Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Toll allergia fórum

Toll allergia (beszélgetős fórum)


2012. nov. 8. 11:30
Nekem is száműzni kellett a tollpárnákat én is mindenütt szóltam nagyszülők is kicserélték .Nagyon figyelni kell nekünk mindig befulladt bár sajnos nálunk van más allergia is háziporatka,penészgomba ezek még rosszabbak !
10. sztolyka (válaszként erre: 9. - Hannicsku)
2012. nov. 8. 11:27
priviben írd már le a tapasztalataidat!köszi!
9. Hannicsku (válaszként erre: 6. - Sztolyka)
2012. nov. 8. 11:16

Az én lányom még csak 2 éves volt, mikor kiderült.

Egyszerűen közöltem a nagyszülőkkel, hogy addig nem megyünk hozzájuk, amíg van toll.

Komolyan kell venni, annyira, hogy a lakásból is ki kell vinni.

Nekünk volt olyan történetünk, hogy nyaralás első napján előjöttek a problémák, (bár én mindíg jelzem, hogy ne legyen toll párna, paplan)elkezdtem kutatni, és az ágyneműtartóban találtam egy toll kispárnát.

8. Hannicsku (válaszként erre: 4. - Sztolyka)
2012. nov. 8. 11:13

Nálunk sikerült teljesen kiiktatni, ezért már évek óta nem okoz problémát.

Az egész házból száműzni kell, sőt minden olyan helyről, ahol a gyerek tartózkodik, pl. nagyszülők. Ha érdekel leírom privibe az én tapasztalataimat ezzel kapcsolatban.

7. c6973617d3 (válaszként erre: 4. - Sztolyka)
2012. nov. 8. 11:12
Igen, ajánlatos megszabadulni tőlük, az atkák még így is sokáig jelen lesznek, nálunk u.a. a helyzet, szerencsére toll csak nagyinál VOLT, míg ki nem takarítottunk mindent addig bíz szenvedett.
6. sztolyka (válaszként erre: 5. - Hannicsku)
2012. nov. 8. 11:11
írj róla!
2012. nov. 8. 11:10

Szia!


Én is érintett vagyok a témában az én lányom is allergiás a toll-ra.

2012. nov. 8. 10:58
9 éves fiam allergiás.állandóan orrdugulása van,kimutatták a heveny arcüreggyulladást.az érdekelne,hogy csak ő nem alhat tollpárnán vagy az egész házból ki kell iktatni a tollpárnákat?
2012. nov. 8. 10:52
Igen, ilyen is van...de inkább a benne lévő atkák ürülékére, mert szeretnek ott élni.
2012. nov. 8. 10:51
Van itt valaki,aki erre allergiás?
2012. nov. 8. 10:51
Toll allergia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook