Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti találkoznátok vele? fórum

Ti találkoznátok vele? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
8. Anettka0101 (válaszként erre: 1. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:32
a lányt nem. a pszichológusodat igen.
2014. febr. 9. 11:31
Nem tudom soha megérteni, kinek mi joga van az éppen aktuális befutónak a múltját pirgálni, és az ő ismerőseit zaklatni bárhol, bármilyen formában. Én biztos elküldenélek a pi....ba, hogy foglalkozz a saját dolgoddal.
6. Lara1984 (válaszként erre: 1. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:31
Ha nincs baj, csináljunk?!... Basszus...
5. fekete12 (válaszként erre: 4. - Biassze)
2014. febr. 9. 11:30

Hát nem tudom nekem szimpatikusnak tűnik a lány.

Mega lány dobta fela témát hogy ha gondolom akkor találkozhatunk szóval őt nem értem miért szeretne velem találkozni. A párommal megbeszéltem ezt és ő azt mondta őt nem zavarná ha én találkoznák azzala lánnyal.

2014. febr. 9. 11:27
Hát ha jól megvagytok a pároddal akkor nem értem miért szeretnél vele találkozni...a múlt elmúlt és lehet, hogy éppen emiatt lesz majd konfliktus köztetek...mi értelme ez bolygatni??? Mit szeretnél te attól a lánytól tudni?
3. fekete12 (válaszként erre: 2. - 52e9416b15)
2014. febr. 9. 11:26
Miért?
2. 52e9416b15 (válaszként erre: 1. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:25
Szerintem nem.
2014. febr. 9. 11:22
Az egész story úgy kezdődött hogy a barátom elmesélte amikor össze jöttünk hogy ,hogy ő 2 évig járt egy lánnyal.És úgy lett vége a kapcsolatuknak hogy a lány megcsalta! Én pedig rögtön kiváncsi lettem a történetre.. hogy ki is az a nő igy hát megtaláltam neten a lányt és rá irtam neten,hogy te jártál az exemmel...meg ilyesmi.A nő pedig letagadta hogy valaha is járt volna a pasimmal. Meg aztán irkáltam a pasimnak hogy állitson le engem ne irkáljak én neki neten!Pedig nyilvánvaló hogy jártak méghozzá 2 évet meg neten is láttam,hogy miket irogattak.Akkor nem értem miért mondja azt a lány,hogy ő sose járt az exemmel..csak 1-szer találkoztak a tisza parton mindig ezt mondja a lány.Nem régiben megint rá irtam és most eléggé normális volt a csaj azt mondta hogy ha van kedvem találkozhatunk is akár.Meg,hogy akkor nagyon megharagudott rám.. amikor irkáltam neki..meg kérdezte hogy a pasim tudja -e hogy mi beszélünk..még mindig tagadja hogy járt volna a pasimmal valaha.Azt mondja még mindig hogy egyszer találkoztak és neki nem jött be meg ,nem is irt neki szinte meg hogy nagyon nyomulós volt a pasim vele meg ,hogy lehet a pasi őt komolyan gondolta de ő a pasit nem.Kiváncsi vagyok hogy szerintetek lenne értelme csevegnia csajjal vagy találkozni ha mindent tagad...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook