Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Töredezett személyiség fórum

Töredezett személyiség (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. de7b885b74 (válaszként erre: 8. - Lhara)
2010. szept. 12. 07:47
Ebben egyetértek:)Bár attól tartok a kiírt problémának kevés lesz egy kis gondolatébresztés, de a kineziológust mindenképp ajánlom.De az sem mindegy kihez megy, nem mindegyik olyan hatásos, még a technikájuk sem teljesen egyforma.
2010. szept. 12. 07:46

Köszönöm, hogy így a tecnika ördögét kicselezve, mégis érted, hogy mire gondoltam. Pedig - most látom - még a mondatom eleje is eltűnt...


A kineziológia rendkívüli voltával feltétlenül egyetértek... tapasztalhattam a jó hatásait... kis betekintés erejéig pedig hallgattam néhány előadást vele kapcsolatban.

2010. szept. 12. 07:39

No, ez aztán igen! Szörnyű ez a fránya technika...(folyt.)

szikrányi "gondolatébresztést" mindenképpen elbír a dolog. Nem?

Lehet, hogy itt esély van rá.

2010. szept. 12. 07:37
A kineziológia amúgy sokat tud segíteni ilyen estben és azt én is aláírom, hogy van amikor kell a segítség, de a segítséggel együtt kell dolgozni.
6. de7b885b74 (válaszként erre: 5. - Lhara)
2010. szept. 12. 07:34
Valamelyeset igen, nem magas fokon, de annyira igen, hogy tudjam, a válaszok és megoldások odabent vannak.
5. Lhara (válaszként erre: 4. - De7b885b74)
2010. szept. 12. 07:32

Te is jártas vagy...? Jól érzem a szavaiból?


Kn egyáltalán, de azzal egyetértek, hogy bármely belső gondunk van a "megoldást" sosem célszerű másoktól várni... de segítséget... akár egy

2010. szept. 12. 07:13
Szerintem annyira nem bonyolult ez, főleg egy olyan embernek aki jártas ebben a témában.A segítséget magadban találod, ne másoktól várd és már az alapok elsajátításával tudsz magadon segíteni, azon meg ha jól értelmezem már régen túl vagy.
2010. szept. 12. 06:47
Honnan tudja valaki, hogy "elveszítette a kapcsolatot személyisége egy részével. " ??!!
2010. szept. 12. 05:18

Szakértő segítségre lenne szükségem. Valamikor, valami módon - talán egy ezen életbeli traumához köthetően, de az is lehet, hogy nem - elveszítettem a kapcsolatot személyiségem egy részével.

Már némileg sikerült ezt megfogalmazni, és a kapcsolatot felvenni, de integrálni mégis hogy lehet? Lehet-e egyáltalán egyesíteni azt, ami valamiért kettévált?

Szeretnék végre teljes életet élni. Kérem mindazok segítségét, akik nálam jobban értenek a témához. Előre is köszönöm.

2010. szept. 12. 05:15

Ezotériában, kinezológiában, reikiben jártas személyek segítségét kérem.

Azt szeretném megtudni, hogy milyen módon lehetséges integrálni a trauma következtében letört személyiségrészeket újra egységes egésszé? Lehetséges-e egyáltalán, és ha igen, hogyan?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook