Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti hogy álltok a dekoltált ruhákhoz? Viselnétek dekoltált ruhát mondjuk, ha elmennétek a párotokkal? Vagy csak barátnőkkel vacsizni? fórum

Ti hogy álltok a dekoltált ruhákhoz? Viselnétek dekoltált ruhát mondjuk, ha elmennétek a párotokkal? Vagy csak barátnőkkel vacsizni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. katt2 (válaszként erre: 34. - Df1e1c376c)
2021. máj. 30. 10:19
Akkor nézd meg a Google-t, hogy mit hoz ki fordításnak...
35. Altair (válaszként erre: 32. - Katt2)
2021. máj. 30. 09:27

Egy dolgozótól ált mosolyt kapsz, mert nem küldhet el melegebb éghajlatra. Bár ismerek olyat, aki megtette, és jól tette.

Alap etikett, hogy intim jellegű dolgokat nem dicsérgetünk ismeretlenként. Sokkal jobban esik az embernek, ha a mosolyát, vagy egész alakját dicsérik, mint kiemelve testrészeket - ismeretlentől. Akkor bókolgass így, ha valamit akarsz.

Korábbi kérdésedre, én magamnak, és a férjemnek akarok tetszeni. Nem vagyok rászorulva minden jöttment elejtett bókjára, anélkül is van önbizalmam. És ha egy ilyet bevágnál, pofont ugyan nem, de egy választ, hogy a tiéd meg ronda, biztos kapnál 😉


Az eredeti fórumra: vannak dekoltált ruháim. 1-2 eléggé az, azokat csak akkor veszem fel, ha a férjemmel vagyok, mert ugyan jól érzem magam benne, de a pasik hajlamosak azt hinni, nekik szól minden, és mint a fenti emberünk mutatja, azt is hiszik, hogy ezt joguk van szóvá tenni, vagy éppen érdekel a véleményük. Normális ember max ránéz oszt' megy tovább. Nem kell dicsérgetni vagy megjegyzéseket tenni, anélkül simán hordanám hétköznap,de elveszik az ember kedvét bizonyos rétegek.

34. df1e1c376c (válaszként erre: 32. - Katt2)
2021. máj. 30. 09:25
Nem pina, hanem macska. Főleg, hogy egy nagyon menő, nemzetközileg ismert NY-i bár logóját loptam el profilképnek.
33. katt2 (válaszként erre: 32. - Katt2)
2021. máj. 30. 09:07
Bocs, a macska lemaradt...
32. katt2 (válaszként erre: 31. - NomNom)
2021. máj. 30. 08:58

NomNom, Fat Black Pussycat ( Dagadt, Fekete Pina ? )


Szerencsére mindenki másképp csinálja.


Amire te pofont adnál, arra én mosolyt kaptam... kicsi a valószínűsége, hogy neked ilyet mondanának, úgyhogy nem kell aggódnod.

31. NomNom (válaszként erre: 11. - Katt2)
2021. máj. 30. 07:45

Tőlem lehet, hogy egy pofont is kaptál volna mellé.

Nem tudom milyen nemű vagy, de ez olyan, hogy ismeretlen férfianak sem mondom, hogy de szépen dudodorik a nadrágod...

30. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Katt2)
2021. máj. 30. 06:48

Szerintem nem volt gyerekszobád.

Ahogy más írta, a "jól áll ez a ruha", vagy az egészére tett pozitív jelző kedves bókolas., De egy testrész kiemelése ilyen módon parasztság. Akkor is, ha kipakolta.

29. Channa* (válaszként erre: 28. - Katt2)
2021. máj. 29. 22:45

Nem ismerd a sztorit;)

Azt mondta a férjem, hogy neki nagyon tetszik a tűsarkú cipő.

Én meg mondtam, hogy hordja nyugodtan, engem nem zavar:DDDDD


Tehát, szeretné, ha abban futkosnék minden nap, de én meg jobban szeretem a kényelmet;)

28. katt2 (válaszként erre: 27. - Channa*)
2021. máj. 29. 22:38

Azért nem kell mindent elhinni, még a férjedtől sem... :))


Tűsarkú? Próbáld ki...

27. Channa* (válaszként erre: 24. - Katt2)
2021. máj. 29. 22:29

Az én férjem így 33 év után is azt mondja, hogy az ő felesége a legjobb nő a világon, bár neki úgy tűnik, tetszek melegítőbe is;)

Hát nem tudom mit mondana, ha minden nap tűsarkú cipőben futkosnék:DDDD

26. Channa* (válaszként erre: 20. - Lau_Ra)
2021. máj. 29. 22:25

Ugye!?

Én is szeretem ezeket;)


És az elöl gombos szoknyákat is szeretem:)

Az ilyen pl.:

[link]

és ez

[link]

25. 8d00a82c06 (válaszként erre: 23. - Pteri)
2021. máj. 29. 21:22

Csoda hogy nem szülök többet?

Még a végén nekem is el tűnik!

Viccet félre téve : hiába szültem,ugyanúgy 75-ös,de viszont ugyanolyan feszes mint megboldogult leánykoromban.

24. katt2 (válaszként erre: 14. - Kacsahercegno)
2021. máj. 29. 21:09

Nem hiszem, hogy tolakodó lettem volna... A csajszinak az arca is nagyon szép volt és a mellei bámulásához elég volt egy pillanat is.

De akkor van egy kérdésem: ha ez szerinted tolakodó megnyilvánulásom volt, akkor mire találták ki a dekoltázst? Nem azért, hogy a nők meg tudják sejtelmesen mutatni, hogy milyen ígéretesek lehetnek? Mire jó a combközépig felsliccelt szoknya? Vagy kinek akartok tetszeni? Magatoknak? Vagy a barátnőtöknek, hagy irigykedjen? Legfeljebb csak álszentek azok a férfiak akik nem merik megdicsérni egy nő szépségét. Vagy ez csak a férjek joga, vagy tőlük már elvárt? Mondjuk 10 év házasság után is?

23. pteri (válaszként erre: 22. - 8d00a82c06)
2021. máj. 29. 21:01
Képzeld, egy ismerősömnek szinte eltűnt. Előtte se volt nagy, aztán kicsi se. Féltem, hogy én is így járok.
22. 8d00a82c06 (válaszként erre: 21. - Pteri)
2021. máj. 29. 20:53

Ilyenkor irigykedek!! 😁

Nekem egy millimétert se nőtt! 🙁

21. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 20:49
Régen, amikor nem volt mellem, nem vettem ilyeneket. Mióta szülés után duplája lett és a férjem megdícséri a dekoltázsom, néha veszek fel. A szavaidból úgy látom, te sem vagy egy kihívó típusú csaj, aki előre megfontolt szándékkal teszi ki a cicit. Tehát nem vehettél túl durván dekoltált ruhát. Nyugodtan vedd fel bárhová. Idősebb kolléganőmtől tanultam, hogy a szépruhát ne csak a szekrényben tároljuk. Vegyük csak fel, mielőtt kimegy a divatból.
20. Lau_Ra (válaszként erre: 12. - Channa*)
2021. máj. 29. 16:44
Pfu, én a felsliccelt hosszú szoknyákat de szeretem. Mutat, de nem túl sokat. Vagy az olyan ruhákat, toppokat amiknek kivágott a háta.
19. Epresturmix (válaszként erre: 17. - 8d00a82c06)
2021. máj. 29. 16:38

Nem hát! 😀

Én szeretnék kisebbeket. Gyönyörű színes melltartókat lehet kisebb méretben kapni, és nem néznek ki úgy, mint egy bukósisak. Tényleg csinosabb a kisebb. Kiegyeznék egy 70B-sel, de utoljára 7.es koromban hordtam akkorát. Anyám génjei.

18. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 16:37
Én nem szoktam, mert nincs mit kitenni, meg nem is az én stílusom. Ha neked tetszik, vedd fel. Csak fogadd el ha néhányan kicsit jobban megnéznek azon a tájékon.
17. 8d00a82c06 (válaszként erre: 16. - Epresturmix)
2021. máj. 29. 16:34
Ha úgy vesszük semmi se jó! 😁
16. Epresturmix (válaszként erre: 13. - 8d00a82c06)
2021. máj. 29. 16:32

Különösen jó amikor úgy próbálnak beazonosítani, hogy a festékhiányos, nagycsöcsű. 🙄

Remélem ha egyszer eltűnök, nem így keresnek majd.

15. Channa* (válaszként erre: 13. - 8d00a82c06)
2021. máj. 29. 16:23

Szerintem ez sose zavarjon!


A kis mell sokkal fiatalosabb és csinosabb is;)


Volt egy tanárom, aki mindig azt mondta, amit mások is, hogy hasat be, mellet ki. Akinek van az azért, akinek nincs az meg azért;)

14. Kacsahercegno (válaszként erre: 11. - Katt2)
2021. máj. 29. 16:17
Ha mondjuk úgy fogalmazod meg hogy "nagyon csinos vagy" vagy "nagyon jól áll ez a ruha" akkor máris nem úgy jön le hogy végig a melleit bámultad. Gyakorlatilag ugyanazt fejezed ki vele, mégis van egy árnyalatnyi stílusbeli különbség és kevésbé tolakodó.
13. 8d00a82c06 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2021. máj. 29. 16:17

Ha lenne mit villogtatnom, miért ne? 🤣

De nincs, így marad a farmer, póló.

12. Channa* (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2021. máj. 29. 16:14

Köldökig kivágottat?


Én azért azt nem. Az nem zavar, ha hátul derékig lemegy a kivágás, vagy ha a szoknya combtőig fel van sliccelve elöl/oldalt, de a köldökig kivágott ruhát max. a férjem szeretné, ha hordanám, de az örökös tűsarkú cipős megjegyzésem óta nem firtatja az ilyeneket:DDDD

11. katt2
2021. máj. 29. 16:10

Érdekes téma.


Egyszer bementem egy dohányboltba és egy 20 év körüli nagyon csinos csajszi volt az eladó. Gyönyörű dekoltázs, nem túl mély, dús keblek, szóval igazán csinos kis nő volt. Nyár volt, nem agyonbarnított bőre volt, szóval olyan igazán figyelemre méltó. Megvettem a cigiket, aztán mondtam, hogy gyönyörű a dekoltázsa. A csajszi úgy nézett rám, mint a véres rongyra. Mindjárt megkérdeztem, hogy mi a probléma, talán valami rosszat mondtam? Hiszen csak a szépségét dicsértem... Elgondolkozott... Legközelebb kaptam egy széles mosolyt. Mondtam, hogy akkor megbékélt? Hm... csak morgott valamit, de a mosoly maradt.

Ti hogyan fogadnátok egy ilyen véleménynyilvánítást?

2021. máj. 29. 15:14
Nem is tetszik, de nem azért mert savanyú a szőlő, kicsik a melleim, deszka voltomat méginkább kiemelné.
9. andi6020 (válaszként erre: 5. - Timycat)
2021. máj. 29. 14:59

Az egyik hasplasztikás naplóban van egy kép, a közkedvelt és ismert doktorbácsi nem rakta vissza a páciens pocakjára/ba a köldököt.

Ez csak úgy eszembe jutott a köldökről.

8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 6. - Channa*)
2021. máj. 29. 14:55
Nálunk én szeretnék, de esélyem sincs! 🤣
2021. máj. 29. 14:43
Persze, hordok is.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook