Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tini felfedezés fórum

Tini felfedezés (beszélgetős fórum)


1 2
2023. szept. 7. 17:18
Mindenhol nyelveket látsz?
30. Főnix3 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 7. 17:14
Mi a fenének? Nem mindegy neked a nemi élete? Hívd fel a figyelmét a védekezésre és ennyi! A többi nem a te dolgod! A te lányod, de a nemi élete egy kicsit sem tartozik rád! Szállj le róla! Tanulj meg kopogni, mert nem a figyeléstől leszel jó anya!
2023. szept. 7. 15:37

Nem kell erről beszélned vele. Ha a lányokat szereti, akkor úgyis hiábavaló a helyibeszéd, nem tudod ledumálni róla. Csak azt tudod elérni, hogy úgy érezze, nem fogadod el őt, és jobb, ha titkolózik előtted.


Jobban figyelsz? Mire? Hátha újra meglátod intim helyzetben?

2023. szept. 7. 15:19
Nem beszélek vele a történtekről de most akaratlanul is jobban figyelek és minden gyanus.
27. Utolsó betyár (válaszként erre: 25. - Regin_a)
2023. szept. 2. 22:51
Aztán az a ki nem mondott gondolat, nehogy nagyobb kárt tegyen benned, mint amekkora már egyébként is van nálad.
2023. szept. 2. 20:19

A kopogtatásról:


huszonéves voltam, a vőlegényem is, náluk voltunk és leendő anyósom kopogtatás nélkül nyitott be a szobába.

Azóta sem értem ...


Nem hogy a huszonéves gyerekeimre nem nyitok rá, már kicsi koruktól megtanítottam nekik, hogy mindig szólok vagy kopogok, mielőtt benyitok és ők is ezt tegyék :_)

25. Regin_a (válaszként erre: 16. - Utolsó betyár)
2023. szept. 2. 19:30

Több szempontból is hihetetlen ez a történet."


Nyitott adott témában valaki egy topikot és jösz te a +mondóember hogy ez kamu

Nem irom le mit tennék a helyedben, bár te tanácsoltad a fóruminditónak mit tegyen f.nyitás helyett

F*möccse!

2023. szept. 2. 18:32
Mi van ha leszbi? :D
23. Soufflet (válaszként erre: 16. - Utolsó betyár)
2023. szept. 2. 18:23
Ram egyszer a nagypapam nyitott. Nem tusko, de annyira nem szamitott masra, hogy kopogott, jott (mikor o volt vendegsegben nalunk). Csak egy felul oltozetlen pasi hat massziroztam, de egy "pardon" ajtobecsapassal eltunt. Nem beszeltunk rola soha, nem valtoztatott semmin.
22. Soufflet (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 18:17

En is nyitottam a szuleimre a nagyanyamnal. Olyan hangos agyakon, regi agyakon amin szinte a legzes is hallatszott. Valamit ott felejtettem, azt hittem, hang nelkul kihozom.

Lehetnek rosszul sikerult szituk.


De nem hiszem, hogy ezt ki kellene veszelni.

Biszex, kiserletezo, vagy leszbi. Nem mindegy? A lanyod, es ettol nem lesz mas ember.


15 eves lanyt szopkodason kapva azert ultetnek le beszelgetni, hogy megkerdezem, milyen kotont vegyek nekik, vagy csak adjam a penzt es megveszi.

Egy masik lany nem "veszelyes" ilyen szempontbol.

21. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 18. - Utolsó betyár)
2023. szept. 2. 17:50
:-DD
20. 6b4c154f13 (válaszként erre: 16. - Utolsó betyár)
2023. szept. 2. 17:22
Én ugyanezt írtam szóról szóra, de valamiért törölték..
19. Főnix3 (válaszként erre: 18. - Utolsó betyár)
2023. szept. 2. 16:28
Ugyehogy! Nem kell ezt túl aggódni! 🤣🤣
18. Utolsó betyár (válaszként erre: 14. - Főnix3)
2023. szept. 2. 16:23
Én is bi vagyok. Először sokáig magamat szerettem, majd utána elkezdtem a lányokat. :)))
2023. szept. 2. 16:19

Akkor csinálják, mikor anyuka, apuka vagy a testvér éppen dolgozik vagy iskolában van, nem kell tartaniuk attól, hogy megzavarják őket.

Az is nagyon kellemetlen, ha kulcsra zárja nappal a szobája ajtaját, ugyanis következtetni lehet arra, hogy miért teszi.

De ha nem is zárja, és közben egymásnak esve éppen kesztyűsbábot csinál egyik a másikból, kellemetlen, ha valaki kopog a szobájuk ajtaján és azt kell mondani, hogy most ne, mert nem alkalmas.

Attól, hogy fiatalok, nem hülyék és tudják mikor lehet ezt a dolgot elintézni.

Ugyanakkor minket sem kell hülyének nézni, mert bár már az anyatej szaga nem érződik rajtunk, mi is voltunk fiatalok.

2023. szept. 2. 16:09

Több szempontból is hihetetlen ez a történet.


1.) Az ember kopogjon, ha be akar menni annak a hozzátartozójának a szobájába, akinél vendég van.

2.) A gyerek nem hiszem, hogy úgy elkezd a barátnőjével napközben szexuális tevékenységet folytatni, ha tudja rajtuk kívül van még valaki a lakásban. Kivétel az éjszaka, de akkor, ha csak nem holdkóros valamelyik szülő, biztos csak úgy nem nyitogatnak be a szobájába.


Mit tennék a helyedben? Felébrednék, mielőtt a forró segged a hideg falhoz ér.

2023. szept. 2. 14:45
Akkor abban a minutumban bocsánatot kértem volna és gyorsan kislisszolok. Viselkedj a lehető legtermészetesebb módon. NE hozd szóba te, ha beszélni akar róla, akkor persze hallgasd meg. Nem olyan nagy dolog ez... 🤷‍♀️🤷‍♀️
14. Főnix3 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 14:35

Ne aggód túl!

A lányom és én is az bi vagyunk. Teljes életet élünk.

A lányomnak barátnője volt első alkalommal, majd két fiú következett. Most menyasszony, és férjhez megy.

Hagyd, hogy úgy élje az életét, ahogy szeretné.

Máskor kopogj!

2023. szept. 2. 14:22

Anya vagyok.

15 évesen nem élnek nemi életet?

Hol csinálnák? Valami nyilvános helyen?

Nem kopogtam?Ez a legnagyobb szerencse mert akkor ő is megtudta volna hogy láttam.

Nem gondoltam arra hogy kora délután a barátnőjével ezért van a szobájában.

A monologod utolsó mondatára csak annyit mondanék,hogy ha masztizni van kedvem akkor vannak élményeim amire visszagondolok vagy vannak filmek vagy ezernyi más lehetőség.Nem ilyen formába masztiznék és nem a lányomra.

Annyi volt a kérdésem,hogy ti beszélgetnétek-e vele erről vagy majd kinővi és hogy féljek-e hogy biszex de már nem merek fogalmazni sem mert ilyen válaszokat kapok.

12. tien (válaszként erre: 8. - Globus)
2023. szept. 2. 12:56
Szóhasználat,tini lány . Szerintem is trollkodás.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 12:54

Huh.

Nem tudom mit tennék.

Talán igen, beszélgetnék, nem szemrehányóan.

Nálam alap volt, hogy mindig a koruknak, fejlettségüknek megfelelően átbeszéltünk mindent.

Ezért nem tudom, ilyen esetben mit tennék esetleg. A gyerekedet Te ismered (vagy kiderült, kevésbé ismered) a legeslegjobban.

10. tien (válaszként erre: 9. - Bichi)
2023. szept. 2. 12:53
Lehet igazad van , én nem neveltem gyereket.
9. Bichi (válaszként erre: 7. - Tien)
2023. szept. 2. 12:41

Lehet a konyhaasztalon történt, oda meg nem kopog az ember.

Egyébként simán lehet, hogy a lány nem tudja, hogy meglátták.

Én nem akarnék erről beszélni a lányommal, 15 évesen tudja, hogy mit csinál...

8. globus (válaszként erre: 7. - Tien)
2023. szept. 2. 12:28
Biztos vagyok benne, hogy kamuzik. Ragacsos a billentyűzete.
7. tien
2023. szept. 2. 11:58

Nem tudom elképzelni a szituációt.

Még a gyerekszobámba is kopogtattak a szüleim ,illetve szóltak .


Egyébként valahogy erőt vennék magamon és leültetném a lányom és megbeszélnénk.Valószínű ,hogy rettenetesen kínosan érzi magát a lány és ezért kellene megbeszélni ,hogy ne örlődjön feleslegesen.

2023. szept. 2. 11:51

Nem is értem! Te nem szoktál a csukott ajtón kopogni,gondolom nem volt nyitva!?

Nem kell vele erről beszélni, hacsak a lányod nem akar.

5. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 11:44

Nincs ebben semmi tragikus, a címben jól írtad,15 évesen lányok között tini felfedezés...

talán nem árt majd leülni vele.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2023. szept. 2. 11:34
Még nem mertem előállni vele.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 11:31

Jesszus, ez borzasztóan kellemetlen mindkét oldalról.

Akar egyáltalán beszélgetni veled?

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 11:29
Első gondolatom, attól függ hol nyalta.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook