Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tinilányból anyává lenni és mindezt egyetlen férfi mellett… fórum

Tinilányból anyává lenni és mindezt egyetlen férfi mellett… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tinilányból anyává lenni és mindezt egyetlen férfi mellett…

1 2 3 4 5 6 7
92. Zsu77 (válaszként erre: 83. - Gica6)
2010. márc. 23. 13:39
Még sose szúrták fel a fülem, de gondolom iszonyatosan fáj. Jobbulást kívánok! Remélem a fájdalom enyhül.
91. Zsu77
2010. márc. 23. 13:38

Gyorsan visszaolvastam. Este kicsit zűrösek voltunk. Kora este bealudt a Csöppikém így éjjel virrasztottunk. Reggel elvittem az oviba. Már másfél hete nem járt, beteg volt, így nem tudtuk, hogy ma túrázni mentek. Gyorsan vissza, elemózsiát pakolni, túracuccot bevinni. Aztán rohanás, mert egy maratoni értekezletünk volt. Kb. fél órája lett vége, most értem vissza az irodába.

Hiába ittam meg egy vödör kávét egy pillanat alatt el tudnék aludni.

90. Gica6
2010. márc. 23. 13:24
Egy másik topikon láttam [link]
89. Gica6
2010. márc. 23. 13:13
Most már kicsit jobb, köszönöm. De még nem megyek ki, mert fúj a szél.Nagyon csúnya látvány, amikor hozzák a füled fele azt randa tűt.
88. 35c81b79eb (válaszként erre: 86. - Ncilány)
2010. márc. 23. 12:53

Hát tényleg nem unatkozom! :))

Az ablra felmászás is ismerős nekem! :D

Én szeretem a régi filmbefűzős fényképezőgépet, mert tudom,hogy beviszem, előhívatom és ott vannak az albumban a képek.

A lányom 5. szülinapján a digitális fényképezőgéppel filmeztünk a másikba fűztem egy 36-os filmet, hogy eltudjam kattintgatni. Csináltam kb. 10 képet, aztán mikor megint fényképezni akartam nem találtam a gépet. Hát az én nagylányom bent ült a szobában és az összes megmaradt kockát elfényképezte a Hupikék Törpikékre. :)(pont be volt rakva a DVD)

Meg volt sértődve, hogy nem hívatom elő. :)

87. 35c81b79eb (válaszként erre: 85. - Gica6)
2010. márc. 23. 12:41

Azthiszem a főzést lekéstem! :D

Hogy vagy? Fáj még a füled? Nekem sosem szúrták még fel, nemtudom milyen lehet, de van elképzelésem. :(

86. Ncilány (válaszként erre: 79. - 35c81b79eb)
2010. márc. 23. 10:47

Nem unalamas velük. Azt hiszem ilyent nem csinált az enyém. Illetve olyan rég volt koptak az emlékek.

Megilyedtem valami iratot nyiszált el, azért volt olyan csöndben.

2 éves lehetett az enyém. 2.emeleten laktunk. Jó az idő, ablak nyitva, ágynemülye az ablakpárkányon, szellőzni. Az én kincsem, majdnem vizszintbe volt a ruhákon. Ki akart mászni. Épp gondoltam megtekintem mit csinál! Amikor megláttam, csensesen elkaptam, és visszarántottam.

De annyira gyorsan történt, nem is említettem az apukájának.

Sikeresen el is felejtetem.

A vőm meséli, hogy amikor építettek a házban valamit, majdnem ráomlott a fal.

Na ekkor meséltem nekik el. A lány csodálkozott miért meséltem el nekik...

85. Gica6
2010. márc. 23. 10:45
Eljössz főzni? Akkor lefekszem.:)
84. 35c81b79eb (válaszként erre: 83. - Gica6)
2010. márc. 23. 10:36

Jobbulást!!!!

Feküdj vissza! :D

83. Gica6
2010. márc. 23. 10:28
Nem is tudom ma miért keltem fel?Elmentem a dokihoz, mert fájt a fülem, erre felszúrták. Most jajgatok és fájok. Kívánjatok gyógyulást.
82. 35c81b79eb (válaszként erre: 80. - 116212323c)
2010. márc. 23. 09:12

Én ugyanúgy csináltam, mint te, mikor picik voltak a lányaim. A nagylányom alvásigénye a nullával volt egyenlő és ez az éjszakára is vonatkozik. Éjjel kínlódtam vele, aztán 3-4 óra alvás után keltem és ment minden előlről. Mivel tudtam, hogy mozgékony, érdeklődő, én is mindig mentem vele sétálni, később játszótérre. A mosogatás, takarítás megvárt. SAJNOS!:)

" A munka megvár, amíg megmutatod gyermekednek a szivárványt, de a szivárvány nem vár, amíg befejezed a munkát! "

Ez nagyon igaz szerintem!

81. 116212323c (válaszként erre: 44. - 87dcc92a81)
2010. márc. 23. 08:30

nagyon egyszerű a dolog---tudni kell élni ha nyafogok hogy igy lenne jobb avgy ugy attól még nem kerülünk elörébb, de ha megcsinálom egyedül vagy segítséggel akkor megoldódik a helyzet...

A sirás még jót nem hozott :D inkább mosolyogjunk a kócos hajunk alatt :D az sokkal többet ér szerintem :D

és egy nő kócosan is tud szexi lenni :D

80. 116212323c (válaszként erre: 47. - 416b7aa963)
2010. márc. 23. 08:23

nos akkor ott kezdem igen valóban a lányom 5.5hónapos, de a szakmám csecsemő és kisgyermekgondozó nevelő és bizony a bölcsibe kemény az élet a rohangáló gyerekek miatt valamint 5éven keresztül bébiszitterkedtem egy 2 és egy 3éves gyermek mellett és ráadásul a háztartást is én vezettem egy 3szintes családiházba! a fönökeim mindig meg voltak elégedve reggeltől estig velük voltam és este már csak a lefektetés volt az asszony dolga csak...

elmentünk mi is játszótérre ahol játszottunk, majd vissza ebéd aztán altatás és közbe ott is mostam teregettem mosogattam és vasaltam és mire hazajöttek minden rendben volt és tiszta!

Szóval még mindig nem értem mi a gond!?

nekem megy nehéz de megy

és azért mert nem mosok fel minden nap az nem azt jelenti hogy rendetlen a lakásunk, de ha már nem marad bennem szusz akkor a konyha igen van hogy másnapra marad! és nem is izgat mert közbe nincs lelkifurdalásom hogy nem a lányommal töltöm az ébrenléti szakokat....

Van különbség köztünk, te nem birod én meg tudom hogy birom és birni fogom mászó és szaladgáló gyermek mellett is!

a bölcsibe nem másznak a gyerekek bár az "csak" 8órás munka volt, de amikor reggel én ébresztettem a családnál a 2gyereket és estig velük voltam minden hétköznap akkor is ment! és nem 50nm2 en csak egy szintjük volt több mint ennek a duplája

na de mindegy :D én nem sajnáltatom magam :D nekem megy neked nem szerintem én erre születem hiszen nem hiába ez a szakmám is

79. 35c81b79eb (válaszként erre: 76. - Ncilány)
2010. márc. 22. 23:59

Múltkor például elkérte az ollóját. Rendes lekerekített végű kisollója van, de el van dugva (pont azért, mert ismerem a lányom), és akkor kapja meg, ha kéri és akkor tudom, hogy nála van. :) Leült a nappaliba papírokat vagdosni, én főztem. Aztán feltűnt, hogy túl jól elvan, de akkor már pont jött. Na lányok, mikor megláttam, nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek. Fogta a frufruját és ahogy érte levágta, de TÖVIG! Cikk-cakk- ban. Kérdeztem tőle, hogy miért csinálta, és akkor megmutatta a markát, ott volt az összes haj. Jó pár hónap kellett, hogy visszanőjön.

Ebből aztán tanult a húga is, aki két és fél éves és egy hónappal ezelőtt, levágta a haját, de csak az egyik oldalon. A füle alá ért. Hívtam az egyik fodrász ismerősömet, hogy igazítsa ki, igaz tök jól áll neki, de...!

NA azóta nálunk nem létezik még papírvágásra sem olló!!!! :))

78. Binky (válaszként erre: 77. - Ncilány)
2010. márc. 22. 20:55
Azt hiszem ezt mindenkinek a párjával kell lerendeznie.
77. Ncilány (válaszként erre: 64. - Binky)
2010. márc. 22. 20:38

Jól kell érezni magunkat a bőrünkben.

De igazán este rendszeresen csak jó fél órát foglalkozna az apuka a gyerekkel - gyerekekkel, akár egy mese feolvasása. Az anyuka addig letusol a fáradt lábát megmasszirozza. ( lehet hogy még nem érzi, de a masszirozást ilyenkor kell elkezdeni ) És legalább az illattal lesz csábító. Ezt igazán a férj megtehetné a feleségéért. Hogy csábító tudjon mradni, és törődjön magával. Az ő segítsége is kell hozzá.

Olvasva a beírásokat, képes vagyok átgondolni ezeket. ( pedig én kinőttem már a pici babás korból )

76. Ncilány (válaszként erre: 51. - 35c81b79eb)
2010. márc. 22. 20:21
Nem írsz példákat mit kreatívkodik a lánykád?
75. Ncilány (válaszként erre: 29. - Zsu77)
2010. márc. 22. 19:56
Sose sminkelek. Így érzem jól magam. Az én hajam is hosszú, de azt csak fodrász vághatja, göndör, és sűrű. Ebből nem engedek...
2010. márc. 22. 19:32

Sziasztok!

Ez a cikk pont nekem való.:) 19 éves vagyok és már anyuka. Szerintem csinos voltam és vagyok, de nem mindig látom magam szépnek, pedig sokan annak látnak, de ha tükörbe nézek akkor se látom az arcomon a szépet. Smink nélkül nem igazán merek az utcára menni, a hajam sok törődést igényel. A fiam most 4 hós és elég sok mindenre jut időm itthon, de sokszor van, h nincs kedvem megcsinálni. Ilyenkor vagy a párom segítségképp megcsinálja vagy másnap én, de rend és tisztaság van álltalában nállunk. Szerintem egy anyukának nagyon is kell magára adni külsőleg is, hogyha a gyereke nagyobb lesz büszke lehessen rá. Az én férjem szokta mondani, h neki még mindig tetszek, a csíkos combbal, fenékkel és minimálisan nagyobb pocival is. Sajnos én sem engedhetek meg magamnak mindenféle kiegészítőt vagy drágább cuccokat, de próbálo így is jól kinézni. Én is imádom a magassarkút, mert nőies, de nem mindig van kedvem olyat hordani. Szoknyákat is szeretem, de a régi miniszoknyám már nem merem felvenni, pont az ilyen ítéletek miatt. Szerintem mindenkinek magánügye, h hogy öltözik ki egy sétához vagy máshová. Én is mint sokan a fiamért élek és a kis családunkért, és ha nagyobb lesz se fogom elhanyagolni azért, hogy jól nézzek ki. Ha fél órát nincs velem már hiányzik.

73. Ncilány (válaszként erre: 20. - Gica6)
2010. márc. 22. 19:32

Szerintem nem lehetek ronda, se unalmas. Mert a férjem munkatársait ha nem is mindegyiket, ismerem.

Voltunk néhány kiránduláson, és persze itt a " faluba " is ha összefutok valamelyikkel vásárlás kor, mindig köszönnek, és némelyik kérdez is : A párod? És mosolyog.. Volt amelyikkel dumcsiztam akkor a kirándulás alatt. Illetve hazafelé az autóban.

Lehet hogy cinkosak? Hú erre nem is gondoltam. De baj talán nincs, mert talán még jobb a kapcsolatunk mint az elején. Azóta pedig a lányom 21 betöltötte. És kirepült.. Tehát csak 2 - n vagyunk.

Épp ma voltam a télre eltett, és előhorgászott farmeromba. Igaz sztreccses, de nem feszül rajtam, nem híztam a télen.

( volt kolléganőmmel voltam egy ügyben. persze sikertelen volt. csak a nőkkel ne kezdenék ki. inkább akkor van szerencsém ha pasi is van a dologban :-))

72. Gica6
2010. márc. 22. 18:36
Merre vagytok szépasszonyok?
71. Gica6 (válaszként erre: 69. - 35c81b79eb)
2010. márc. 22. 17:23
Figyu. Ápolták a parkettát, nehogy megrepedezzen.
70. Gica6 (válaszként erre: 68. - 416b7aa963)
2010. márc. 22. 17:17
Helyes! Kivel mi érdekes történt ma? Engem Zsu óvatosságra intett, erre majdnem alámmászott valaki a zebrán. Most meek vacsiztatni-ha időm engedni- be-be kukkantok.Írjatokj valami vidámat, építőt! Hogyan szépültetek ma? Remélem szépültetek.
69. 35c81b79eb (válaszként erre: 58. - Zsu77)
2010. márc. 22. 17:01

Hát ha nem is pont így, de hasonló képpen működik a nagylányom! De a pici se kutya! :)))

Valamelyik nap este 8-kor mentem be a szobába, hogy viszem a picit aludni és szép kép fogadott! Fogták a lányaim a neogranormont és az összes baba fejét vastagon bekenték, mikor már nem fért rájuk több, rákenték a lepedőre és bemázolták vele a parkettát. A nyolc órai alvásból lett kilenc órai, mert a neogranormont nem is olyan könnyű felmosni! :)))

2010. márc. 22. 16:58

Gica6 nem tudom ki az akit írtál, de álnév mögé bujva mindenféle adat megadása nélkül könnyű:)

Naplójában olvasható értelmes gondolatok megtekintése után ugy gondolom arra sem érdemes, hogy további szót fecséreljünk rá!

67. Gica6 (válaszként erre: 63. - Struki)
2010. márc. 22. 16:27
Ha alázni akarsz, hát legyen. Mi is a gyerekeinkért élünk.Büszkék is vagyunk rájuk. Meg egymásra is.Attól, hogy én magassarkúban toltam a babakocsit, még vagyok olyan jó anyuka, mint te.Még műkörmöm is van. Nem is pici. Mégis mindig van meleg vacsi.Meg a többi. Olvass vissza nyugodtan.Mondjuk a cicik benn vannak.Az én gyerekeimet is megnézik. Meg az anyukájukat is.Még büszkék is rám.Nem akarok a szülőség mártíromsága mögé bújni.
2010. márc. 22. 16:16

Sziasztok.

Elolvastam a cikket és a hozzászólásokat, nekem 3 gyermekem van és még is jut időm szinte mindenre, 6,4,3 évesek csak azért írom le hogy hány évesek hogy tisztán lássunk, nem voltam soha egy divatos soha de adtam az öltözködésre úgy mint ahogy most is. Segítségem sem az meg egyáltalán nem volt a párom reggel 6-tól este 7-8 ig dolgozott mikor haza ért örült hogy élt meg mondjuk el se vártam tőle hogy segítsen. A szinte mindenre ne úgy értések hogy semmit nem csináltam ha nem úgy hogy pl: vacsi után csak reggel pakolok el és akkor is mosogatom el az előző esti mosogatni valót már ha kell mosogatni vagy épp nem tudtam felseperni és felmosni azt másnap megcsináltam reggel. Egy szóval tudni kell beosztani az időt. Remélem ezzel senkit nem bántottam meg mert nem állt szándékomban ez csak az én véleményem és gondolatom.

65. Binky (válaszként erre: 3. - Maya80)
2010. márc. 22. 15:17

Na ez nem a tűsarkú hibája, hanem ha napi 12 órát vagy benne és ha hegyes orrút választasz. Nekem nagyon is jót tesz, imádok benne járni, és a férfiaknak egyértelműen nagyon bejön:)

Hidd el rengeteg olyan magassarkú van, ami rettentően kényelmes.

64. Binky
2010. márc. 22. 15:09

A lényeg az ápoltság.

Mert olyan anyukákat is lehet látni, akik slamposak és ápolatlanok. Persze, egy dolog a gyereknevelés, és másik dolog, hogy ki is nézz valahogy.

Mondjuk szerintem azt se bölcs dolog kijelenteni, hogy le kell tojni a férfiak véleményét, mert a férjednek igenis számít, hogy nézel ki. Nem értem ezeket a sarkításokat: vagy slampos valaki vagy nemtörödöm és felelőtlen anya, tehát a legtöbb ember szemében a mackógatyásak az elfoglaltak és a tűsarkasak az otthon lebzselők. Pedig szabad a választás. Attól mert van rajtad pár plusz, vagy mert szabadidőruhát veszel fel, még nem leszel kevésbé szexi...de attól, hogy kijelented magadban "nem érdekel mit gondolnak az emberek, nekem gyerekem van, én csak érte élek, magammal már nem törődök" igenis megváltozik a kisugárzásod. Az egy dolog, hogy szereti az ember a gyerekét,de magát is kell annyira szeretni, hogy törődni tudjon a külsejével. Mert ezeka frissen szült anyukák pár év múlva utálni fogják a testüket, amire nem vigyáztak, és majd húsz kilókat kell majd leadniuk, míg most csak vigyázni kéne. Arról nem beszélve, hogy a gyerekeik és a férjük is szégyellni fogja őket(nem a frissen szültekről beszélek!!)

Szerintem ha nem szorítanak a kismamák magukra is egy kis helyet és időt, annak később lesz következménye.

Persze én ezt nem érhetem, és biztos csodálatos dolog a gyereknevelés, de minden percben születnek gyerekek, és a világ nem áll meg. Attól hogy van valakinek x gyereke, az élet még folytatódik. És nem állandóan kifogás a gyerek arra, ha nem törődik magával. Mert jobb esetben ott a férje az illetőnek, aki persze tudja, hogy a felesége elfoglalt, de egy idő után már nem háziasszonyt és anyát akar, hanem azt a nőt maga mellett, aki a cikkíró szerint is benne rejlik mindenkiben.

63. struki
2010. márc. 22. 14:13

Őszinte leszek:

K....-ra nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam a férfiak, amikor tolom a babakocsit a városba, és ott lifeg a bébikaja, és a pelenka a szatyromba. Sőt, nem is gondolok ilyenre, hanem csakis arra gondolok, hogy milyen büszke vagyok a gyerekemre, és épp a madarakat nézem, vagy a bimm bamm tornyot keresem, mert a gyerekemet az érdekli, és vele társalgom.

És a férjemet sem az érdekli, hogy rajtam van 3-4 kg fölösleg, hanem az, hogy amikor hazajön a munkából, a gyerek odaáll elé, és másfél évesen elmeséli neki (persze csak szavakkal), hogy mit is csináltunk ma. És ő is a gyerekéért él, és rajong, és büszke rám is, hogy a gyerekemért élek.

És én nem gondolkozom ilyenen, hogy dögös voltam-e a városba, amikor toltam a babakocsit. Sokkal jobban örülök annak, ha egy pasi megnézi a gyerekemet, mint engem.

És az az anyuka, aki műkörömmel, magassarkú cipőben tolja a babakocsit, kidobott mellekkel .... szeirntem nincs miről beszélni. Akkor legyen dögös, amikor kell, és szerintem akkor dögös is tud lenni valaki, amikor akar, akár szült, akár nem. És ha elmész egy szórakozóhelyre, ott senki nem mondja meg rólad, hogy te egy anyuka vagy, vagy sem.

Én nagyon jól érzem magam hétvégenként a szabadidőruhámban, amikor elmegyünk közösen valahová sétálni, ugyanis abban is jól nézhet ki valaki.

A lényeg az ápoltság, és az, hogy mindenki jól érezze magát a bőrében.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook