Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti mit gondoltok arról, ha valaki megmossa a tojást,vagy akár a darálthúst? fórum

Ti mit gondoltok arról, ha valaki megmossa a tojást,vagy akár a darálthúst? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. jan. 2. 10:15
Próbáltam, de első öblítéskor eldugaszolta a mosógépet
2022. jan. 2. 10:13
Se a darált húst se a tojást nem mosom meg, de aki igen ám tegye. Ezt szokta meg. Nincs véleményem róla.
12. dafke (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2022. jan. 2. 10:13
😂😂😂
11. vigyefene (válaszként erre: 9. - Trapiti)
2022. jan. 2. 10:12
Kinézésre nálunk is nagyon szép tiszták, egyenként meg szoktam őket nézni, azért mert néha van köztük törött/repedt.
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 10:12
A tojással én úgy vagyok, hogy ha nedves lesz, akkor "felázik" rajta a szennyeződés, ergo ha nem vagyok nagyon alapos és sikálom le, akkor a porózus héjába beleül, és több esély van rá hogy belekerül valami, mintha száraz lenne. De ennek nem hiszem hogy van tudományos alapja, csak én képzelem így. Ha konkrétan kakis akkor persze megmosom, de amúgy amit nem látok az nem zavar 😂
9. trapiti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 10:10
Aki darált húst mos az hülye. A tojásokat Mo-on én is mosnám, olyan koszos sokszor. Itt nálunk mosva árulják, így itt nem szükséges még egyszer.
2022. jan. 2. 10:10
Nem a más főzése a hangsúly,hanem ez a szokás,hogy felesleges e elvégezni vagy sem
7. vigyefene (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 10:09
Van amikor ráesik a kakára.
2022. jan. 2. 10:09
Nem foglalkoztat, én biztos nem állnék neki a darálthúst megmosni, de a csirkét pl. meg szoktam. A tojást sem mosom meg, de anyukám megmossa, ha nála főzök akkor én is. De ezt leszámítva nekem mindegy, más hogy főz otthon magának vagy a családjának. 🤷‍♀️
2022. jan. 2. 10:09
Nem hiszem, vagy akkor én is. A tojást én is megmosom, régóta, covidtól függetlenül.
2022. jan. 2. 10:08
A tojást még megértem,mert akár kakis is lehet vagy ha nem is,de akkor sem tiszta.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 2. 10:07
Aki a darálthúst megmossa, az bolond. A tojást én is megmosom, sőt előtte bespriccelem ecetes vízzel, tehát lehet hogy én is bolond vagyok.
2022. jan. 2. 10:05

Szia fi!


Semmit se gondolok.


Szívesen! :)

2022. jan. 2. 10:03
Pár helyen olvastam,hogy van aki megmossa akár a darálthúst is.Ti mit gondoltok erről?Nem túlzás?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook