nov. 12. 09:39

A " kislanyom " 4 evet jart egy török sracal ki mar kint szuletett nyugat eu-ban.

Edesanya oldalarol egy ertelmisegu csaladbol szarmazik , nagybacsija Istanbulban orvos kuttatto. Ez nem a fontos de az hogy en teljesben elfogadtam es ami a lanyom valasztasa es boldogsaga az elsö . Egy török sracnal ha haza viszi es bemutatja a jövnedöt az mar komoly . Tehat ha haza visz es bemutat a szulöknek no ott kezdödik.

Lanyom 24 evesen talalkozott a mai ferjevel ki akkor 2 evel fiatalab volt . Ez sem jatszott semi szerepet , eskuvö napjan azt hiszem inkab egy orientali mesebeli elmeny volt amikor a belvarosi lakasunkba legalab egy 60 - 70 török csaladi tag megerkezett . ( szomszedoknak volt ingyen program ) dobok sipok es egy csodalatatos elmenyben reszveves amikor elkertek a lanyomat tancolva unnepelve kb. ketoras ceremonaiban vittek a völegenyhez.

Eskuvön 300 voltak kik mind udvözölve vartak a fiatal part.

Egesz unnepely mind török szokasban zajlott le, beleertve az arany ekszer ajandekokat ami lanyomat kissebb sokkot okozott ( hiaba montak hogy ez szokas naluk de ennyire nem szamitott - szoval gyönyöru volt az egesz vegul en kötöttem össze ököt egy piros szalagal mivel a lanyom biologiai edesapja mar regen nincs kösztunk . (ö indiai szarmazasu volt igy aztan a ket orient adta össze magat. Mind ket fiatal nagyon nyudodtt , befutott karierjuk van es a lanyom meg tanul tovabb. E naptol eltelt több egy es fel ev , ma mar megvan a 6 hos Atila kisfiuk es most keszul az apuka a gyesre tovabb. Amikor Isztanbulban voltak az apuka hordozta a fiat a kenguruban nagy buszken .

Ami a szabadsagukat a nöknek illeti egy hete voltak a sogornök ruha vasaron Istanbulban a ferfial othon mmaradtak a gyerekekkel .

Szerintem több a respekt a nök iranyt igen ha azokrol a ferfiakrol beszelunk kik nem bunko kategoriaba tartoznak hanem muveltek es kepesek a regi kulturat összehozni a maval egy kompromiszba. Ha van ertelem - erzelem - akarat akkor talan megy is.

Ami a konyhat illeti nem a lanyom " kijelölt " helye hanem a parja meg a munkabol sms -ertesitti hogy mitt szandekoz esetebedre krealni.

Mivel a csaladban sok a idösbeb a lanyom mar nagyon jol megtanulta a török nyelvet , egyszer hetente jar delutani kurzra akkor a kis Atila ide jön es tanulja a magyart .

Bocsanat kicsit hosszura sikerult .

127. Miss Poppy (válaszként erre: 126. - Tavirózsa :))
2014. nov. 12. 09:31
Én megadom az engedélyt.
2014. nov. 12. 09:30
Jaj Istenem! Hagyj menjen már, ha ez kell neki! Minek ugyanazt leírni több oldalon keresztül?
125. virag32 (válaszként erre: 114. - Szulejmán)
2014. nov. 12. 09:23
Azt csak hiszik az európaiak,hogy a muazlimok nem dugnak összevissza házasság előtt. :-)) Pontosan ugyanúgy teszik,csak nem reklámozzák a családnak. :-) Mondjuk ha lebuknak, az más sztori.
2014. nov. 12. 08:55

Ismeretlenül ne állítsunk egy másik nemzetről hamis sztereotípiákat..


[link]

123. Mézes-Krémes (válaszként erre: 112. - Xdgrfzhz)
2014. nov. 12. 08:41

Ha úgy érzed, hogy Neked megéri egy egyhetes kaland szépsége és varázsa miatt kockáztatni, akkor tedd meg. Ez a Te életed.


Viszont ne feledd, mi itt csak tanácsokat osztunk... Viszont ha a leszakított rózsa mégis büdös lesz, Neked kell majd szagolgatni. Hiába a fórumok, max sajnálni fognak, meg megírják, hogy edd meg amit megfőztél magadnak. De segíteni ki fog? Ha szarul sül el a dolog, aminek igen nagy az esélye, akkor lelkileg nagyon megviselhet... Jobb esetben csak lelkileg, és lesz esélyed eljönni onnan.

Szerintem itthon is lehetne számtalan pasas akivel ott a szikra már az elején.

122. Érdekes73 (válaszként erre: 87. - 2cc786c515)
2014. nov. 11. 21:53

Szomorú nagyon :(

Themina Durrani: Uram és parancsolóm

(pakisztán)

[link]


A Themina Durrani volt férjének a legidősebb fia tette ezt a feleségével Pakisztánban.Döbbenetes de ott ezt a férjek megtehetik és nincs következménye.

121. d1e807c461 (válaszként erre: 120. - Csigusz 79)
2014. nov. 11. 21:30
:))
120. Csigusz 79 (válaszként erre: 119. - D1e807c461)
2014. nov. 11. 21:28
Jóvanna :-D
119. d1e807c461 (válaszként erre: 118. - Csigusz 79)
2014. nov. 11. 21:26
el fogja bolondítani..
118. Csigusz 79 (válaszként erre: 110. - Xdgrfzhz)
2014. nov. 11. 21:21

Lehet ugy érzed nem adsz neki esélyt hogy ne engedjen haza de hidd el ott annyira magába fog bolondítani hogy egyszer majd egyedül mész ki hozzá......

Szerintem ne menj!

117. d1e807c461 (válaszként erre: 116. - Grizus)
2014. nov. 11. 21:13

v akkor sem szakad..

szerintem én még szűz vagyok. :)

116. grizus (válaszként erre: 114. - Szulejmán)
2014. nov. 11. 21:07
A szűzhártya nemcsak az első szexuális együttlétkor szakadhat ki.
115. d1e807c461 (válaszként erre: 114. - Szulejmán)
2014. nov. 11. 21:01
pff xD
2014. nov. 11. 20:59

A nyugati kultúrához tartozó, vagy nyugati jellegű vallásban felnőtt nőnek soha, semmilyen körülmények között nem szabad mohamedán vallású férfivel házasságot kötnie. Az okokat bőven elmondták lejjebb.

A mohamedán lányok még ha európai ruhákban is járkálnak cserediákként a nyugati világ egyetemein, akkor is kötelesek megtartani a szüzességük, mert számon kéri rajtuk a család. Ha kiderül, hogy a család által kiszemelt vőlegény nem találja vaginálisan szűznek, akkor elutasíthatja, és az iszonyatos szégyen, totális kiközösítéssel. A beválllalósabb mohamedán lányok az egyetemi éveik alatt ezért vállalnak inkább anális és orális szexet. Oda nem szól a szüzességi tilalom.

113. Xdgrfzhz (válaszként erre: 111. - D1e807c461)
2014. nov. 11. 20:43
Nyilván nem bizok,nem ismerem neg annyira,es mivel más a vallása tartok tőle.de jobb felni mint megijedni:)
112. Xdgrfzhz (válaszként erre: 109. - Megi04)
2014. nov. 11. 20:42
Nekem nem a férjem ...egy hetet töltöttünk együtt,en érzek iránta valamit,o is állítása szerint,de mivel o Torok országban él,en meg itt azért szórakozni hadd mehessek mar el...de az is más ha szépen megkér ,nem esik jól kérlek ne menj..de a tiltás parancsolas,na az too much
111. d1e807c461 (válaszként erre: 110. - Xdgrfzhz)
2014. nov. 11. 20:41

úgy tűnik, te sem bízol benne.

mi értelme így ennek az egésznek?

110. Xdgrfzhz (válaszként erre: 99. - 2cc786c515)
2014. nov. 11. 20:38
Nem egyedül megyek,es hotelba..azért tartok en is tőle...esélyt nem adok hogy ott tartson ne engedjen haza....
109. megi04 (válaszként erre: 103. - Sommersby)
2014. nov. 11. 19:53

Hááát...nézd...én magyar vagyok,magyar férjel..De nem mennék egyedül a férjem nélkül szórakozni.Mehetnék,de nem megyek.Egyszer voltam,de nem éreztem magam jól nélküle.Ő a férjem.Vele érzem jól magam.

Engem egyáltalán nem taszít az a fajta kultúra/nevelés,ami azt tanítja,hogy akkor házasodjunk össze,ha úgy érezzük,hogy egyedül,a párom nélkül nem érzem jól magam,nem megyek.Ez,természetesen,az én véleményem. Hiszen mi abban a guszta kultúrában élünk,ahol swingerek vannak,ahol tök természetes,hogy a 15 éves lány nemi életet él,és házasság előtt,minimum 10 pasit felpróbál...Hát mindegy.Én ez ellen nem "forrongok" mindenki magán ügye.De tökéletesen elfogadó vagyok az iránt is,hogy van olyan kultúra,ahol még létezik az úgynevezett:Erkölcs.

108. megi04 (válaszként erre: 106. - 2cc786c515)
2014. nov. 11. 19:44
A baráti házaspár,jelen esetben azt jelenti,amerikai(nem arab)nő,és arab férfi..Akik házasok.
107. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 103. - Sommersby)
2014. nov. 11. 19:07
Lehet én vagyok az elmeroggyant, de nekem sosem jutott eszembe, hogy a férjem nélkül lehet csak kikapcsolódnom.
106. 2cc786c515 (válaszként erre: 101. - Megi04)
2014. nov. 11. 19:05

... a barátság beleférhet.

De nem biztos, hogy több is. (??)

2014. nov. 11. 19:05
Annyira nem lehetek megszorulva, hogy török - vagy hasonló náció - pasim legyen!
2014. nov. 11. 19:04

....nagyon erős szűrőt használok a face-n. Míg ez előtt állandóan befújt a szél" 1-2 török pasi üzeneteket, hogy az ismerősin közül kinézett 1-2 jobb csajt és hozzam velük össze - mivel magamról nagy nehezen már sikerült őt lebeszélnem :D :D


Hiába magyaráztam kézzel-lábbal, hogy mind foglalt és egyik sem óhajt vele megismerkedni.... de csak erősködött. Megunva ezt állítottam be a szűrőket és ha jönne üzi, sem látom őket.


Azt gondolom, akad még itt kis hazánkban épp elég fiú csak meg kell keresnünk bennük a másik felünket. Nem kell ez miatt semerre sem utaznunk :)

103. Sommersby (válaszként erre: 101. - Megi04)
2014. nov. 11. 19:03

Igen, az igaz, hogy pszichopaták mindenhol vannak, nálunk is, a Föld bármely részén, és vannak normálisak is.

Csak vegyük hozzá, hogy egy férfinek az alap neveltetése milyen, és az mennyire eltérő a mi kultúránktól, amit mi megszoktunk. Ha nálunk elmehet netán egy nő egyedül szórakozni, akkor OK. De gondolom ez az iszlám országokban, vagy mondjuk a muszlim vallásúaknál gondolom egészen másképpen fest.

Tehát egy más kultúrájú férfinél nem kell feltétlen pszichopatának lenni (vagy elmebetegnek akár) ahhoz, hogy uralkodjon betegesen a nő felett, elég az is, ha az ő kultúrája szerint megszokottak szerint akarja irányítani a nőt. ja, és ehhez ha még hozzávesszük, hogy netán orvosilag sem normális, akkor az eredmény méginkább tragédia (inkább bele sem gondolok...).

102. megi04 (válaszként erre: 101. - Megi04)
2014. nov. 11. 18:56
*kiemeli
101. megi04 (válaszként erre: 62. - Szandus19)
2014. nov. 11. 18:56
Bocs...Többször olvastam a könyvet..Az írónő (Betti Mahmudi)többször kiemei,hogy nem minden arab egyforma!Mai napig vannak barátai,házaspárok,akik arabok,és teljesen normálisan élnek!Minden népcsoport között van normális,és híresen elmebeteg is...Ha pedig valaki egy elmeroggyantat választ...na az a magyarok között is van,több,mint elég...
100. Sommersby (válaszként erre: 96. - 2cc786c515)
2014. nov. 11. 18:55

Nekem nagyon megrendítő volt megnézni a képeket. Ilyenkor gondolom azt, hogy minden problémám ellenére itt legalább szó szerint embernek néznek (ha néha-néha másként is gondolom), de vannak jogaim, és senkinek sincs joga (büntetés nélkül legalábbis) megcsonkítani, megölni stb.

Egyes országokban pedig a nőknek - én így látom -, tényleg szinte az állatokénál kevesebb joga marad, illetve nincs joga semmire, büntetlenül bánthatják, megalázhatják.

Így elgondolva, semmiképp sem mennék olyan országba - hogy az alapkérdéshez visszatérjünk -, ahol nem a mi értékrendünk szerint bánnak a nőkkel. Legyen az a férfi, akit megismernék, először a legkedvesebb is. Ja, és a fórumindító esetében még szó sincs kedvességről - még interneten keresztül sem -, akkor később a valóságban mi lenne? Bezárná egy szobába, ki sem léphetne, nem mehetne el szórakozni, akár sétálni egyedül az utcán, ha úgy tartaná kedve?

Hát ilyenből én nem kérnék.

99. 2cc786c515 (válaszként erre: 98. - 2cc786c515)
2014. nov. 11. 18:30

folytatja még:


"hiszen máris birtokolja magáénak tekinti,,,,,szolga!!!!!ha mégis kimegy hozzá számíthat rá, hogy elveszik az útlevelét és bye bye Magyarország!!!!nem kell többé haza jönnie. ,,,,,,ez a hölgy szerintem elég fiatalka és nem tudja vagy nem emlékszik a Mehmed Karcsika történetére!!!!! De több tucat példa is van, szerintem nem jó ötlet a kapcsolatát ápolni,de ízlés dolga!!!!szerintem!!!"


Tehát férfi szemmel/ésszel ugyanaz a véleménye mint amit itt sokan csajok is leírtak.


Megfontolandó? igen.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook