Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti is tapasztaltátok, hogy állandóan hideg a lábfejetek? Miért van ez? fórum

Ti is tapasztaltátok, hogy állandóan hideg a lábfejetek? Miért van ez? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. Emosz
2008. febr. 9. 16:52

Nekem is állandóan hideg a lábam. Ősztől tavaszig zokniban alszom. Elég vicces a látvány. VAstag zokni, rövid ujjú, rövid nadrágos pizsi. Ha a lábam nem fázik, akkor én sem.

A páromnál ez épp ellenkező. neki mindig a talpa lóg ki a paplan alól. :-)

Az egyik ismerősömet tokától-bokáig kivizsgálták (Németországban), mert télen-nyáron jéghidegek a kezei és a lábai. Tök egészségesnek nyilvánították.

A fene se tudja, hogy mitől van ez.

9. Laryan (válaszként erre: 8. - Kata 222)
2008. febr. 9. 16:42
Nekem is ez a gondom,és én is így tudom,hogy a vérkeringés miatt van.
2008. febr. 9. 16:39

Szioka!


Nekem is álandó jeleggel hideg a kezem,lábfejem.Sokszor még nyáron is fázik.Pontosan nem tudom miért van ez így,de álítólag azért mert az ilyen embereknek nem jó a vérkeringésük.

2008. febr. 9. 16:19

hali! nekem is fááázik mindig a praclim :) és nagyon rossz tud lenni. én is mozgok rendesen, de mégis mindig hideg, zokniban kell aludnom sokszor még nyáron is...

nekem is sokat segítene, ha tudnám, hogy mitől van!

6. Cosette3 (válaszként erre: 5. - 33592d1fba)
2008. febr. 9. 16:16

Úgy gondolom, mozgok eleget. Plussz tesiórám is van.

Mi lehet még az oka?

2008. febr. 9. 16:14
Sportolsz,mozogsz eleget???Keringési problémára UTALÓ JEL!!
2008. febr. 9. 16:09
Nekem is ez van,állitolag attól,h.rossz benne a vérkeringés.
2008. febr. 9. 16:08
-ezt nem tudom,de nekem is hideg sőt a kezem is mindíg fázik...
2008. febr. 9. 16:06

Sziasztok!


Még elég fiatal vagyok, de már egészen kicsi korom óta nagyon hideg a lábfejem, talpam. Még takaró alatt, melegben is!

Miért van ez? Tapasztaltátok már ti is?

Lehet ez keringési zavar?

2008. febr. 9. 16:04
Ti is tapasztaltátok, hogy állandóan hideg a lábfejetek? Miért van ez?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook