Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit csinálnátok, ha kétes üzeneteket találnátok a párotok Facebook-ján? fórum

Ti mit csinálnátok, ha kétes üzeneteket találnátok a párotok Facebook-ján? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
199. moonlight13 (válaszként erre: 197. - F303be5590)
2012. jún. 14. 21:22
Ez azért már túl van bonyolítva!
198. 25d4b44717 (válaszként erre: 197. - F303be5590)
2012. jún. 14. 21:17
:-) :-) :-)
2012. jún. 14. 20:58

az is lehet ám, hogy elege van belőled és azért hagyta nyitva mert ismer már annyira, hogy milyen vagy. aztán az is lehet, hogy az akivel levelezik az ő maga.

szóval szépen megvezetett, te meg megérdemled, miafasznak olvasod más leveleit

196. moonlight13 (válaszként erre: 166. - 2b12091acd)
2012. jún. 13. 11:18
Én ugyan ki nem bírnám, hogy csak őrlődöm, és nem kérdezem meg! De hát nem vagyunk egyformák!
195. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 166. - 2b12091acd)
2012. jún. 13. 00:31
Így jártál.
194. 2b12091acd (válaszként erre: 193. - Moonlight13)
2012. jún. 12. 17:15
Oké, meg lesz :-D
193. moonlight13 (válaszként erre: 192. - 2b12091acd)
2012. jún. 12. 17:06
Lépj túl, de azért hegyezd ki a csápjaidat! :)
2012. jún. 12. 17:03
Nem. De most már kezdek túl lépni rajta. :-)
191. moonlight13 (válaszként erre: 190. - 2b12091acd)
2012. jún. 12. 17:00
Akkor ez a variáció nem jó. :(
190. 2b12091acd (válaszként erre: 189. - Moonlight13)
2012. jún. 12. 16:58
Nem közös. Nem élünk még együtt, s épp náluk voltam, amikor eme eset történt.
189. moonlight13 (válaszként erre: 188. - 2b12091acd)
2012. jún. 12. 16:57
Egyébként közös gépen neteztek v. külön? Mert ha közös, akkor mondhatnád, hogy pont bele akartál menni a saját leveleidbe, amikor megláttad...
188. 2b12091acd (válaszként erre: 187. - 4c1a787e8f)
2012. jún. 12. 15:40
Nem terveztem :-) Köszi :-)
187. 4c1a787e8f (válaszként erre: 186. - 2b12091acd)
2012. jún. 12. 15:18

Másfél éven belül ne menj hozzá, és ne szülj neki...


Utána megengedem, ha tényleg ezt akarod..

:-)))))))))

186. 2b12091acd (válaszként erre: 185. - 4c1a787e8f)
2012. jún. 12. 15:16
VAlóban nem tartunk még ott, de tervezgetni tervezgetjük és együtt képzeljük el, mert mindketten úgy érezzük, hogy a másik az Igazi. Mint említettem, 10 éves ismeretség ez, annak ellenére, hogy mint egy pár, csak 5 hónapja vagyunk együtt.
185. 4c1a787e8f (válaszként erre: 184. - 2b12091acd)
2012. jún. 12. 15:14

Hát akkor ez a kapcsolatod akkor még nem az a "családtervezős" kapcsolat, ahogy az előbb valahol írtad..

Ebben az esetben én hagynám menni a dolgokat, nem is cseszegetném, de észen lennék, eltenném ezt a momentumot a megfelelő helyre, és elővenném, fontos döntésekkor..

184. 2b12091acd (válaszként erre: 182. - 4c1a787e8f)
2012. jún. 12. 15:11
No ez a "veled álmodtam" ez akkor volt, amikor még csak 2-3 alkalommal randiztunk.
183. 4c1a787e8f (válaszként erre: 181. - 25d4b44717)
2012. jún. 12. 15:11
Igen, a férfiak, meg a nők jól kiegészítik egymást, úgy vannak tervezve.. Én már elég öreg vagyok ahhoz, hogy erre törekedjek.. :-))
182. 4c1a787e8f (válaszként erre: 177. - A14deb9047)
2012. jún. 12. 15:10

Ez így van!!!!!!!!!!


Csak valahogy a régiek tudtak úgy bókolni a feleségükkel az oldalukon, hogy az mindenkinek jó volt..



Valahogy a miért, meg a mérték úszott el nagyon, meg az erkölcsök lazulása előbb lehetővé teszi a fizikai megvalósulást...


Bókoljon a bálban, de ne írja egy 17 éves lánynak, hogy vele álmodott.. Pláne életének abban a szakaszában ne, amikor talán leendő feleségével válik szorosabbá a kapcsolata.. Ez a furcsak nekem igazából, hogy miért ebben az időben.. Ha már 15 éve házasok lennétek, azt mondom, ok... Ha két hete járnátok együtt, megint csak... Na de most??

181. 25d4b44717 (válaszként erre: 138. - 4c1a787e8f)
2012. jún. 12. 15:06

Természetesen egyetértek :-)

Jól kiegészítetted írásom. Köszi:-)

180. a14deb9047 (válaszként erre: 179. - 2b12091acd)
2012. jún. 12. 15:02

Mivel nőből vagyok, nem mondom, mit szeretnék, de jogom van hisztizni, hogy megkapjam, amit akarok...

Ez a férfi számára érthetetlen mondat... Elvégre nem gondolatolvasó!

2012. jún. 12. 14:57
:-D Hát nem vagyunk egyszerűek, az tuti...
178. Vicaaaa (válaszként erre: 170. - Anda83)
2012. jún. 12. 14:57

Az én párom is ilyen,csak az a szomorú,hogy a környezetem tart hülyének,hogy ezt tűröm,mármint azt,hogy hogy beszél előttem más nőkkel...ezt meg kell szokni,nem gondolja komolyan.Itt az a probléma,hogy senki nem tudja,milyen amikor kettesben vagyunk,mennyire érezteti azt,hogy szeret...szóval együtt lehet élni ezzel,de csak annak aki tudja kezelni.

Nekünk mindig mások miatt voltak vitáink,mert ha ő olyan stílusban szólt oda valakinek,akkor már köztük biztos van valami.Sajna ez az átka a kisebb falunak...

2012. jún. 12. 14:56
Azért érdekesek vagyunk mi nők. Ha nekünk bókolnak, az jó, ha a férfi másnak bókol, akkor meg hisztizünk...
176. 2b12091acd (válaszként erre: 175. - 4c1a787e8f)
2012. jún. 12. 14:55
Hm. Azt azért nem hiszem, hogy egy életen át menne, de egyelőre induljunk ki abból, hogy ez tényleg csak "bájcsevely", és semmi több, nem szerelmes belé, ahogy Te írod, hogy az voltál a másikba, amikor a férjed megtalálta az üziket.
175. 4c1a787e8f (válaszként erre: 173. - 2b12091acd)
2012. jún. 12. 14:52

Ez is egy megoldás. De ezzel belemész egy utcába, ami talán nagyon nehéz... Ezzel magad, és az ő számára is legalizálod ezt..


Azt tudd, hogy ha nem akarod, akkor nem vagy köteles ezt tűrni. Tényleg csak akkor tedd, ha úgy érzed, hogy egy életen át is menne, és tényleg így is jó...

174. 4c1a787e8f (válaszként erre: 166. - 2b12091acd)
2012. jún. 12. 14:50

Nekem egyszer a férjem belenézett az enyémbe... Hm mit tesz isten, pont akkor, amikor bele voltam zúgva valakibe, bár komoly fizikai kontakt nem volt, csak sms-ek..


Aztán az lett, hogy én voltam hálás az Istennek, a sorsnak, meg mindennek, hogy megbocsátott, én könyörögtem, hogy beszéljük meg.. Nem volt könnyű, de kijöttünk belőle.. Mivel valójában nyilván őt szeretem, és ő a legfontosabb nekem a világon...


Aztán azért arra finoman megkértem, hogy többet ne nézze meg a leveleimet.. De mivel jogosan ráérzett szegény a bajra, ezért igazából nem haragudtam rá, és nem is úgy mondtam neki..


Viszont azóta nem is néz bele..


Szóval én is azt mondom, a dologkat akkor és ott kell tisztázni. A harag, a keserűség később úgyis kijön, jobb ha ott, a helyén és azért amiért szól. Állítólag azért egészségesebbek a déli népek, mert náluk rögtön repül a tányér, ott és akkor, és nem három nap múlva üvölt rá, hogy "miért nem csináltad még meg a csapot te szemét"... Szóval egész másért, mint ami a baj...

173. 2b12091acd (válaszként erre: 172. - Anda83)
2012. jún. 12. 14:49

"De ha kibírod, és elhiszed, hogy csak cicázgat, de semmi komoly, akkor inkább ne szólj neki. Ha amúgy semmmi változás, és maximálisan áll hozzád ugyanúgy, szerintem felesleges parádézni."


Igen, egyelőre ezt próbálom mérlegre tenni. Mert amúgy ő nagyon odaadó, tényleg! Úgyhogy egyelőre ez a terv, nem szólok, amíg nem muszáj. Nagyon köszönöm, rengeteget segítettél!!!!

172. Anda83 (válaszként erre: 171. - 2b12091acd)
2012. jún. 12. 14:06

Hát akkor ilyen ő is:) Csak mi reagálunk mindenre máshogy. Ha egy csinos bombázónak ugrik levenni a cuccot a polcról, vérben forog a szemünk, ha a 80 éves néninek, észre se vesszük:D holott ugyanazt csinálja:))

Ha csini 17 éves lánynak írogat, azon felkapja az ember a vizet, de ha a nem kifejezetten dekoratív munkatársnőjének ír valami hasonlót, akkor már nem zavar.

Elhiszem, hogy zavar, engem is zavar. De hát ilyenek. Élvezik, ha ők vannak a női szemek középpontjában, abban lubickolnak.


Az én párom annyira nem volt kiakadva, hogy beletúrtam a leveleibe. Ill. ki volt, de azért ez nem válóok:)) Pláne, mert megint csak az ő hiúsága van legyezve, hogy féltékeny vagy rá:)) csak uugye egy darabig eltűrik, meg poénnak fogják fel, ha viszont az ember túlzásba viszi a féltékenykedést, akkor menekülni fog. Akár máshoz...

Én is megfogadtam, h nem fogom megnézni, már egész jól tartom, 3 éve:)) az elején nehezebb volt:))

Én elmondanám neki, mert magadat őrjíted meg a dologgal, ha magamból indulok ki. Ő úgyis kimagyarázza, hpgy ez csak hülyéskedés (és nagy valószínűséggel tényleg az, csak nekünk szarul esik - amúgy én se hiszem, hogy a 17 éves kiscsajnak megírná, hogy te meg ő amúgy tök jóban vagytok, ha nem csak évődés lenne az egész)


De ha kibírod, és elhiszed, hogy csak cicázgat, de semmi komoly, akkor inkább ne szólj neki. Ha amúgy semmmi változás, és maximálisan áll hozzád ugyanúgy, szerintem felesleges parádézni.


Ja, és ez nem az együtt töltött időtől függ. Úgy értem, ha már az elején flörtölget, mert ilyen, és kész, akkor ez van. Még mindig jobb, mint ha mondjuk 5 évig még csak nőre se néz, aztán hirtelen elkezd flörtölgetni, mert akkor ott történt valami. De ha neki az alaptermészete ilyen, akkor így kell elfogadni. Vannak ilyen pasik. Arról nem beszélve, a férfiak sem hülyék, ha meg akarnak csalni, meg tudnak úgy is, hogy soha az életben nem tudjuk meg...

171. 2b12091acd (válaszként erre: 170. - Anda83)
2012. jún. 12. 12:40

Hoppá... na azt hiszem teljsen rátapintottál a lényegre. Pontosan ilyen ő is. Épp tegnap volt egy jelenet, Tescoban, hogy egy csajszi nem ért el valamit a polcon ő meg egyből odaugrott és levette neki. De ahogy írod, a 80 éves nénivel is ugyanolyan figyelmes, kedves.


Kiélte magát: tutira, mert 10 évig csak csajozott, semmi komoly, és ezt hangoztatja is, hogy neki elég volt már abból az életből.


Szerinted, ha elmondom, nem fog nagyon kiakadni azon, hogy elolvastam az üzeneteit? (mondjuk azt most megfogadom, hogy ilyet soha többet, mert nincs nekem erre szükségem)

170. Anda83
2012. jún. 12. 12:33

Hogy viselkedik amúgy más nőkkel a pasid különben? Amikor te is ott vagy akár?


Csak amiatt, mert az én páromnak is akadnak néha ilyen kis üzenetei, levelei, amiktől persze mindig a plafonon vagyok, kiakadok, nekiesek:))) és persze mindig kimagyarázza. Még soha nem bírtam megállni, hogy rá ne kérdezzek. Amúgy tudom, hogy szeret, és velem akarja leélni az életét, és mindent megtesz értem. Mégis vannak ezek a dolgai. Mivel szoktunk órás beszélgetéseket is tartani, sok mindent megtudtam az indítékairól, amikben lehet igazság is.

Ő akkor is úgymond udvarolgat a nőknek, ha én vele vagyok. De nem kell félreérteni, mert a plusz 40 kilós súlyfelesleggel bíró hivatali 50+os néninek ugyanúgy nyomja a rizsát, mint a csini 20asnak. Ha valamit el akar érni egy nőnél, tökmindegy, ki az, mennyi idős, és hogy néz ki, mindig leveszi a nőket a lábukról. Vannak ilyen férfiak. Általában a nők 90%ának be is jön ez a stílus, mert ráérez, melyiknél mennyit engedhet meg magának. Aki olyan, és mondjuk gyakoribb a munkakapcsolat (pl. a könyvelője) azzal akár sikamlósabb beszélgetésekbe is belemegy. Ezt az elején nehéz volt elfogadnom, de már megszoktam. Ez az a fajta amúgy, aki kidumálja a nőket a bugyijából, ha akarja. Állítólag azon a korszakán túl van:))) Ki tudja... mindenesetre soha nem tudtam semmivel lebuktatni (szerencsére)

Sok nő nem tudja ezt a fajtát elviselni társnak, mert megőrjíti, de ha tudod kezelni, akkor egy főnyeremény, akit irigyelnek tőled (és akár el is akarnak szedni!) mivel jóképű, jó dumája van, és ha még mellé van egy egzisztenciája is, akkor pláne.

Két dolgot tudsz tenni, vagy elfogadod őt ilyennek, és hagyod , hogy a tenyerén hordozzon, és mindenét neked adja, vagy megőrjíted a kérdésekkel, és elromlik a kapcsolat.

Attól, hogy ilyenekbe belemegy, egyáltalán nem biztos, hogy megcsal. Én nem tenném tűzbe a kezem azért a páromért, (senkiért) de ha meg is csalt valaha, arról nem tudok, pedig nem hunyok szemet, ha valami hülyeség jön elő, viszont biztos vagyok benne, hogy ő engem választott, engem akar, van amúgy egy gyerekünk is, és tudom, hogy nem hagyna el. Azt nem mondom, hogy soha az életben nem lesz esetleg más, bár nyilván remélem, hogy nem, de nem fog kirakni egy gyerekkel az utcára, hogy neki most új csaja van.


Summa summárum, a férfiaknak kell a visszaigazolás a nőktől. Ha meg csinos, fiatal nőkről van szó, ez hatványozott. (kislányozhatjuk a 17 éves kiscsajt, de kinézetre tuti nem kislány:)) Ez emeli az egojukat. Ha kiélte már magát, és tényleg sok nője volt, ahogy mondta is, akkor, mint az én páromnál, van rá esély, hogy csak a szája jár, és a határ az, hogy érezze, hogy meglehetne neki. Mert ettől érzi magát nagy vadásznak :D Ha sok nője volt, és túl van a csajozós korszakon, akkor sok újat már nem fog tudni mutatni neki egy nő sem.


Tanácsot adni nem tudok, de szerintem jobb egy veszekedéssel túl lenni a facebook témán, mint hogy ezen rágódj napokig, és citromba harapott arccal durcáskodj, mert neki fingja nem lesz, mi a bajod, csak max. jól felidegesíti magát, hogy te mennyire egy besavanyodott némber vagy, akinek semmi nem jó, pedig ő a lelkét is kiteszi:)))

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook