Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogyan élnétek át azt, hogy a párotok találkozgat a volt párjaival? fórum

Ti hogyan élnétek át azt, hogy a párotok találkozgat a volt párjaival? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
69. 66112ea05a (válaszként erre: 68. - 27c72ee00a)
2014. márc. 21. 22:09
ugyan... ovis dolog.
2014. márc. 21. 22:07

Nálam, ha egy kapcsolatot lezárok, akkor az azt jelenti, hogy le van zárva.

Minden szinten.

Mert úgy érzem, hogy a közös életünk befejeződött, nem része a másikénak a sajátunk, és fordítva.

(Minden harag és utálkozás nélkül.)

67. 66112ea05a (válaszként erre: 66. - 6fef80bd7d)
2014. márc. 21. 22:05

Tőlem mindenki azzal találkozik akivel akar:)


Te nem igy vagy ezzel?:D

66. 6fef80bd7d (válaszként erre: 64. - 66112ea05a)
2014. márc. 21. 22:02
miért neked tetszene? :-D
2014. márc. 21. 21:41
Ez nehéz ügy. Szerintem ezen csak az segíthet, ha megpróbálod minél jobban megismerni a párod és hagyni, hogy bizonyítson neked, hogy hűséges. Ez pedig egy jó próba erre. Tudom, mondani könnyű, de az senkinek se jó, ha korlátozzátok egymás szabadságát. Ha pl magamból indulok ki, nekem is volt egy exem, akivel barátilag néha összefutottam a szakítás után és meg se fordult a fejemben, hogy újrakezdjem vele, mert nem érdekelt. Lehet, hogy az övében igen, de ez nem derült ki. Nem mindenki csalja meg a párját és az is lehet, hogy a te párod már rég túl van az exein, csak néha jól esik elbeszélgetni velük és ennyi. Bár neked kell ismerned a párod, hogy milyen.
64. 66112ea05a (válaszként erre: 62. - 6fef80bd7d)
2014. márc. 21. 21:25
Miért?:D
2014. márc. 21. 21:08
Találkozzon.
2014. márc. 21. 17:37
kicsapná a biztosítékot
61. ina87
2013. dec. 21. 17:22
Nem helyes amit tesz a párod,nyilván ő nem reagálja ezt ugy le és nem is érdekli h ez téged zavar.én azt tenném ha a párom nem zárná le a dolgokat az exel hát kiadnám az utját,mondják h mert csak barát marad na ez az a pont mikor exböl sosem lesz barát hisz egykor kétt összetartozo emberekröl beszélünk akik nem barátilag voltak eggyüt,egy exnek nincs helye egy jól müködö kapcsolatba,persze más dolog a házaság ha el válásrol van szo és vannak gyerekek,de nem szabad egy ujkapcsolatot az exel összehozni más a gyerekek végett találkozni és a dolgokat megbeszélni de tovább le kell zárni a dolgokat.
2013. dec. 21. 12:47

Nem tudom.


A párom ilyet sose csinál.

2013. dec. 9. 17:50
Örülnék neki.
58. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 57. - Csimpilimpi2)
2011. jan. 18. 06:38
Teljesen igazat adok neked!Mi is így vagyunk a volt párommal!
57. csimpilimpi2 (válaszként erre: 1. - Texa)
2011. jan. 18. 05:25

Bár nem olvastam el a hozzászólásokat, de sajnos most már van nekem is ezzel kapcsolatos tapasztalatom. Igaz, most én vagyok az ex. Így gondolom, nem baj, ha egy kicsit rávilágítok erre az oldalra. A múltat nem lehet kitörölni, semmissé tenni az ember életében. Vannak helyzetek, amikor lezárni sem lehet. Az új kapcsolat akár a másik mellett futó életté is válhat. Persze teljesen más érzelmekkel és más kapcsolódási pontokkal.

Mi külön vagyunk a férjemmel, ő költözött el... máshoz. Tartjuk a kapcsolatot. Néha telefonon, néha személyesen. Ez már csak baráti érdeklődés, baráti találkozás. Soha nem lehet közöttünk szó férfi-nő kapcsolatról, de az ember életéből 30 évet kitörölni, semmissé tenni nem lehet. Vannak gyerekeink, de már felnőttek. Mégis összekötő kapcsok ők is. Nem jó az senkinek sem, ha az egykor összetartozó két ember úgy tesz, mintha idegenek lennének egymásnak és bizony, ha a férjem mostani párja szólna ezért, .... na akkor harcolnék a férjemért. Nem azért, hogy mint férfit visszakapjam, hanem azért, hogy ez a baráti viszony megmaradhasson. Szerencsére a mostani párja sokkal okosabb ennél és nem szól bele ebbe a kapcsolatba, hiszen tudja, hogy én már csak a múlt vagyok. Ő a jelen és talán a jövő. Ezzel kellene mindenkinek tisztában lennie, amikor a jelenlegi párját el akarja szakítani a múltjától. Szerintem aki az exre féltékeny, az nem érzi elég biztosnak a jelen kapcsolatát és azt hiszi, hogy az választhatja el a párjától. Pedig ez nem így van. Ha egy kapcsolatot szét tud dúlni a múlt, akkor az a kapcsolat nem elég erős és akár egy új megjelenő is szétszakíthatja.

A kisebbik fiam azt mondta, hogy nagyon büszke ránk, hogy így intéztük ezt a dolgot és nincs közöttünk harc, vita, széthúzás, veszekedés. Igaz, nem találkoztam még az új párral, de azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy megismerkedjünk.

2011. jan. 17. 20:17
Nekem elborulna az agyam!a lánynak rendesen beolvasnék talán még el is verném.a pasimat garantáltan elpics.znám mellé ajándékba ott taposnék a lelkébe ahol a legjobban fáj neki és kihajítanám az utcára.
55. Humor Helga (válaszként erre: 54. - Erus75)
2008. nov. 6. 10:32

huhh....wazz...ahogy írtad majdnem lestem a székről, annyira meglepődtem ezen a viselkedésen...


Hát szerintem is lépj, minél hamarabb! Nagyon drukkolok!

54. erus75
2008. nov. 6. 10:01
Igen minden második hétvégén hozza őket.Péntek este hozza és vasárnap este viszi őket.Nagyon jó a kapcsolatom velük.Én hiába megyek vele,olyankor a szomszéd utcába állunk meg.Az exe szóvá tette régebben hogy mit keresek a kapuban.Nem mehetek be,mostmár a kapuig sem.Pedig a ház amibe laknak a pasim Apukájáé,akivel szintén jóba vagyok.Szerintem is csak duma hogy a gyerekek miatt.Tegnap is kérdeztem miután letette a telefont.Gyerekek jól vannak?suli? Hú azt nem is kérdezte.(legalább lódítana)Akkor miről beszélnek?Köszi a tanácsot.Valamit lépnem kell!!!!
2008. nov. 6. 09:47

huhhhh...igaz ha menni akar úgyis megy.....de ha kégyelmesebb így neki mint ha menne??!?!


A másik meg azért ha párod szeret akkor igenis féltékeny...attól h nem mutatja ki...azt gondolom h egy kacsolatban KELL lennie egézséges féltékenységnek! És azért ha minden héten akár csak két napot az "Ő idejéből" venne el egy másik pasi...tuti féltékeny lenne....


az meg h a gyerek miatt tartják a kapcsolatot...hülyeség...sztem...3éves vtam amikor az én szüleim elváltak....Anyu és Apu csak annyit beszéltek meg h mikor jön értem az egyik..aztán meg a másik...na nem azt mondom h ez normális volt....


A harmadik meg....a párod gyerkőce szokott nálatok lenni?!?! aztán meg Te miért nem mész ha megy "gyerek nézőbe"?

Remélem tudtam segíteni:))))

52. erus75
2008. nov. 6. 09:42
Lehet hogy nem mondasz hülyeséget,és ezt kellene csinálnom.Bár szerintem Őt ez nem zavarná,ismer és tudja hogy soha nem pasiznék be mellette.Soha nem féltékeny.Olvasd el a 24.hozzászólásom,és azután adj valami jó tanácsot Kedves Helga.
51. Humor Helga (válaszként erre: 50. - Erus75)
2008. nov. 6. 09:09

uhhh....azt nem tudtam h ez megy évek óta.... nálam pl ha valami bánz az már a szememen látszik...én biztos közölném Vele h erre nem vagyok kiváncsi....és nem azt kéred Tőle h h válasszon csak azt h ne előtted....azaz ha Te otthon vagy akkor....ez sztem teljesen korrekt a Te részedről!!


Talán neked vki pasi akivel az éjszaka közepén Te is tudsz beszélni?:DDD na jó ez csak vicc volt;)

50. erus75
2008. nov. 6. 09:05
Ezen is túl vagyok.Megkértem már rá többször ha lehet ne este beszélgessenek amikor már én is ott vagyok.Nem változik semmi.Ők jó barátok maradtak,ez a magyarázat.Nálam pedig szép lassan betellik az a bizonyos pohár.Évek óta ez megy,de kezd elfogyni a türelmem.
2008. nov. 6. 08:37
Nálunk nincsenek exek. Illetve van egy, de ő messze Kanadában lakik. Ő a lányom apja, a kapcsolatot nem tartjuk. Ennyi.
48. Humor Helga (válaszként erre: 47. - Erus75)
2008. nov. 6. 08:35
szerintem a hiszti nem segít! mondd meg neki h ez neked írtóra rosszul esik és találjatok ki vmit mert erre rámehet a kapcsolatotok(szép lassan persze)
47. erus75
2008. nov. 6. 08:33
Elegem van,hogy a Pasim fecserészik telefonon az ex feleségével.Még a másik szobába is átvonul hogy ne halljam.Milyen jogon hívja fel este 8-kor,és jókat vigyorognak együtt.Ilyenkor megsértődöm és duzzogok.Mit csináljak??
2008. nov. 4. 10:54
sehogy, mert ilyen nem volt.
2008. nov. 4. 09:22

Szia!

Én csak azt tudom javasolni,hogy bízz meg benne.És mond el neki,hogy zavar,hogy találkozik az exeivel.

(Nálunk,szerencsére nincs ilyen gond,hogy az exeivel találkozna,csak annyi van,hogy előszeretettel ismerkedik más csajokkal.Nem mondom,hogy nem zavar néha,de megbízok benne és elszokta mondani mindig,hogy éppen milyen csajjal ismerkedett meg(ált.neten).És van olyan,hogy meg is mutatja a csajt.De azért nem engedem,hogy túlzásba vigye a dolgot.)

Szóval bízz meg benne!!:O)

44. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 42. - E87e4cce43)
2008. nov. 1. 16:27
De akár lehetne erről is....
2008. nov. 1. 15:51
Ma tudtam meg hogy én leszek a 2. ex. pár hét alatt nagy szerelembe esett, ahol mindent megkap amit tőlem nem. De ennek is oka volt stb.részemről, részéről. Ez most nagyon hirtelen jött, azt tudtam,hogy egy barátjánál lakik, mert kissé depis és kiborítja a családja. Aztán kaptam a pofámra most. Tőlem szokatlanul " rimánkodtam, sirtam, toporzékoltam" a első megdöbbenés után jön majd a gyülölet? A gyerek miatt, 10 éves lány muszáj jönnie, mett ő van most a legrosszabb passzban és korban. Lehet hogy majd nem engedik hogy jöjjön, és közös a lakásunk is, nem is lehet mostanában eladni.Mi lesz? Kinek van joga , és mit követelni??????? jajajjjjjjjjjj
42. e87e4cce43 (válaszként erre: 41. - 3cf80f2b78)
2008. nov. 1. 15:13
Itt nem erről van szó.
2008. okt. 31. 14:25
Nálunk fordítva van!Én talizom a gyerekem apjával,sőt együtt is dolgozunk,de sosem volt probléma belőle!!
2008. okt. 31. 11:08
.. nálam a kérdés, hogy ő hogyan élné át... akarom mondani, hogyan élné túl, ha ezt tenné... :oD
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook