Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Többé nem segítek senkinek, 100 forintot sem adok. Semmit. fórum

Többé nem segítek senkinek, 100 forintot sem adok. Semmit. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Lolita2112)
febr. 6. 09:19
Külföldön? Egy eurót SE! Németországban az Amazon, meg egy csomó cég nem talál dolgozókat olyan helyekre, ahova semmiféle végzettség nem kell.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Nikice)
febr. 6. 09:09

Amikor napi 10 ezer forintért fizikai munkát csináltam, ilyen drogos kéregető összekéregetett 15-20 eft-ot. Miről beszélünk?

Kutyával kéregetett egy férfi, mindenki megsajnálta, odamentek hozzá, beszélgettek. Belvárosi lakása van az egyik megyeszékhelyen.

febr. 6. 00:45
en kuldfoldon adtam penzt koldusnak es nagyon halas volt erte!
15. Nikice
febr. 5. 22:55
Az átverések sem érdekelnek, ha megérzem, úgysem kap, ha átverés, az számít, hogy az én szándékom jó volt.
14. Nikice
febr. 5. 22:52
Ha adok, engem nem érdekel, mire költi. Onnantól az övé… amilyen helyzetben van, azért meg is értem, hogy felejteni akar… nem megoldás, de ha bármennyit is javít a lelkiállapotban, hát legyen.
febr. 5. 18:12
És mi történt? Mi a baj azzal, ha segítünk például a súlyos betegeken?
12. Icuska538 (válaszként erre: 9. - Sirga)
febr. 4. 17:57
Nagyon jó tett részedről, részemről... 🐕
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - K-né Zsóka)
febr. 4. 17:08
Fiatal, életerős emberek is kéregetnek, többnyire kábítószerre, vagy piára kell nekik.
10. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 4. 16:52
Megértelek! Nekem is van rossz tapasztalatom, azóta pénzt semmilyen esetben sem adok. Szívesen veszek egy zsemlét, kiflit, péksüteményt, de azt vettem észre, hogy ezt visszautasítják. Nekik pénz kell! Nos ha pénz kell, menjen el dolgozni.
febr. 4. 15:40

Kéregetőnek én se szívesen. Időnként nagyon csúnyán viselkedett, akinek adtam.

Viszont a helyi menhelynek bármikor szívesen segítek némi adománnyal (kutya-, macskatáppal, stb.).

8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 4. 15:08

Valamikor adtam én is. Amióta lejtmenetben a gazdaság és egyre több a rászoruló, inkább az ismerősöknek adok-viszek ezt-azt, ott legalább tudom, hogy azok kapták, akiknek szükségük van rá.

Ez a "Sokat főztem, rá fogok unni", vagy "Sokat kaptam, rám fog romlani" és hasonló duma... nem érzi a rászoruló, hogy azért kapja, mert őneki nem futja... tudjuk mindketten, csak éppen nem mondjuk ki. :))

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Charlize)
febr. 4. 14:31
Ezeknek a 99%-a nem igaz. Csak azért mondják hogy adj nekik pénzt.
6. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 4. 14:28
Lidl parkolóban bőgött nekem egy csaj, hogy gyerekkel lelépett a bántalmazó pasijától, stb. Adtam neki pénz. Pár nap múlva ott viháncolt vkivel, gondolom a stricije. Becsapott. Soha többet nem adok senkinek! Azóta sem és ezentúl sem! Egyedül egy fizetésből nevelem a gyerekemet, nem nekem kell megmentenem a világot amúgy sem! 😡
febr. 4. 12:22
Én nem várok halát, de az, amikor valaki ennivalót kér, utána pedig bemennek a lakások tárolóiba aludni, ott végzik el dolgukat, feltörik a pincéket, na az mindennek a teteje nálam.
4. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 4. 12:19

Mi történt?

Eddig is segitettem, ezután is fogok de megnézem kinek és mit. Én is nagyon meggondolom. Nem mindenkin lehet segiteni és nem is kell.

febr. 4. 12:12
Sokszor és szívesen adtam, nem várva hálát, de egy köszönöm jól esett volna. Olyan érzésem támadt, mintha begyűjtő állomások lennének.
febr. 4. 12:09
Megértelek. Nekem is furcsa pl. a "Jaj, hát ha érte kell menni, akkor inkább nem kell." hozzáállás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook