Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tippek hízásra fórum

Tippek hízásra (beszélgetős fórum)


1 2
36. Soufflet (válaszként erre: 35. - Soufflet)
2023. márc. 18. 09:14

Amig a tesonnal mentem, tok mas feladatokat kaptunk.

Es en nem szerettem soha a geoeket, szoval nekem ezt kerulve. meg volt egy servem, aminmost mar helyre tettek.

De olyanra biztam az edzes tervet, aki egy karon felhuzza magat, nyulank, mint egy macska, es majdnem annyit tud dumalni a kajarol, mint en.

35. Soufflet (válaszként erre: 34. - Timycat)
2023. márc. 18. 09:03
Egyetertek.
34. timycat (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 08:47
Edzővel, aki segít, kijavít ha kell, vigyáz rád. Az ember nem gondolná, de elég jól le lehet sérülni egy rossz mozdulattól.
33. Soufflet (válaszként erre: 32. - Soufflet)
2023. márc. 18. 08:42

Ha happy birthday szoveg kerult a tortara, engem mindig megtalaltak a headchefek, mert szepen irok meg csokoladeval is.

Ha a szuleim nem irattak volna be minden szarsagra, biztos nem menne.


Es azert mentem felnottkent is erzesekre, mert az kell.

32. Soufflet (válaszként erre: 31. - Soufflet)
2023. márc. 18. 08:37
En jazz baletezztem, gimnasztikaztam, kosaraztam, usztam, aztan username, vitorlaztam. Majd drogoztam, ittam, buliztam. De az alapveto keszsegeim kifejlodtek.
31. Soufflet (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 08:31

Szerintem jo egy csapathoz jo oktatoval beigazolni.

Nekem ez elso csak csinalta a tukornel, de ritka jo leirat adott. Meg a fel szeme a csoporton volt. Amig maga is csinalta, elmonda, mit mashogyan.


Mas csopotban volt, aki korbejart, kozvetlenul segitett, megfogott, mozditott, azt nem mindenki tuti el.


Mindegyiktol barmikor lehetett kerdezni. Fejjel lefele vagy ora utan.


Azt nem lehet megmondani, mit szeretsz vagy sem, de szerintem ne videozz, ha jogazol.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2023. márc. 18. 08:18
Amúgy hogy érdemes szedni a Béres cseppet és mennyit? Bármikor bevehetek belőle vagy étkezés előtt, közben vagy után kell? Magában javasolt vagy étellel? Súly szerint kell adagolni?
29. Soufflet (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 08:18
Barmi rosszat is mondtam az e.u.-re otthon, mar nagyon banom. Mar 2 hete hivogatom a fogorsost az uj idopontert. Elotte 1 eves varolistan voltam. Aztan odamentemz es baszni ra, hogy ok kuldtek egy emlekeztetot, nem fogadtak. Masnap a vonat szolgaltatas volt szar. Azota hivogatjuk egymast.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Soufflet)
2023. márc. 18. 08:14
Hogy javasolod akkor a jógázást? Van valami ötleted, hogy mit kövessek? Magamtól nem tudom a gyakorlatokat.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Ágio8405)
2023. márc. 18. 08:10
Nem voltam még endokrinológusnál, de akkor javasolni fogom a háziorvosomnak, hogy küldjön el.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 55Judit)
2023. márc. 18. 08:07
Jézus! Ezt mindenképpen ki kell próbálnom akkor. Remélem beválik.
25. Soufflet (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 07:43

Mint mondtam, en a falhoz mentem. Az nyitva volt, es ki lehetett menni, ha napfeny volt (vagy ismerted a gondkokot, es mashol edzes volt). En soha nem teniszeztem, de ugy pattogok a palyan, hogy azt hiszik, teniszezo vagyok.

Itt 24 oraban nyitva tarto edzotermek vannak, pedig ez egy kicsi varos. En regen 10-11 korul mentem ki futni otthon. Itt nem annyira, mert mar lattam kiegett auto a palya kozepen meg tudom, hogy noket eroszakoltak meg a folyoparton.


Soha nem joga youtube-oztam. Es nem is javaslom. Nem tutod, mi a szinted,mit csinalsz rosszul.. van, amire erdemes kolteni.

24. 55Judit (válaszként erre: 22. - 55Judit)
2023. márc. 18. 06:17

Most olvasom Pteri írását.

Én is éhesebb voltam mint rendesen úgy emlékszem, de nem ettem többet mert éppen rákból gyógyultam ki, az orvosom meg azt mondta ügyeljek a súlyomra, mert a méreganyaggal teli zsírszövetek is hajlamosítanak a rákra. Ezért inkább abbahagytam a Bérest, pedig az immunrendszerem normalizálása végett ajánlották.

23. Ágio8405 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 06:16
Nem nőnél a végtelenségig és izom mellett zsír is menne akkor. Többeket tudok akik így voltak. Endokrinologusnál voltál? Inzulinrezisztencia és pajzsmirigy alulmukodes mellett is gyakori a hizni nem tudás és fogyás.
22. 55Judit (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 06:12
Nem ettem többet.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Soufflet)
2023. márc. 18. 06:09
Igen köszi, ez jó ötlet. Kicsit nehéz lesz sportot váltani mert amikor feltöltődök energiával akkor a leg jobban esik energikusan sétafikálni tehát karciozni, de már kezdek átváltani és inkább erő gyakorlatokat csinálni. Nem esik annyira jól, de nincs választásom. A jóga jó ötlet, valóban ahhoz is kitartás kell (ami bennem nincs nagyon meg, de) el fogom kezdeni, hátha segít. A youtube-on szoktál nézni jógákat és azt követed? Mire végzek a munkahelyen és haza érek este van, szóval addigra nincsenek közös órák a fitnessz teremben. (Amúgy ha nagyon sok energiám van, akkor a fitnesszklubba szoktam elmenni mostanában izmozni).
20. Soufflet (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 01:02

Par km-rel tobbet futsz, az nem a vilag vege.

Esetleg sportol valtasz. Nekem a tenisz, amit csak falnal jatszottam igazan hatasos strassz oldasra. Sokkal jobban, mint a futas. Meg talan probalkozhatsz jogaval, ami sokszor meditacioval egybekotott. 1000 fele joga van, valamelyik tenyleg nagyon erot probalo, Amit ha nem kezd valaki helyrol hetre, nem megy, barmilyen izmos is, mert nagyon hosszu kitartasokig kell eljutni. Es nagyon erosen az agyi jatekon mulik.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Pteri)
2023. márc. 18. 00:11
Nekem is ki kellene próbálnom ezt a Bérest. Most ki is készítem, nehogy elfelejtsem. CSak attól félek, hogy ha az étvágyam megnő akkor többet is fogok enni, így több energiám lesz. És én a + energiáktól félek.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Tien)
2023. márc. 18. 00:09

Kb. 3 hónapja nézték a pajzsmirigyemet, jók voltak az eredmények. Bár volt valaki aki azt mondta, hogy magán eü intézményekben van valami összetettebb pajzsmirigy vérvizsgálat, arra kellene elmennem. Erről tudtok valamit? CSak a máj funkcióim rosszak a vérképben, most voltam vérvételen, hogy annak az okát kiderítsük, ott is kértem egy pajzsmirigy vizsgálatot. Majd holnap meg is nézem, hogy mi lett az eredmény.

Már én is néha nyugtatót veszek be mert olyan eszméletlen pörgés és feszültség van bennem a fel nem használt energiától, hogy iszonyatosan idegesítő és kellemetlen. Ma is már tiszta ideg voltam ettől az egész helyzettől. Elegem van belőle. (hogy nem tudok egy jó enni és eldögleni hanem egyfolytában vigyáznom kell, hogy mennyit eszek, mert különben ezekkel az iszonyatos energiákkal kell küszködnöm). És csak fogyok meg megőrülök az energiáktól és minél jobban lefogyok, annál energikusabb leszek. És közben idegesít, hogy fogyok de egyszerűen nem vagyok éhes és a helyzet is marhára stresszel, hogy még több zsírt fogok veszíteni, amikor már így is alig van. Ma már annyira elegem volt, hgoy el is engedtem. Gondoltam b...szok rá, ha még jobban lefogyok, majd akkor még soványabb leszek. Már abba is kezdek bele únni, hogy ezen stresszeljek.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
2023. márc. 18. 00:00
Korábban voltam már ilyen mérésen, már nem emlékszek, hogy mi lett az eredmény. Mindenesetre tul. képpen felesleges nekem ez a mérés mert látszik, hogy nincs rajtam annyi zsír, mint amennyi kellene. Rettentő vékony kezdek lenni és mostanában szinte csak fogyok. Izom is férne rám de nem növeszthetem a végtelenségig a vállaimat, egy kis csípő, fenék és mellek is kellenének. :( Nő vagyok.
16. pteri
2023. márc. 17. 22:25
Gyerekkoromban én is kaptam Peritolt, de semmi nem történt. Felnőttkoromban szedtem kétszer Béres cseppet, akkor már nem voltam kórosan sovány, inkább dagi, azért hagytam abba, mert olyan éhes lettem tőle, hogy rosszul lettem, ha nem ettem és híztam, mint a fene.
15. tien
2023. márc. 17. 20:05

Rendben van a pajzsmirigyed?

Esetleg nem működik túl?


A pörgésről gondoltam.


Én is ezerrel pörgök és nem tudok hízni.

Régen próbáltam a peritolt ,híztam is .

De nem javasolom ,mert leszedált.

Tulajdonképpen nem csináltam mást ,csak ettem és aludtam és szemmel láthatóan híztam.

14. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 19:59
Izom építés. Sokak csak úgy tud ak magukra szedni. Voltál inbody mérésen? Kell zsír? vagy az megfelelő és izmot kell építened?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2023. márc. 17. 19:30
És ugyan annyit ettél v. tobbet?
12. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 18:11
Én a Béres csepp mellett nagyon elkezdtem hízni, miközben fogynom kellett volna inkább. 1 üveg után abba kellett hagynom.
11. timycat (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 18:06

Persze, nekem igazából nem volt olyan amit nem ehettem.

Viszont nem kardiozhattam, de annyira nem hogy azért is kikaptam ha bicajjal mentem edzésre. Szigorúan kocsival kellett közlekednem. A kardiogépek felé se nézhettem. De ez szerintem már picit el volt túlozva.


Nekem csak az edzés volt az ami bevált, semmi más. Ha egészségtelen kaját, vagy édességet eszek még jobban fogyok, felpörög az anyagcserém.

Talán a tészták azok, amikkel rengeteg evéssel magamra tudok kapni, de annyira sosem étkeznék egyoldalúan hogy szemmel láthatóan hízni tudjak tőlük.

10. timycat (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 18:02
Az elején inkább csak plöttyi, aztán 3-4 hónapra indultak be az izmok, de annyira hogy vissza kellett venni, mert a hátam az mint egy birkózóé úgy nézett ki.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Timycat)
2023. márc. 17. 17:57
és zöldségeket is lehetett enni? (mert azokat nem szeretném kihagyni, nagyon szeretem őket)
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Timycat)
2023. márc. 17. 17:56
És akkor zsír is ment rád vagy csak izom? (mert én zsírt is szeretnék)
7. timycat (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 17:42

Fehérjét, rengeteg tojást ettem mivel tápot nem akartam. Magvakat ettem sokat, de azokat csak délelőtt lehetett. Halat kellett volna, de azért nem vagyok oda. Sok csirkemell, némi disznó vagy marha, rengeteg rizs, alma, banán, zab, bogyósok, avokádó, tejtermékek.


De mondom kellett hozzá egy hozzáértő. Amíg netről olvasgattam, ettem addig nem ért semmit az egész.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook