Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti találkoznátok vele? fórum

Ti találkoznátok vele? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
38. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:51

Szerintem ha nem tagadná, hogy lett volna köztük valami, akkor sem lenne semmi értelme találkozni vele.

Egyáltalán az is hülyeség volt, hogy megkerested, és felvetted vele a kapcsolatot. Eszembe nem jutott és nem jutna ilyesmit csinálni.

37. Mion
2014. febr. 9. 11:51

Meg ez a ki-hogy-viselkedett régen téma már csak azért is rizikós, mivel nem voltál ott, nem láttad, hogy tényleg úgy történt-e, ahogy azt bármelyik fél is állítja...


Tudom, nekem ilyen hozzáállással világítótoronyban kellene dolgoznom egyedül, valahol a világ végén, de ez van.

Nem kell bízni senkiben... legalábbis nem rögtön... szolgáljon rá, aztán oké.

36. szomorkodó (válaszként erre: 33. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:51

Ez meg annyira gusztustalan és szánalmas, hogy leszólod. Lehet, hogy törpe stb, de sokkal többet ér emberileg, mint te. Nem ismerlek, de biztos vagyok most már benne.

És mindenki a saját szájával hazudik. A pasid is, te meg benyalod a heves véreddel.

El kellene gondolkodnod magadon.

35. fekete12 (válaszként erre: 32. - Biassze)
2014. febr. 9. 11:50
Én eddig annyit vettem észre a barátomon hogy nagyon sokat edz szinte egész nap... na de hogy nyomulós lenne annyira azt nem de lehet ez azért is van mivel hogy mi együtt élünk és hát mi anyisszor cisnálhatjuk ahányszor csak akarjuk egy nap én amugy is szeretema sexet..az exe meg állitólag teljesen az elentétem volt azt úgy kelett nyúzni a sexért..
34. szomorkodó (válaszként erre: 30. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:49
Ő akar találkozni? Akkor én vagyok a hülye? Szöveg értés 1-es.
33. fekete12 (válaszként erre: 29. - Szomorkodó)
2014. febr. 9. 11:48

Hát úgy vettem észre a csajon mintha barátkozni akarna velem... sajnos a csaj törpe növésű is igy hát szerintem nem sok barátja lehet szegénynek :/

Hát szerinte nyomulós volt.. de apasim elmondása szerint azért volt nyomulós vele mert a csaj alig akarta vele a sexet egy héten párszor..én meg hevesebb vérű vagyok és velem állitólag ezért nem olyan nyomulós mint ahogy vele volt.

2014. febr. 9. 11:48
Értelmét sem látom...te most azt írtad, hogy a párod exétől szeretnél megtudni pár infót...ez elég gáz...amennyi időt erre a dologra pazarolsz inkább fordítsd arra, hogy jobban megismerd a barátod!
31. Mion (válaszként erre: 28. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:47

Egyrészt mert senkinek semmi köze hozzá.

Én már nem írnék neki semmit a helyedben, de még annyit sem, hogy "hello". Jobb ezt az egészet elfelejteni...

Azért ez az először letagadom, aztán inkább üljünk be egy kávéra és legyünk országos barátnők nekem már eleve gyanús.

Bár alapjáraton paranoiás vagyok, de na... én nem nyitogatnám a pofonládát.

30. fekete12 (válaszként erre: 26. - Szomorkodó)
2014. febr. 9. 11:46
Nem! Csak kiváncsi lennék hogy miért viselkedett olyan szarul a pasim vele meg nem én akarok vele találkozni hanem ő csak azt nem értem miért akar?!!...félek hogy majd énis igy fogok járni mint ő ezért..ezért érdekel annyire ez a dolog.
29. szomorkodó (válaszként erre: 28. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:46
Haragszik-nem haragszik. Kit érdekel? Haggyad már lógva. A pasid nyomulós? Akkor megcsal. Vagy nem. De ezt nem az exétől fogod megtudni.
28. fekete12 (válaszként erre: 22. - Mion)
2014. febr. 9. 11:45
Értem! És mit irnátok a lánynak? AZt irta hogy akkor azért nagyon megharagudott rám amikor irtam neki..de úgy jött ki tőle hogy mostmár nem haragszik..meg nem értem miért tagadja mindenkinek hogy ő nem járt soha a pasimmal.aki valaha az ő exe is volt akkor is mire jó ezt tagadni?
27. moonlight13 (válaszként erre: 16. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:44
Ilyet én még nem is hallottam, hogy valaki az exekkel akarjon társalogni!
2014. febr. 9. 11:43
Elég baj, ha nem hiszed el amit mond. A csajnak majd elhiszed? Vagy mit akarsz megbeszélni vele? Hogy kell majd kibacni, ha megunod?
25. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:43
Mi a fenének írtál a lánynak? Ez szerintem nem teljesen normális reakció! A fiú részéről én azonnal otthagytalak volna már ezért a húzásodért!
2014. febr. 9. 11:42
Én egyik pasim exével se találkoztam soha,és remekül megvoltunk.
23. Mion (válaszként erre: 21. - D2d5bb5db4)
2014. febr. 9. 11:42
Világvége.
22. Mion (válaszként erre: 16. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:41

Nézd, szerintem hagyd, nem érdemes ezzel foglalkozni. Bízz az ösztöneidben, és ha úgy érzed, valami gebasz van a gyerekkel, akkor valószínűleg úgy is van. Tapasztalat.

Ideig-óráig képesek vagyunk lek*ssoltatni a belő hangunkat, de aztán borul a bili mindig...

Ebből sajnos nagyobb bajod is lehet, mint gondolnád... annyi elmebeteg van, nehogy épp Te is megbolygass egyet!

2014. febr. 9. 11:40
Mi lenne, ha mindenki beszélne, találkozna az aktuális párjának az exével?
20. povery (válaszként erre: 16. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:40

De igen!A lányt zaklattad!

Én szóba sem áltam volna veled.És jobban tennéd ha ezt befejeznéd,nem találkoznál vele.Nevetséges leszel.De lehet h a pasid már most is nevet.Mert nyeregben van,mivel látja h milyen fontos neked.

2014. febr. 9. 11:37
A múlt az múlt.Mi a fenének kell ezzel foglalkozni?!Ha nem bízol a pasiban,akkor minek vagy vele?
2014. febr. 9. 11:37
Nem értem minek kellett egyáltalán írni neki. Mit szólnál, ha ő írna a te volt barátodnak? Komolyan mondom az eszem megáll néha.
17. povery (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2014. febr. 9. 11:36
Pont ezt gondolom!!!Eszembe nem jutna írni neki!Milyen alapon?Mit akartál elérni evvel?Vagy a srácról infót?Ez meg undorító lenne:(((
16. fekete12 (válaszként erre: 11. - Mion)
2014. febr. 9. 11:36
Nem én azt hittem a nővel majd el lehet beszélgetni pár dologról normálisan.De helyette inkább még azt is letagadta hogy valaha jártak.Én nem zaklattam senkit. Csak pár dolgot szerettem volna kérdezni tőle ennyi.
2014. febr. 9. 11:36
Találkozna vele a fene....
14. 52e9416b15 (válaszként erre: 3. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:35
Mert szerintem fölösleges a múltat bolygatni.Őrölj,hogy téged szeret.Lehet ezzel szép lassan a pasidat fogod elvesziteni.
2014. febr. 9. 11:35
Jééézusom :( :(
12. fekete12 (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2014. febr. 9. 11:34
Hát amikor megismerkedtem a párommal akkor még én se igazán biztam benne mert eléggé nyomulós volt velem is ,és gondoltam igy mástól többet megtudok hogy igazából az előző kapcsolatainak mi volt az oka hogy vége lett... ezért is érdekelt. az ex barátnője is kiakadt elősször rám de most meg már találkozni szeretne velem...de akkor nem értem miért.
11. Mion (válaszként erre: 1. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:34

"és rá irtam neten,hogy te jártál az exemmel...meg ilyesmi."


Most akkor ki kinek az exe vagy mi van? De most komolyan, mit várnál ettől az egésztől??

Nem rég voltam hasonló helyzetben, amikor egy állítólagos "élettárs" elkezdett hívogatni meg zaklatni mindenkit (hol facén, hol telefonon), aki valaha is szóba állt a kiszemeltjével, faggatta őket (tiszta elmebeteg!!!), hogy ki milyen kapcsolatban van az állítólagos párjával, meg ilyenek.

Szerintem ezt hagyd abba, mert csak magadat járatod le!

Vagy nem bízol a pasiban, vagy mi???

Tényleg nem értem.

10. andi6020 (válaszként erre: 7. - Szomorkodó)
2014. febr. 9. 11:33
Hát kb én is.
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fekete12)
2014. febr. 9. 11:32

Hülyét kapnék, ha egy nő "rámírkálna".

Minek írtál neki egyáltalán?

Mi lenne, ha nem lenne facebook?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook