Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti mennyit költötök ruhákra? Egy nyári ruhárt kiadnátok 5-10ezret is? fórum

Ti mennyit költötök ruhákra? Egy nyári ruhárt kiadnátok 5-10ezret is? (beszélgetős fórum)


1 2
18. Zaya86 (válaszként erre: 16. - Claudia24)
2009. máj. 20. 16:19

Amire nem sajnálok több pénzt kiadni, ha megtehetem : cipő, esetleg nadrág.

De ezekből sem fontos Számomra, hogy mindenképpen a legmárkásabb legyen, esküszöm :)

Én sosem márka miatt veszek meg valamit, sosem érdekelt, Nekem kissé sznob dolognak tűnik, ha valaki kizárólag márkás cuccokat hajlandó felvenni. Ez nem azt jelenti, hogy lenézem, csak Én nem ilyen vagyok.

Mindenki arra költ amire akar! :)

17. samsam
2009. máj. 20. 16:11
simán! ha tetszik, szép, vedd meg! nem kell sok vacak darabot venni, hanem néhány igazán szépet. így ugyan annyit költök ruhára, mint az, aki olcsón vesz sokat. Amúgy tutira le fogják árazni július közepén... részemről arra várok.
2009. máj. 20. 16:05
Én igen képes vagyok az összes pénzem ruhákra költeni ,imádok öltözködni:)Ha megtehetem a nagyon drága márkás ruhákat is megveszem!Hidd el Zaya ha milliomos lennél te is csak a márkát vennéd meg ,én már voltam lent is fönt is pénzügyileg,volt amikor piacon vásároltam!
15. Zaya86
2009. máj. 20. 13:58

Szerintem az embernek mérlegelnie kell magában azt, hogy megengedheti-e ezt magának vagy sem!

Ha nem emiatt a ruhavásárlás miatt nem fogom tudni befizetni a csekkeket, akkor szerintem nem annyira irreális az ára, ellenben addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér! :D

Én is szeretek vásárolni, de megálljt tudok parancsolni magamnak, viszont azt sosem tudtam felfogni, hogy vannak emberek akik több 100.000 Forintokat költenek ilyen dolgokra, vagy esetleg egyetlen ruhadarabra, mégha pénzem lenne rá akkor sem!

2009. máj. 20. 13:50

hát pont nem ugy állok anyagilag de még beleférne...

amugy ez a selyem akármi nem izzadós anyag????????

2009. máj. 20. 13:35

Ha valami jó azt meg lehet venni. 6 eFt nem túl sok egy jó ruhára.

Én próbáltam olcsón vásárolni, de rá kellett jönni, hogy az a kidobott pénz.

Hiába veszek meg egy nadrágot 1800 ért, ha sosem veszem fel, és ráadásul annyira béna, hogy másnak sem tudom adni.

Ellenben van nagyon drága blézerem, amit a mai napig hordok és 97-ben vettem 17 eFt-ért.

Szerintem, ha van rá pénzed, jó a méret és jól áll vedd meg!

12. makrai.lilla (válaszként erre: 7. - Krisztina3)
2009. máj. 20. 13:35
iylenkor van az mint más máskor hoy ha visszamegyek a boltba már nincs meg :))
2009. máj. 20. 13:33
Azt hiszem én nem adnék 10 ezret érte.
2009. máj. 20. 13:30

ha nem fogod megbánni és ki tudod használni vedd meg.

Egyébként 5ezret még talán kiadnék egy nyári ruciért....de 10et semmiképp.

9. garamond (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2009. máj. 20. 13:26
Akkor vedd meg, ha nem lesz lelkiismeret furdalásod két hétig miatta. Egyet értek az előttem szólókhoz, sokszor többet ér egy nagyon klassz, mint száz turis, fakó olcsóság.
2009. máj. 20. 13:25
Én is imádok turkálni.Éppen most jöttem haza(mosom is az új szerzeményeket).Nem hiszem,hogy adnék érte 6000 Ft-ot,csak akkor ha készülnék vmi olyan helyre ahová most elengedhetetlenül fontos az a hatezres ruha.Egyébbként neked kell tudni,hogy mi számodra a jó.Lehet megveszed és megesz a fene,hogy kidobtál annyi pénzt egyetlen darabért,vagy nem bánod meg....De...irány a turi és lehet találsz majdnem olyan jót,ha nem akkor még mindig megveheted...Szép napot!
7. Krisztina3 (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2009. máj. 20. 13:24
Vedd meg,ha nem veszed meg akkor mindig fájni fog érte a szíved.
6. makrai.lilla (válaszként erre: 3. - SSissykke)
2009. máj. 20. 13:23
hát ja igaz ez kicsit alul el is állt ami miatt filózok h megvegyem, nem nagy ,ilyen fazon...
2009. máj. 20. 13:23

Hát lehet olcsóbb volna ha megvarratnád:)

Én is nagy turis vagyok, és csak nagyon indokolt esetben venném meg, mondjuk ha teljesen szerelmes lettem belé:)

Ha van rá fölös pénzed és nagyon tetszik, szerintem vedd meg nyugodtan:)

2009. máj. 20. 13:22
Én úgy vagyok ezzel,ha megtetszik,akkor meg veszem.Saját magam keresem meg rá a pénzt,amit úgy osztok be ahogy akarok,nincs olyan sok ruhám,de azok olyanok,amik tényleg jó minőségüek és nincs minden emberen hasonló.
2009. máj. 20. 13:22

Ha beleszeretek, felpróbálom és tényleg nagyon jól is áll, akkor kiadnék... De ha nem vagyok biztos benne, csak tetszik, de nem biztos,hogy hordanám, akkor nem...

Sokszor jártam már úgy, hogy megvettem valamit, aztán ki sem használtam.. végül csak ott állt a szekrényben.

De ha beleszeretek, akkor nem drága. Van egy diesel farmerom, ami 9000.- forintba került, nagyon gondolkodtam, hogy megvegyem -e.. de imádom, az a kedvencem! Úgyhogy megérte! :D

2. syria (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2009. máj. 20. 13:21
Én biztosan nem.
2009. máj. 20. 13:18
világ életemben turis helyen vásároltam de most megtetszett nagyon egy ruha egy rendes butikban.alig van benne anyag,selyem szerü,de nagyon jó,de 6000 ft...a legtöbb ilyen nyári ruha 5 10 e ft...ti kiadtok érte ennyit ?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook