Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti hogy álltok a dekoltált ruhákhoz? Viselnétek dekoltált ruhát mondjuk, ha elmennétek a párotokkal? Vagy csak barátnőkkel vacsizni? fórum

Ti hogy álltok a dekoltált ruhákhoz? Viselnétek dekoltált ruhát mondjuk, ha elmennétek a párotokkal? Vagy csak barátnőkkel vacsizni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. Channa* (válaszként erre: 5. - Timycat)
2021. máj. 29. 14:39
Az én férjem is szeretné, ha hordanék ilyet:DDDD
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 14:34

Persze, hogy hordok. Miért ne tenném?

Köldökig dekoltált ruhám, felsőm nincs, férjem nagy bánatára. Neki sosem elég mély a dekoltázsom 🤦‍♀️

2021. máj. 29. 14:29

Azért ez függ a dekoltázs milyenségétől.

Köldökig kivágott ruhát/felsőt nem veszek fel.

Egyébként én azokat a ruhákat/felsőket szeretem télen és nyáron is, ami mélyebben dekoltált. Ez lehet V vagy kerek kivágású, de nem lehet kint a mellem.

2021. máj. 29. 14:07

Én nem szeretem a kivágott ruhákat, meztelennek érzem magam benne, semmi spagettipántost vagy pánt nélkülit nem hordok.


Viszont ha neked tetszik, jól érzed magad benne, akkor miért ne???

2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 14:04

Ha lenne mellem biztos hordanék.

Ne foglalkozz azzal ki mit mond!

Én sem foglalkozom vele, ezért vettem világos lila hajfestéket. 🤣

De tényleg, egyszer élsz!

Hajrá!

2021. máj. 29. 14:01

Személy szerint soha nem vetettem meg a dekoltáltabb ruhákat, felsőket. Most elcsábultam 2 ilyen lenge ruhát látván. Az egyik szép smaraldzöld színű, a másik pánt nélküli színes csíkos. Hétfőn meghívást kaptam az egyik barátnőmtől, hogy üljünk be egy pizzara valahova. Elfogadtam a meghívást, és arra gondoltam, hogy felavatom az egyik ruhát.

Ti hogy álltok ehhez a témához? Hordozók dekoltáltabb ruhákat? Ha a párotokkal találkoztok egy vacsorára vagy valahova szoktatok dekoltált ruhát viselni?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook