Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti nem lennétek ilyen helyzetben féltékenyek? fórum

Ti nem lennétek ilyen helyzetben féltékenyek? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. szept. 4. 08:49

Azt nehéz lenne elhinnem róla hogy megcsal, annyira ismerem. Ahogy a barántőjét is, tudom hogy kavar sok pasival, egy jártasabb 29 éves csaj, 2 gyerekkel, egyedüli. Gondolom bájcseverésznek.

De zavar ez az egész sztori.

Főleg mikor megtudtam hogy előző pasival szintén hármasban borozgattak is.


Az előző pasi meg (aki a barátja volt ennek a barátnőjének) akkor is lejárt nála, az meg nyalta a szájját a barátnőmre (mint megtudtam) + beszélt ott neki hogy tetszel nekem, meg meg tudnálak kapni...stb.

Ilyen pasik mellett jól érzi magát? tényleg feljön bennem, minek vagyunk mi együtt akkor.

Tőlem ez nagyon távol áll.

21. Luijza
2014. szept. 4. 08:48
Tedd próbára őket, küldd el egyik ismerősödet, hogy jelentkezzen a neten náluk és majd kiderül, hogy mi van.
20. unom (válaszként erre: 19. - 82d45dcd14)
2014. szept. 4. 08:45
Persze, sokmindentől függ. Minél iskolázottabb valaki annál inkább elmaradnak az ilyenek, nagyvárosban szintén. De attól is függ sokszor, kivel beszél az illető.
19. 82d45dcd14 (válaszként erre: 17. - Babika_)
2014. szept. 4. 08:43
Írni is akartam,megye,település,nem mindegy,mert pl.nagyvárosban nem így beszélnek..
2014. szept. 4. 08:42
Ne haragudj, de "bolond" vagy. Két lábbal kellene kirugni a barátnődet, vagy mifene, mert ez nem barátnő, hanem egy parazita.
17. babika_ (válaszként erre: 14. - 82d45dcd14)
2014. szept. 4. 08:41
Nekem tetszik, ahogy fogalmaz, de végülis nem mindegy? A lényeget érti mindenki. Nálunk pampuska van, 5kmrel arrébb már fánk. Az, hogy mindketten keleten laktok nem jelent semmit
16. 82d45dcd14 (válaszként erre: 12. - 4e4f212a4d)
2014. szept. 4. 08:40

Baszki,eddig is rommá szívatta a fejed,és most is rommá vagy szívatva...tényleg nem esik le a tantusz?

Könyörgöm,hajtsd már el...

15. unom (válaszként erre: 14. - 82d45dcd14)
2014. szept. 4. 08:39

Én arrafelé hallottam, mint azt is, hogy "megyünk Sanyiéknál".

Még mindig vigyorgok, ha meghallom.

14. 82d45dcd14 (válaszként erre: 10. - Unom)
2014. szept. 4. 08:38
Én keleten lakom,de itt ez nem megy...
2014. szept. 4. 08:37
Szerintem is hármasban nyomják....
2014. szept. 4. 08:37

Zavar mert erősen ki van ám festve, és bennem az jön fel hogy minek kreálja ki magát ennyire.


Ahhoz a lányhoz jár egy srác, közben találkozik egy másik sráccal, és most ez a srác. Előzőnél is így volt, mentem le és erre látom teljes színpompában fogadott.


Aztán meséli hogy valami új srác jött le a barátnőjénél, mondom ájcsi, ezért vagy te megint kifestve, a srác tiszteletére festetted így ki magad. Erre mondja elsőre hogy neeem. Mondom dede, tudom én. És mondom láttad már előzőleg a fiut képen, mondja nem. Aztán kicsúszott a száján hogy igen, már mutatta neki képen a barátnője, mondom akkor mégiscsak látta.


De kérdem mi keresni valód van neked ott mikor a barátnődhöz megy ismerkedni a srác, minek vagy te ott harmadiknak?

Nem tudott normális választ adni rá, csak azt hogy kíváncsi a véleményére a barátnője. De miért kell órákat ott lenni ilyenkor, nyakig kifestve. Nagyon zavar.


Meg az hogy ilyen lánnyal barátkozik, és jár hozzá.


Ha utcára megy nincs így kifestve.

11. Pera0322 (válaszként erre: 6. - Vacsa)
2014. szept. 4. 08:33
:)))
10. unom (válaszként erre: 6. - Vacsa)
2014. szept. 4. 08:32
A keleti országrészben sokan használják így, tájszólás.
2014. szept. 4. 08:29
Nyugodj meg.Ha meg akar csalni ugyis megteszi .És nem is fogsz tudni rola,semmi jelét nem látod majd.
2014. szept. 4. 08:28
Ez ugyanaz a lány akit bántott a volt pasija ês mégis hozzá ragaszkodott?
7. 82d45dcd14 (válaszként erre: 1. - 4e4f212a4d)
2014. szept. 4. 08:27

Már megint..vagy még mindig?

Felejtsd már el azt a lányt!

Ennyi előzmény után..

Egy igazi balek vagy,elnézést!

6. vacsa (válaszként erre: 1. - 4e4f212a4d)
2014. szept. 4. 08:25

Lemennek nála??


Mentem le nála??


Ez milyen nyelven van?

5. kisj
2014. szept. 4. 08:23

Egy női Picasso-val van dolgod, akinek viszket a sejhaja.:D

Szerintem minden okod megvan a féltékenységre.

Az már más kérdés, hogy feleslegesen.

2014. szept. 4. 08:22

A barátnője hivatásos? Mert ha valakihez minden héten másik idegen pasi jár az azért közel sem normális.Beszélgetni lehet kávézóban is,nem kell lakásra hívni idegeneket.


A te barátnőd is fura, mert miért is kéne vélemény egy pasiról,aki következő hétre le lesz cserélve? Maga a tény,hogy ki van festve, még szerintem nem lenne gáz, bár nem tudom, hogy pl az utcára is így festi magát,vagy ha együtt mentek valamerre? Viszont az egész átjárás, az szerintem nem oké. Ha még csak egyszer-egyszer tenné az elmenne, bár én ezt sem értem,hogy miért kell egy randira beülni harmadiknak...


Kérdezz rá,hogy te nem mehetnél e, pasi szemmel te biztos más véleményt mondanál alapon...


Vagy csak egyszerűen mondd el neki,hogy zavar,mert fogalmad sincs,hogy mit művelnek ott,de gondolja át,hogy fordítva te megteheted -e ugyanezt.

2014. szept. 4. 08:21
Kérdezd meg, hogy beszállhatsz-e negyediknek!
2014. szept. 4. 08:19
szerintem elég egyértelmű... hármasba nyomják. tán még fizetnek is érte...
2014. szept. 4. 08:13

A barátnőm állandóan lejár a barátnőjéhez. A barátnőjéről tudni kell hogy nagy *. A netről szed össze pasikat akik lemennek nála, ismerkedni. A barátnőm "arra hivatkozva hogy kikéri a véleményét a barátnője, ott van náluk, és ilyen 2-3 órákat beszélgetnek édeshármasban.

Ammi zavar hogy ilyenkor a barátnőm állandóan ki van festve mint valami... de durván ki van kenve.


Nekem sosem festi ki igy magát, sőt ha máshova megy sem láttam még. Kérdem tőle minek, erre a válasza, hogy ne lássa azt a ronda fejét a fiu. De mondom mit érdekel téged, meg egyáltalán minek vagy te ott harmadiknak mikor állítólag a barátnődhöz jár le ismerkedni, ráadásul miért vagy te ott órákat? nagyon zavar.


Ti hogy lennétek ezzel?


Minap is mentem le nála, ki volt festve de nagyon, erre mondom biztos nekem csinálta, mivel pár napja megjegyeztem hogy igazán kifesthetné magát nekem ugy mint az egyik képén van, és azt hittem hogy nekem csinálta. Aztán kiderült hogy megint valami pasi jött le a barátnőjéhez, és ez alkalomból festette ki így magát. Nem az első eset. Minden héten más pasi jár ahhoz a barátnőjéhez. De az én barátnőm mindig ott van. Nem értem,... de mégha ott is van, minek nyalja ki magát ennyire. Lányok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook